Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni yıla nasıl girersek öyle gidermi(a.k.a zıçış)

SouLForGeD

Öne çıkan mesajlar

Evet uzun bi süreden sonra daoc oynamak için eve geldim ama o ne kablonet(kesintisiz internet?)yok neyse 1 saat sonra geldi ama bu sefer daoca girerken bilgisayar kitlendi.Eninde sonunda girdim bu seferde campın ortasında 6 kere ld yedim ne güzel.Power düğmesine asıldım makinenin elimde kaldı açamıyorum makineyi.Neyse gecenin bi yarısı açtım bilgisayarın içini taktım düğmeyi.Düzeldi sevinciyle bi baktım boot disk istiyo neyse vardı bi tane taktım ama canım bilgisayarım kendini formatlamaya karar vermis.Bi fdisk atayim dedim ve işte:Sabit disk bulunamadı!NEyse sabaha bakarız dedim sabah kalktım uğraştım ama bişey olcaa yok.Bare cafe ye gideyim dedim am tabiki açılış saati 9 yazan cafenin açılmasını 3 saat bekledikten sonra eve döndüm simdide baska bi cafede sıkıntıdan nebuladaki lamer larla uğraşıyorum.Bütün yılım cidden böyle geçermi acaba.....?[hline]
-Abi minoka gate açarmısın
-Evlat gördüğün gibi büyü yapıyorum konsantrasyonumu bozma
-Oba bab büyü fizel mı oluyo artık konusunca
*Cevap vermeden uzaklaşır*
-Aasdasdkachbvasdjha hani oluyodu abi abi cevap ver....
Sosyal ağlarda paylaş

E insanın hiçbi arkadaşı gelmeyince veya çağırmayınca bende kanal d de bütün gece bayhan izlemek istemediğim için oyun oynicam bende hevesli değilim aslında arkadaşlarla sarhoş olmak varken odaya tıkılmaya...[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Babam nöbetçi(doktor)annemde yemeğe gitti bende sevmem o tür ortamları :)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...