Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Real Madrid bu sene kimi alacak

swiftbew

Öne çıkan mesajlar

bitch of bat: o yüzden tepkilerden tırstıkları için rivaldo'yu kovup 2 gün sonra yeniden aldılar di mi, sonra aradan 1-2 ay geçip ortalık durulunca bi daha kovdular.
nesta eminim ki gitmez. shevchenko da gitmez mesela. ama inzaghi gider kimsenin de umrunda olmaz.
aynı şey arsenal'de henry için de geçerli. henry'i satacağını hiç ama hiç sanmıyorum arsenal'in. ne kadar para teklif edilirse edilsin.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

vieria defans tam olarak defans değil ama defansa çeki düzen verir 19-20 yaşındaki defans oyuncularını toparlar

ayrıca bana futboldan anlamıyan diyen raul a süper golcü diyenler sadece anladığım kadarıyla istatistiklere bakıolar ama maçlarını da seyretmek lazım ayrıca bu sene ligde kaç golü var raul ronaldo nun kaç golü avrupa nın en iyi golcülerine bakın şuan hepsi liglerinde 10 golü geçmiş raul daha kaçta golcü dediğin adam golünü atçak en basiti ronaldo kaç maçtır kendi pozisyonunu hazırlayıp atıo raul maç biraz kötü gidince morali bozuluo ayrıca ben raul a kötü demedim ama bi ronaldo bi van nistelrooy hatta bi shearer (ki şuana kadar newscatle ligde o taşıo 13 golü var) ondan daha iyi dedim yane siz avrupadan 3 tane golcü söyleyin bakalım aralarında raul olur mu? e real inde amacın herşeyin en iyisini almaksa..[hline]Cennetin olmadığını düşle Denersen kolaydır
Cehennem yok altımızda
Üstümüzdeyse sadece gökyüzü
Tüm insanların bugün için yaşadığını düşle..
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.soccerage.com/en/04/03224.html
buyrun raul'un profili. bu adam nasıl kötü ya?

bu arada henry çok iyi bir oyuncu ancak premier league kontra atak futbolu için çok uygun bir lig, çok rahat boş alanlar bulabiliyor. italya'da böyle başarılı olabilir mi bilmiyorum.
ayrıca henry'nin bitirici vuruşları çok kötü, bir maçta 12 kere kaleye şut çekiyor 1 tanesi gol oluyor adamı göklere çıkarıyorlar.
tamam diğer yönlerini göklere çıkarsınlar da golcülüğünü öne çıkarmasınlar yani.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 08 December 2003 11:43 tarihinde demiş ki:

[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

ilk baştaki yazım yanlış anlaşıldı ama soora düzelttim kötü değil (o yazıyı okumadın galiba)ama dünyanın en iyi golcüsü değil bence anca 6. 7. sırada olur eğer istatistikse henry nin istatistiklerine bak sen asıl ona nasıl golcülüğünü nasıl öne çıkartma dersin adam atıo eğer sırf istatistiklere bakıcaksak ama sırf onlar yetmez adamın oyununda da seyretmek lazım kaç gol attığına bakıp bu adam iyi diyemezsin sırf kendisi atıosa da yetmez pozisyana nası girio doğru yerlerde mi duruo arkadaşlarına nasıl toplar indirio bunlar da önemli[hline]Cennetin olmadığını düşle Denersen kolaydır
Cehennem yok altımızda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 08 December 2003 11:43 tarihinde demiş ki:

bu arada henry çok iyi bir oyuncu ancak premier league kontra atak futbolu için çok uygun bir lig, çok rahat boş alanlar bulabiliyor. italya'da böyle başarılı olabilir mi bilmiyorum.
ayrıca henry'nin bitirici vuruşları çok kötü, bir maçta 12 kere kaleye şut çekiyor 1 tanesi gol oluyor adamı göklere çıkarıyorlar.
tamam diğer yönlerini göklere çıkarsınlar da golcülüğünü öne çıkarmasınlar yani.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

Haklısın doğru bir düşünce ama çağın futbolunda hız ve kıvraklık var ki bunlar henry'de çok fazla yanında kaliteli bir golcü olursa yani jardel bile yeter o zaman Henry asist kralı olur.Gol konusunda biraz yetersiz olduğu doğrudur.
Ama[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 08 December 2003 11:54 tarihinde demiş ki:
Shevchenko yu almaz real.
Nistelrooy'da man utd yi iki senede bırakmaz.
Henry yide arsenal satmaz.
Owen ı alır real bu sene.[hline]i love this game!
Yatay kuvvetlerin,düşey bileşimi...

