Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu sabah(mutfaktan ölü bir kol düştü)

-Legendary-

Öne çıkan mesajlar

Bu sabah okul tatil olmasına rağmen(kırismıs rul) arklarla buluşacağım için erken kalktım. Saat 7 gibiydi. Gece ise buna rağmen 3de ytmıştım ve baya uykum vardı.
Neyse, uyandım, dışardan yağmur sesleri geliodu. Hava nasıl die tam bir bakmak için evin küçük odasına gitmeye kalkıştım. Daha kimse kalkmamıştı. Işıklar kapalıydı. İşte bu ortamda, tam koridordan geçerken. Arkamdan(mtfak ve salon tarafı) gelen bir derin nefes alma sesi duydum, muhtemelen bir kadına aitti. Baya yöksük sesliydi(oooohhhh die). Korku filmlerindekine benzer nitelikteydi.
Takmadım, yanlış duymuş olabileceğimi, buna benzer şeylerin arasıra bana olduğunu düşündüm.
Odaya gittim dışarı baktım. Hava karanlıktı. Baya da yağmur yağıodu(bu sabah istanbul-kozyatağı). Kasvetli ve sıkıcı bir ortam vardı dışarda. Bu havada dışarı çıkacaımı düşünerek gelen bir mutsuzlukla odadan çıktım. Tam pederle validenin odasının önünden geçerken, bir şey hissettim, bir histi içerde birşey vardı. Açık kapının önünde odama kısa bir mesafede durdum.
VE EVET! Tam o anda, kapısı odamınkiyle aynı duvarda olan mutfaktan dışarı, gevşemiş, belki hafif derisi soyulmuş ölü bir kol düştü. Çok gerçekti. Bir anda dirseğinden kurtulup düşmüş ölü bir koldu bu.
Paniktim, derhal girişinde bulundugum annemlerin odasına daldım. Amacım onların orada olup olmadıklarını, o kolun ikisinden birine ait olup olmadığını kontrol etmekti (yazılarım hızlanıo. VE evet oradaydılar, yataklarında gayet sakin uyuyorlardı.

Gördüğüm ve duyduğum halisülasyon veya o türde birşeydi.

Ben iyi miyim?
Deliriyo muyum?
Bana neler oluyor?[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Düzgün başlık isteriz, arayınca bulmak isteriz!
Sosyal ağlarda paylaş

ewt yaşıolar mı die dürtttüm bzmkileri, hızlı dürtmüşüm panikle uyandılar. Gittik baktık. Gece bıraktığımız gibi,

hem hyr yani o kadar eminim ki hiçbişeyden etkilencek bi olay olmadı bi şok falan da yaşamadım. Zaten filmlerden olumsuz yönde etkilenmeyen biriyimdir yani. Onun film oldugunu da bilirim.[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

yani heralde uykudan, yani baya az uyumuştum,
ama ne uykusuzluklar geçirmişimdir ben ilk oluo böle bişi :),
wallaha kafayı yiyom heralde bu yaşta o kadar gerçekti ki anlatmam olanaksız[hline]a.k.a wicked
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten normalde gülüp geçeceğin bir şeyi rüyanda görünce çok etkisinde kalıyorsun. çok gerçek geliyor çünkü.

ben kabusumdan uyandıktan sonra 2 gün kendime gelemediğim bilirim. ama 1 hafta sonra "ulan buna mı korkuyodum" diyordum.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

GÜnlerce uo oynadığım bir zamandı. Yatmak istemıyordum. Evde kimse yoktu. Bir yandanda ev baya sessiz olmuştu. Tam odama girdim yatayım bari dedim . Sabah saatin 6 sı kapıyı kapatmak için arkama döndüğümde birden titremeye başladım. Önümden bir bebek evet cok netti ve gerçekti bebek böyle biraz değişik birşey geçti gitti sonra bir ses geldi . Artık nasıl yattıysam yatağa cok feci 3.5 attım ya . Bööö. Bari sen evde tek değildin. Bunlar başıma geldiğinde 3 gündür ev boştu. Çok inandırıcıydı. Gerçek ti ya bildiğin bebekti . Kapıyı kapatayım dedim döndüğüm gibi şok oldum önümden yürüdü geçti .[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elesso, 26 December 2003 21:37 tarihinde demiş ki:
erken saatlerde yarı uyanakken halisünasyonlar herkezin başına gelmiştir,normal bi şey ama çok etkileyici oluyo.bence evin içinde pekte rahat gezemezsin yalnızken bi kaç gün[hline]eclipse:eive ikeste

yok yani asla öle bişey olmaz,
dedim ya etkisinde kalan biri deilimdir böle şeylerim şuan gayet rahatım yani :),
zaten annemleri falan bualamasaydım mesela dielim veya uyandıramasaydım, ilk amacım direk katili koşup yakalamaktı yani phauhaa :D[hline]a.k.a wicked
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lol benimde başıma değişik bir olay gelmişti
akşam dijiturkde korku filmi izledim biraz gerildim ama korkmam filmden neyse evde tekim tv izleyerek uyumaya bayılırım yine böyle yattım tam daldım dalacam tv bir anda kapandı herhalde kumandaya bastım dedim açtım açınca sesi artmaya azalmaya başladı oberey moda girdim ne oluyor diye kapadım bende delirdi diye kendi kendine açıldı hass oldum bir anda :d fişten çektim azımdan otomatik çıkan kelime sıkısysa şimdi açıl oldu heh diger odadaki tvyi açtım orda yattım ama en rahatsız olarak yattıgım gecedir herhalde yarı uykulu yarı uykusuz bir uyku geçirdim.
1hafta sonra tvyi servise verdim heh bozulmuş[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo

