Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uçmak istiyorum.

Daisy

Öne çıkan mesajlar

Şimdi ben ankara da yaşıyorum ve bungee felan yok artı bugünlerde üzerimde fazladan enerjim var atmam lazım canımda acaip uçmak istedi.Şimdi ankarada 19 mayıs stadyumunun orda bi paraşüt le atlama sahası ve kulesi var oradan atlamak normal insanlarada serbestmi? yada herhangi bi yaş sınırlaması varmı?vs vs..?
Sosyal ağlarda paylaş

Artık orada atlayış yapılmıyor.. Zaten normalde kış aylarında kapalı. Ben zamanında 8-9 atlayış yapmıştım ordan o kadar da zevkli değil ama sanırım bu yaz da açmayacaklar...[hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thalion, 02 January 2004 15:59 tarihinde demiş ki:
Artık orada atlayış yapılmıyor.. Zaten normalde kış aylarında kapalı. Ben zamanında 8-9 atlayış yapmıştım ordan o kadar da zevkli değil ama sanırım bu yaz da açmayacaklar...[hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

dogrudur çünkü bi kere gidip bakmıştım kimsecikler yoktu.ama belki açılmıştır.? bide atlarken tek başınamı atlıyorsun yoksa uzmanla beraber mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Dojorel, kış aylarında paraşüt kulesi zaten kapalı.. ama geçen sene yazın da açmadılar sanırım, nedeni oradaki mekanik aksamın eskimiş olması ve bakımdan geçmesinin maliyetli olması..

THK Başkent Şube'sinin yönetiminde olan bir mekan, Şube'nin başkanı'da çocukluk arkadaşım.. Son konuştuğumda açamayız zor vs. diyordu..[hline]
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

Paraşüt kulesi tadında yok.. hoş zaten kule'nin pek tadı'da yok.. haa biras para harcıyım dersen, THK ile görüş, Tandem Free Fall atlayış yapabilirsin ama sanırım o da ancak bahara doğru olur.. Fiyatı ne kadar bilmem, hatta şu anda THK'nın yönetimi de biraz karışık o nedenle bu tarz aktiviteler yapıyorlarmı onu da bilmiyorum ama denemeye değer.. O kule'nin verdiği zevk'in 100000 katı ;)[hline]
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 02 January 2004 21:23 tarihinde demiş ki:
Sadece uçmak mı?Yoksa adrenalin mi?

Adrenalin istiyorsan onun 1000 katı Adrenalin salgılayabileceğin aktiviteler var.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

ex. var speed var maruana var çiftli var asit var nihahaha[hline]no gay, no cry
www.fallenbishop.cjb.net
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bıshop, 02 January 2004 21:57 tarihinde demiş ki:
said:
Alexi_Septimus, 02 January 2004 21:23 tarihinde demiş ki:
Sadece uçmak mı?Yoksa adrenalin mi?

Adrenalin istiyorsan onun 1000 katı Adrenalin salgılayabileceğin aktiviteler var.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.

ex. var speed var maruana var çiftli var asit var nihahaha[hline]no gay, no cry
www.fallenbishop.cjb.net

Fesatlığın son noktası =)...[hline]I am the light that shall lead you to darkness.

Sosyal ağlarda paylaş

Atla işte balkondan:P

Ya marmada iken bizim maket hocası okulu thy e bağlıyacakdı ve thyeki yamaç paraşütü olayına okuldan adam yolluyabilicektiler yani paraşütü kendin alıcakdın okuldan toplanıp orada gruba katılıp atlıcaktık ben girerim kesin demiştim okuldan ayrıldım
Thy de var öyle bir olay yani toplanıp gidiyorlar[hline]thanatos 01 January 2004 00:00 tarihinde demişki
20dk kaldi hala gelmedimi sampanyalar?

* saga sola kosusturur !
Not:Önemli olan mesaj diil tarriihhh:)

Sosyal ağlarda paylaş

bak sen şimdi yere yüzüstü yat,
biz paticikten bikaç kişi kaldıralım seni havaya, atalım,
veya estel tek başına atsın,
baya uçarsın :)[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Düzgün başlık isteriz, arayınca bulmak isteriz!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...