real in kimi alacağı belli olmuo beckham da 10 yaşından beri manchester daydı adamın çocukluktan beri hayaliymiş man da oynamak ama ayrıldı eğer bu senede arsenal başarılı olamazsa henry nin ne yapacağı belli olmaz oyuncu istedikten soora real alıo (ronaldo ve figo olayında olduğu gibi) klüb diretemio bi yerde pes ediolar[hline]Cennetin olmadığını düşle Denersen kolaydır
Cehennem yok altımızda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
swiftbew, 08 December 2003 11:57 tarihinde demiş ki:
ilk baştaki yazım yanlış anlaşıldı ama soora düzelttim kötü değil (o yazıyı okumadın galiba)ama dünyanın en iyi golcüsü değil bence anca 6. 7. sırada olur eğer istatistikse henry nin istatistiklerine bak sen asıl ona nasıl golcülüğünü nasıl öne çıkartma dersin adam atıo eğer sırf istatistiklere bakıcaksak ama sırf onlar yetmez adamın oyununda da seyretmek lazım kaç gol attığına bakıp bu adam iyi diyemezsin sırf kendisi atıosa da yetmez pozisyana nası girio doğru yerlerde mi duruo arkadaşlarına nasıl toplar indirio bunlar da önemli[hline]Cennetin olmadığını düşle Denersen kolaydır
Cehennem yok altımızda

iyi de ben raul'u bildim bileli izlerim ve taparım. çok çok iyi bir golcü. şu saydığın şeylerin hepsini mükemmele yakın yapıyor.
pozisyona kendi de girebiliyo tek başına veya takım halinde
çok iyi yerlerde duruyo
asistleri de hiç de kötü diildir raul'un[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

raul forvet bikere, öyle jardel'le falan bir değil oyun stili onun
yani o adamlarla kıyaslamıyacaksın, nistelroy la falan da kıyaslayamazsın

hani striker diyorlar ya, jardel, nistelroy falan hep striker

raul, shevchenko falan forvet

dünyanın en formda forveti kim şuan peki ? tabii ki shevchenko, ama real falan alamaz onu[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

abi striker a bakıyorum ingilizce sözlükten "FORVET,ATIŞ YAPAN OYUNCU, İLERİ ALAN OYUNCUSU" yazıyor ki siz burda striker-forvet tartışması yapıyosunuz.

striker değilde başka bi terim bulmanız lazım. Nistelrooy,Henry,Jardel,Koller gibi futbolculara.[hline]i love this game!
Yatay kuvvetlerin,düşey bileşimi...
Sosyal ağlarda paylaş

fistan yok öyle bi olay. santrfor ve forvet apayrı şeyler. hatta ingilizcede forward ve striker olarak geçer. direk çevirileri de "striker: vurucu" ; "forward: ileri" dir. sözlük dediğin futbol sözlüğü mü de yani o farkı belirtsin. ikisi de sahanın kendi kalesine uzak kısmında oynuyo şeklinde mantık olur sözlükte.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

striker ın türkçesi santrafor aslında bakma sen sözlük mözlük
striker ve forward de iki ayrı kayramdır ..
mesela hasan şaş baliç tipi oyuncular forvettir ama koy öyle jardel gibi gol atamazlar tahmin edebileceğin gibi :P[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

Santraford =? Center Forward?

ne bilim kelime ses olarak benzio..

ben pek anlamam.. Cm Fln oynamışlığım yoktur.. Bu arada Real beni alsın abi. en düşük futbolcunun maaşını versin tüm malzemeleri taşiim.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 08 December 2003 09:42 tarihinde demiş ki:
bitch of bat: o yüzden tepkilerden tırstıkları için rivaldo'yu kovup 2 gün sonra yeniden aldılar di mi, sonra aradan 1-2 ay geçip ortalık durulunca bi daha kovdular.
nesta eminim ki gitmez. shevchenko da gitmez mesela. ama inzaghi gider kimsenin de umrunda olmaz.
aynı şey arsenal'de henry için de geçerli. henry'i satacağını hiç ama hiç sanmıyorum arsenal'in. ne kadar para teklif edilirse edilsin.[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

marcel desailly nin yazdıı kitabı biliomsn?
Ordan Milan nın içini anlatıo harbici olarak
okumanı tavsiye ederm :)[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...