Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ağızdan tükürük müleküllerinin çıkması...

kingpin

Öne çıkan mesajlar

Hiç böle bir durumla karşılaşanınız var mı ? bir kızla konuşuyorsunuz mesela birden kelimeleri söylerken ağzınızdan görünür bir büyüklükte tükürük molekülleri çıkıyor iğrenç bi durum ya bunun bir çözümü var mıdır arkadaşlar ?[hline]KinGpiN the striked sazan
BabacumMostors, 27 December 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
yabancı am da kullanmasınlar alla alla ben zorda kalmadıkça kullanmıyorum...

[Bu mesaj theKingpin tarafından 29 December 2003 23:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi cidden iğrenç bi durum mesela bir kızla muhabbetin iyi herşey hoş güzel tak espiri yaparken veya gülerken sözleri fazla vurguladığında ister istemez tükürebiliyorsun suratada olur kolunada olur ben bi kızın koluna yapmıştım :D[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

Zaga daki gibi geyiğe dolamak lazım:) şahsen bendede oluyo biri bişi diyo
-doğa
-he diyorum
*piuuuuuvvv... daan*
-yuh doğa
-aha bombaladım :)[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

benim bi ark vardı aynı sırada oturuyoruz işte ders boş olur ya muhabbet edersiniz ben böle yine gaza gelmişim bişeyler anlatırken böle tükürük yatay ile alfa açısı yapacak şekilde ağzımdan çıktı [bkz:fizik konusu-atışlar eğiş atış lise2] ve arkadaşın koluna çarptı
-oooohhaaa yuuh

tabi ordaki vurgulama çok farklı yazı ile anlatılacak bişey değil ehe[hline]KinGpiN the striked sazan

[Bu mesaj theKingpin tarafından 29 December 2003 23:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Black1ce, 29 December 2003 23:41 tarihinde demiş ki:
Ben kendimle dalga geçiyorum kız mız varsa güldürüyorum unutuluyo gidiyo..
Aa eğer kızın suratına gelirse onu bilemem, teknoloji o kadar ilerlemedi..[hline][Mix]Blackicé a.k.a Kevin Blackice
Darkworld UO Developer
Kestane Seviyorsanız | Sevmiyorsanız

ozamanda kizi tükürdügün yerden öp i$te...[hline]Imza bilmem... Parmak bassam olur mu ?!!?
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen ayrı bi konu benimkisi sölemeden geçemicem.
dil altındaki tükrük bezimden tükrük fışkırtabiliyorum incecik :D
dilimi geriye doğru kıvırıyom kendime özgü bi dil hareketiyle dil atındaki tükrük bezimi faaliyete geçirip incecik tükürük fırlatabiliyorum :P[hline]Bulacak bi şey yazamıyorum.
Sì man i yulman nin enquantuva?

expn.go.com
Sosyal ağlarda paylaş

-Ay suratıma tükürdün hayvan dikkat etsene
-Pardon bebek, öpeyimde geçsin
-S.ktir lan yavşak
------------------------------------------------------------

Alışkanlık haline getirtin ve tükürüğünüzü yutun.O zaman çok olmuyor.[hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology

Sosyal ağlarda paylaş

Walla ben boyumdan kurtarıyorum tukuruk agızdam cıkıp da a$agı inene kadar kızı gecmi$ oluyo genelde :P[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

hamle yapıldıktan sonra
hemen ses yükseltilir heyecanlanılır yada espiri patlatılarak hemen gülünür

dikkat edilmesi gereken ince ayrıntı yıkanılan kişinin tepki vermesine zaman bırakmamaktır,soğukkanlı olmak gerekir,kendine güven gerekir

aksi takdirde her türlü rezil olmak mümkündür

sıvının boyutu çok büyükse fırçadan kaçış zordur,fırçanın şiddetini minimum a indirmek hatta çok başarılı bir performans gösterirseniz fırçadan kurtulmak,oscar a aday olmak yukarıdaki şekillerde yine mümkündür
hatta heyecanlı anlatım yanında el kol harektleri yaparken temasta bulunup
bilimum miktarda sıvının seri bir şekilde elle temizlenmesi mümkündür,en fazla saniyenin 1/2 si kadar sürede yapılmalıdır
yapıldıktan sonra en fazla saniyenin 1/3 ü kadar sürede konuya dönülmeli yada yeni konu açılmalıdır

[yahu şu mesajı sticky yapın vatana millete yararlı olur,resmen essay yazdım :P]

[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 30 December 2003 17:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bir durumda karşılaşmadım şimdiye kadar :)
Taktikler
1-Lüzümsüz konuşmayın
2-Az ve öz konuşun
3-Konuşurken tam suratına degılde hafif daha aşşağıya doğru konuşun
4-Her lafa atlamayın
5-Susup susup birden patlamayın
6-Konuşmadan once bır yutkunun
7-Heyecan yapmayın ve tane tane lütfen :)
8-Nefes alarak konuşun ( bazıları bır başlıyor , nefes al abi yavaş)
9-Hebele Hubele amcan gıller nasıl vs vs dalgalarına gırmeyın
10-Bunları unutmayın :)[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
resata, 30 December 2003 05:17 tarihinde demiş ki:
said:
Black1ce, 29 December 2003 23:41 tarihinde demiş ki:
Ben kendimle dalga geçiyorum kız mız varsa güldürüyorum unutuluyo gidiyo..
Aa eğer kızın suratına gelirse onu bilemem, teknoloji o kadar ilerlemedi..[hline][Mix]Blackicé a.k.a Kevin Blackice
Darkworld UO Developer
Kestane Seviyorsanız | Sevmiyorsanız

ozamanda kizi tükürdügün yerden öp i$te...[hline]Imza bilmem... Parmak bassam olur mu ?!!?

tükürük manyaa yapsak :)[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Düzgün başlık isteriz, arayınca bulmak isteriz!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mandrake-, 30 December 2003 17:19 tarihinde demiş ki:
hamle yapıldıktan sonra
hemen ses yükseltilir heyecanlanılır yada espiri patlatılarak hemen gülünür

dikkat edilmesi gereken ince ayrıntı yıkanılan kişinin tepki vermesine zaman bırakmamaktır,soğukkanlı olmak gerekir,kendine güven gerekir

aksi takdirde her türlü rezil olmak mümkündür

sıvının boyutu çok büyükse fırçadan kaçış zordur,fırçanın şiddetini minimum a indirmek hatta çok başarılı bir performans gösterirseniz fırçadan kurtulmak,oscar a aday olmak yukarıdaki şekillerde yine mümkündür
hatta heyecanlı anlatım yanında el kol harektleri yaparken temasta bulunup
bilimum miktarda sıvının seri bir şekilde elle temizlenmesi mümkündür,en fazla saniyenin 1/2 si kadar sürede yapılmalıdır
yapıldıktan sonra en fazla saniyenin 1/3 ü kadar sürede konuya dönülmeli yada yeni konu açılmalıdır

zuhaa ilk once koptum ama :):) sonradan da harbiden herkesin print edip duvara asması lazım olduğunu düşündüm:) hatta kucuk bi el kitabı bile olabilir bunlar çok onemli bilgiler :-) :p[hline]Let's blitz..! :rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...