Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir insana nickiyle hitap edilmesi.

Loading

Öne çıkan mesajlar

Asıl nıckım Marshal.Nemesis
10 senedır rkadaslarım Nemesis yada Marshal olarak cagırırlar benı kredı kartımın ustunde bıle ad soyad arasında Nemesis yazar.[hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

Benim adım Kubilay. Bana sadece ilk tanıştığımızda tam adımı söylüyolar sonra Kubi, Kubik, (en kıl olduğum) Kuboş, (genelde kızlar) Kubiş ve türevleri... Ha bide küçükken Kubilaylaylom diye şarkı söylerdi millet :)[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

nesi varki...

"aha doggy..." "sssh doggy..." "doggy olm okuzsun cidden..."

hepsi guzel hepsi hos[hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
=Follow the Blind=
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 27 December 2003 22:16 tarihinde demiş ki:
bana babacum diyebilirsiniz evlat özlemimi gideriyorum :)

tabii takma adım "rambransdantana" olsa ya da "Muscle_Boy" olsa istemezdim :)

bir de şu tarafından bak...
babama yıllardır arkadaşları "pır salih" derler "kaptı kaçan" derler takma ad ne de olsa gerçek hayatta kullanılmasında bir sakınca olmaz...
yukarıdaki gibi örnekler hariç...

-naber lan masıl boy!
-grrrrrr[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Baronkilic, 27/12/2003 tarihinde şöölece zırvalayınca:
geldim benim avalonda gm tailor gm bs gm necro gm mage süper charlarım var
Akabininde Berk kişisi şöyle söz eylemiş:
benim pipim de seninkinden büyük
len ben yazamıyom o takma adı arkadaşlarının nası dili dönüyo??? rambrasdantana.....asdadafc o ne be? :)[hline]Kalbinde yerim yoksa,ayakta da giderim...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 28 December 2003 22:28 tarihinde demiş ki:
1¢¯1ªÅ­°®v ¢´0¢µ¹Î¡Å¢Ó³s«ü´§©x

Gibi bir nickiniz olduğunu düşünsenize...

"Pıshywefsjdcvnsdjbvösdbf naber abi?"[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

Zuahua çok deli olur bazılar acayip nickler kullanıo Hocaskiing die biri vardı galiba öle çağarsalar :))[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;) !
Sosyal ağlarda paylaş

bu konudan en dertli olan benim galiba.
homoid diyenler oluyor sinir olduğum halde homo diyenler oluyor hatta
kendini kaybedip sokakta ooo homo naber diye selamlaşmaya çalısanlar oluyor tabi böyle bir durumda yanlızsam tanımamazlıktan geliyorum yanımda bir arkadaşım varsa yanımdaki arkadaşıma
-Lan x seni çağırıyorlar galiba diyip olay mahallinden uzaklaşmaya çalısıyorum.

Dışarda Turgay demek homoid demekten daha güzel :)

Bu arada nickimi ben koymadım bundan 3 sene önce ortak karar alındı anlamını yeni öğrendim pişmanım değiştirme planlarım var :D
Sosyal ağlarda paylaş

Sürekli deilde arasıra hoşuma gider (nickim wulfgar deildir normalde) OO avatar nabıon falan derler hoş olur. Ama aile ortamında bile dense bayardım heralde

Bide insanların isim yada nicki olmadığını düşünsenize birbirimize kodlarla hitap ediyoruz
-80112 naber?
-Nolsun be abi 45694 le kavga ettik işte[hline]Avatar...
Sosyal ağlarda paylaş

aslında ilk msjımda biraz yanlış konuşmuşum,kimseye -lütfen arkadaşlarınıza isimleriyle hitap edin.dememeliydim.
sadece bana ters geldiğini söylemem yeterli olucaktı.Bunun için özür dilerim,kimseye karışmaya hakkım yoktu.Hoş söylediğimi de bir rica şeklinde söylemiştim zaten.[hline]-Eğer seni geçen kızın adını merak ediyorsan adım HEİDİ!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...