Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uçmak istiyorum.

Daisy

Öne çıkan mesajlar

yok yok bu türkiye de enerji fazlan olmicak :) hani erkek olsam birine çatar kavga yapar ya dayak yer ya atarım öyle geçer ama kız olunca zor oluyor :)
Uçma fikri yattı başka ne yapsam ki? Bu günlerde çok deli doluyum o yüzden olması lazım ehem..
Bu arada Pink sende bayansın sanırsam o yüzden canısı felan muhabbeti yapmışsın hoşuma gitti ama ehe. Paticikte aplam oldu benim, yamuk istemem yoksa adres belli PİNK :) ayaginizi denk alın.. eheh
Bu arada abla dedim ama 85 liyim sen küçük değilsin benden dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Daisy, 03 January 2004 00:39 tarihinde demiş ki:
yok yok bu türkiye de enerji fazlan olmicak :) hani erkek olsam birine çatar kavga yapar ya dayak yer ya atarım öyle geçer ama kız olunca zor oluyor :)
Uçma fikri yattı başka ne yapsam ki? Bu günlerde çok deli doluyum o yüzden olması lazım ehem..
Bu arada Pink sende bayansın sanırsam o yüzden canısı felan muhabbeti yapmışsın hoşuma gitti ama ehe. Paticikte aplam oldu benim, yamuk istemem yoksa adres belli PİNK :) ayaginizi denk alın.. eheh

yok o lezbiyen ....

*!der ,tüyer*[hline]Novice Civil Engineer

[Bu mesaj odchu tarafından 03 January 2004 01:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

skateboarding deneyebilirsin belki, gerçi hiç bir fikrim yok spor hakkında da, epey adrenalinli olsa gerek.

gerçi havalar ve yerler elverir mi bilmiyorum.. masrafını da bilmiyorum, tabi ders alman falan da gerekebilir. ama bir gözden geçirmek lazım, belki bilen vardır yardımcı olur.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Kayak...

Süperdir.Kısa Slalom falan adrenalin'i doruğuna çıkarır...

Her sene en az 2 haftamı kayağa 2 ayımıda dalışa ayrırım (Scuba)...

Ama sadece spor.
Mesela sabah kalk 06'da pistler açılsın red bull'unu iç çık pistlere kapanana kadar 5 gibi dön.Git yat ertesi gün aynı...

Dalışta sabah kalk ye teknene bin çık 2 belki 3 kere dal gel ye yat.Ertesi gün aynı...

Tabii ikisindede aksatabilecek olaylar var.Hava şartları...

Wreck Diving için ingiltereye gittiyseniz.Hava şartları ananızı ağlatır direktman.O yüzden 4 mevsim dalınabilecek tek yer (Reef tabi) Kızıl Deniz.Aşağı yukarı hiç hava bozmuyor.Deniz kabarabiliyor kışın bazen o kadar.Wet Suitle kışın rahat rahat dalıyorsunuz.Hatta Sezonu yakalıyabilirseniz Hammer Head veya Manta sezonundada gidebilirsiniz.Görmek pek zor Hammer Head'leri ama Mantalar resiflerede geliyorlar.

Yurdumuzda dalınabilecek en güzel yer kesinlikle Kaş.

Kayak zaten kış sporu.Yurdumuzda Uludağ (Bazı gençlerimiz "Şekil" olsun diye gidip dolanıyorlar orda ne kaymak ne birşey akıl fikir behçedilsin onlara) Kartalya (Kartal Otel kesinlikle pistleride güzeldir) ve Palandöken (Süper aşmış oha pistler ama ne yazık ki felaket oteller.Ama pistleri için mutlaka gidilmesi gereken bir yer.)

Dışarıda ise dünya kadar yer var.Fransa veya Avusturya çok süperdir gitmek nasib olmadı daha ama çok güzel pistleri var deniyor.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

Sosyal ağlarda paylaş

deyzi üniverstedeysen yamaç paraşütü dağçılık kampçılık gibi envai çeşit aktivite grupları var onlardan birine katılarak çok daha rahat ulaşaiblirsin istediğin gibi etkinliklere.
zaten biliosundur ünideysen ama belki kaçmıştır tikkatindan[hline]video barbam et pallium, philosophum nondum video
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 03 January 2004 03:11 tarihinde demiş ki:
korkyugu [hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART From Bestine - Tattoine - Kettemoor- Novice BE, Novice CH
Emaleth, 02 December 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
bone'unkinin benzeri, şaka yollu asılmalara bi diyeceğim yok.

krokunc tan daha manyak bence bu :D[hline]KinGpiN the striked sazan
BabacumMostors, 27 December 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
yabancı am da kullanmasınlar alla alla ben zorda kalmadıkça kullanmıyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
odchu, 03 January 2004 01:13 tarihinde demiş ki:
said:

yok o lezbiyen ....

*!der ,tüyer*[hline]Novice Civil Engineer

[Bu mesaj odchu tarafından 03 January 2004 01:14 tarihinde değiştirilmiştir]

e yuh
bence de tüy[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Düzgün başlık isteriz, arayınca bulmak isteriz!
Sosyal ağlarda paylaş

yav bonepart abi sen tuşlara basarken laap laap diye yumruklamı yazıyorsun yani okadar çok ekstra tuş kaçıyorki arada:) ablamda tam tersin yanlış yazar 10dk sonra farkeder 2 saat mause ile tıklar düzeltir devam eder yada cümlenin başında yanlış varsa tamamını siliyo ben yanında iken deli oluyorum bunu yapmasına:)
Ben dümdüz yazarım hata olursa sürekli ekrana baktığım için 1 harf sonra farkeder 2 defa backspaceye basarım pekde hatalı yazmam:) klavyeye bakınca çok hatalı yazıyor insan[hline]thanatos 01 January 2004 00:00 tarihinde demişki
20dk kaldi hala gelmedimi sampanyalar?

* saga sola kosusturur !
Not:Önemli olan mesaj diil tarriihhh:)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bu arada Pink sende bayansın sanırsam o yüzden canısı felan muhabbeti yapmışsın hoşuma gitti ama ehe. Paticikte aplam oldu benim, yamuk istemem yoksa adres belli PİNK :) ayaginizi denk alin

Daisy'cim istersen git resimler bolumunden bak taniycaksin beni ben seni tanidigima gore ....
Agzin acik kalicak hatta saskinligindan...
Eger sevgili daisy'cigimin resimlerini kopyalayip buraya yapistiran bir erkek diilsen......
[Bu mesaj PiNk tarafından 03 January 2004 17:26 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj PiNk tarafından 03 January 2004 17:27 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj PiNk tarafından 03 January 2004 17:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Daisy, 02 January 2004 15:50 tarihinde demiş ki:
Şimdi ben ankara da yaşıyorum ve bungee felan yok artı bugünlerde üzerimde fazladan enerjim var atmam lazım canımda acaip uçmak istedi.Şimdi ankarada 19 mayıs stadyumunun orda bi paraşüt le atlama sahası ve kulesi var oradan atlamak normal insanlarada serbestmi? yada herhangi bi yaş sınırlaması varmı?vs vs..?

ya daisy valla gerçekten uçmak istiyosan ben sana atakuleyi tavsiye ederim en ustunde restaurant var yemek yemek için çık atka aşagıya çok sevkli olaz,cana eminim ha bu arada atlamdan once ban haber verde seni seyredim :)ben de manşet yparım paticikti ''pokemon kız daisy'':D[hline]Şeytan da bir Melekti Oda kötülük yaptı.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...