Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nirvana dır olay

crepuscolo

Öne çıkan mesajlar

said:
Delanoresse, 22 December 2003 17:15 tarihinde demiş ki:
horace goruntuyu cektikten sonra 30 kere overdubda yaparsin ustune bu adam adam gibi gitar calamiyo yetenegi yok 3 akor otesine gecememis biri dahasi yok olayin[hline]anlattiklarim karsimdakinin anladigi kadarsa benim sucum ne!?

geçememiş mi geçmemiş mi? sonuç olarak müzikte minimalizm diye bişey vardır ve bu tür çalan adamlar illa ki yeteneksiz diillerdir.. sonuç olarak bu da bi müzikal tercih biri saatlerce solo atarak ifade eder kendini,diğeri çıkar üç akor basar..yetenek soyut bi kavram ve ancak o adamın gösterdiği kısmıyla yorum yapma durumundayız..kurt kassaydı virtiöz de olabilirdi bu yeteneğinin olup olmadığını bilemezsin!!!![hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!
Sosyal ağlarda paylaş

tamam olabilirdi belki. gördüğümüz kadarıyla olmamış.
bu arada ritchie blackmore ikinci jimi hendrix denecek kadar önemli bir adam, iyi bir müzisyen ve iyi bir gitaristtir. denebileek bişi yok o adama.[hline] To resist change is folly.
To direct change is unlikely.
To co-operate with change is an act of intelligence.
Sosyal ağlarda paylaş

birsey demiyoruz zaten lol , birde Jimmy Page vardir Eric Clapton la birlikte hehe ( Yard Birds )
Ewt bende anlamdim simdi yetenegi olmadigini bilemeyezdiyosunuz ..... ozman yetenegi olduguda bilemeyiz dimi ?[hline]"Who needs new bands? Everyone knows that Rock n Roll attained perfection in 1974. It's a scientific fact."

- Homer Simpson
Sosyal ağlarda paylaş

kurt gibi gitar çalmakta çok bir şey olmayabilir, ama onun mtv live performansını görünce hayran olmuştum.

adam tek başına çaldı söyledi 2-3 şarkıyı. hem çalıp hem söylemek bana büyük marifet gibi geliyor, ben denediğim zaman 2 sn'de kaçırıyorum ritmi eheh. kabiliyet. ;)[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

pardon yaw yannış yazdım
Big Long Now...
dinle sadece illa kasıp enstruman aramıosan
ayrıca şunu söyliim ii gitar çalamamak farklı bişi (teknik vs. açısından) şarkı bestelemek farklı ii giatar çalamayan insanlar da gayet güzel şeyler yapabilir bunun için konservatuarda yaratıcılık ve performans die ayrılmıştır..
haa ii gitar çalanı dinliince mesela (petrucci veya satri baba)
dadından yinmez amma; bu ayrı bir mevzüü...[hline]İst. Avrupa yakası 16-18 yaş arası enstrumanına hakim heavy metal çalacak ve b.g. iron maiden gibi grupların sololarını zorlanmadan atacak solo gitarist aranıo; [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...