Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ders calısmak yada calısmamak ?

Cyre2k

Öne çıkan mesajlar

Ona ders denmez. :)

Ders dediğin 2 saat max olucak şekilde başka hiçbir dikkat dağıtıcı şey olmadan yapılmalı daha sonra 30 dakika kesinlikle başka şeyle ilgilenilip daha sonra gene 2 saat şeklinde günde 4 saat olarak uygulanmalıdır. 7.30 da başlanan bu sistemle 12de serbest kalmış, dersinizi deliler gibi çalışmış olabilirsiniz. Bundan sonra ister uyur ister TV izler veya diğer ihtiyaçlarınızı yaparsınız. Sen uygulandın m ı derseniz.Hayır. Benim stilim daha çok 8.30da masaya oturup 2.30a kadar odadan çıkmadan muzik eşliğinde %10 verimle çalışmaktı. Ne dersi anlıyordum nede başka birşeye vakit bulabiliyordum.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

bilgi: 3 küsür ortalamanın üstüne 5.00 getirmem AOBPyi sadece 2 puan etkiliyor
yani lise1 ve 2 ÖNEMLİ
lise sonda zaten ne sen okulu ne okul seni sallıyor, ÖSS Öss takılıp gidiyosun
kasın çalışın bağımlılık yapan şeylerden uzak durun(UO, Kotor veya sizi başında saatlerce oturtan herhangi bişey)
lise2 de sallayın ÖSSü hatta dershaneye bile gitmeyin, zaten lise sonda bütün konuları tekrar ediyosun
nasıl? onu bilemeyecem. ama üşenmeyin, başıma ne iş geldiyse ondan geliyor, Boğaziçi(giremiyorum) ODTÜ(290 üstü lazım) faln yalan oldu şimdiden 70 puanı verdiler idare et diye
ooof oof[hline]"127*625+3 işleminden elde edilen sayının 5 tabanındaki eşitinin rakamlarının toplamının 10 tabanındaki değeri kaçtır?"(Yaşasın ÖSS!)
Aşağıdakilerden hangisi en aşağıdadır?(Long live ÖSS!)
Gel vatandaş beleş 3.5 ed.e geeel
Sosyal ağlarda paylaş

Abi benim derslerim türkçe veya ingilizce olsa ortalamam 4.5 fln olurdu heralde. Hiç çalışmıyorum şuan 3.35 ti geçen sene bu sene işallah hiç çalışmamama rağmen 3.5 u geçerim. Bi de çalışsam..
Bu arada bence insanların çalışmamalarının en önemli nedeni kendilerini yeterli görmeleri veya da (nasıl olsa bi şekilde kopyayla/kolpayla yaparım) demeleri. Bi de tabii çalışmak ta bazen bi şeye yaramıyor. Eğer mesela 3 saat çalışınca %100 alıcağımı garantileselerdi, oturur çalışırdım ama zaten garanti diil ne kasıcam. :)[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada aynen katılıyom icqsuz olmaz deilde bilgiseyara hocaların cdlerini alın abşi şı an logaritmayı hocam anlatıyo walla vcdende izliyom öyle bi kapyomkii herkeze öneriyom[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...