[Bu mesaj Virus tarafından 26 December 2003 21:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Legendary ne yaşadığını tahmin ediyorum. Çünkü bunun nerdeyse aynısı bana oldu.Önümden gerçek bir bebek geçti cok acaıp bir bebekti.Ses filan geldi . Ben orda zaten donmuş bir vaziyetteydim. Sonra kapıyı kapattım 3.5 ata ata yattım :)[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

eheh ben aşırı tırsarım korku filmlerinden. ring'i sinemada yanlız izlemiştim. o gece adam gibi uyuyamamıştım bile. hayır hadi gece korkmayı anlarım, gece de rüyama girmişti, her uyandığımda ter içinde uyanıyodum eheh.. şimdi ring'den bahsedince millet fazla düşünmemeye çalışıyorum aynısı yine olur diye. hatta bunu yazarken bile bir an önce yazim de gidim modundayım.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet normal...

Benim uyku olaylarım daha enteresandır.Sabah kalkarım yatağın diğer ucuna bakarım aaa nerde kız nereye gitti.Ben bizde kaldığını sanıyordum ama rüyaymış ehehe...

Bir kere yatakta yatıp tv odasında kalktım.

Halisünasyon görmüşsün sanırım.Eğer orda hiçbirşey yoksa tabii.Eğer odan düşen başka birşeyi düşen ölü bir kol'a benzetseydin bu ilizyon olurdu ve gayet normal her kişinin başına gelebilecek birşey.Birşeyden etkilenip benzetmiş olurdun.

Ama halisünasyon daha değişik.Bir sorun var demektir bu.Ama uykusuzluk vs ilede ilgili olabilir yeni kalkmışken mümkün şeyler bunlar.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
The time for honouring yourself will soon be at an end...

Sosyal ağlarda paylaş

Hmm bu bana gerçek bir hikayeyi hatırlattı ama halisilasyondur bence seninki

Hikaye şöle bişiydi
Bi gün bi kadın rüyasında plastik bir bardak görüyor kahve fincanı (ki plastik fincan olurmu hiç?) yeşilli bir fincan
Rüyasında bu tepside bu fincanlar var ve onları yıkıyor ve sonra uyanıyor ne alaka diyor fincanlar felan sonra mutfağa gidicek mutfak kapısından geçiyor ve içerde çay may yapıyor tam içeri dönücek mutfak kapısının önünde birşey farkediyor
Evde başka kimse yok
Yeni kalktığı için camlar kapılar kitli
Ama yeşil bir fincan kapının önünde duruyor
Kadın dumur oluyor tabii alıyor fincanı arkadaşlarına gösteriyor sizinmi bu diye sonra komşularına çıkıyor yok kimse bu fincanı görmemiş ve bütün mahalleyi geziyor kimsede o fincan yok
Sonra geri dönüyor fincanıda masanın üzerine koyuyor arkasını dönüyor telefon ediyor kocasınamı ne anlatıcak şöle şöle işte plastik bi fincan bak şuan masada derken bi dönüyor masada fincan gitmiş
Sonra altında açıklama ve bunun gibi birkaç tane daha gerçek hikaye var iişin ilginci fotorafı vardı tekinin garip bi eşyanın oda böle yokolmuş ama fotosu çekilmiş

Bu olay beyin birşere çok odaklanınca beyin gücü ile bir nesnenin yaratılması sonra gücün dağılması ile nesnenin yokolması deniyor

Seninkide öyle birşey olabilirdi diye düşündüm ama annenle baktığında kol hala orada olurdu annende kalb geçirirdi:) bir süre sonra kol yokolurdu foruma yazardın ve ben gene bunu anlatırdım[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

Ruhsal Rehabilitasyon ve rahatlama merkezi gibi oldu burası :-)

Bende korkarım aslında böyle olaylardan. Bi kere bende yaklaşık 3 yıl önce falan aşırı uykusuz kalmıştım bütün bir geceyi cs oynıyarak sabahlamıştım sabah 7 falandı güneş yeni doğuyordu.
Pencereye bakıyım hava alıyım biraz dedim ama uykusuzluktan ke$ gibiydim yani. Odamın tam karşısında Cami vardır. Baktım ve Caminin üzerinden Beyaz Havayi fişek gibi ilerleyen şeyler gördüm sora kendime gelmek için kafamı salladığımda yok olmuşlardı :) Bi 10dk sora Icqda ilk olayı anlattıgım kişi uykusuzluktan Yat uyu lan demişti :)[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

peki bu olay canlı organizmalar icin de olur mu ? $imdi ıkınsak bi J.LO cıkarsak $uraya sora pek dagılmaz tabi konsantrasyon ama hadi dagıldı diyelim de o da yok olsa, olurmuymu$ boyle ?[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...