Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl mutasyon yapabilirim?

NuKe

Öne çıkan mesajlar

ya bakın valla dönem ödevim mutasyon. Tabii ki bilgi toplamam yeterli ama eğer bi hayvana mutasyon geçirtebilirsem(ya da hocayı kandırabilirsem) mükemmel olucak. Zaten biyolojim de kötü. Arkadaşlar fikirlerinize ihtiyacım var. Nasıl mutasyon yaparım(ki çok zor) ya da nasıl hocayı kandırırım mutasyon yaptım diye(ki biraz daha zor :) )? Yardım edin![hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

bi kedi al gövde kısmına CAPON yapıştırıcısı ile iki tanekanat yapıştır bakın hocam burdan atınca 4 ayak üstüne dü
şüyo kanatlarla denge falan sağlio de...[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Lol! yok abi yanlış anladınız. Kadın bana mutasyon geçirt demiyo. Ama geçirtirsem süper olur. Yoksa 70 ten fazla alamam maalesef :([hline]Ejderha Gibi Uçarım,

bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

yok bizimki salak hafiften. bi boq bildiği de yok. eğer bi yolunu bulabilirsem kandırabilirim, cep telefonunun radyasyonunu artırdım falan derim anlamaz zaten :)[hline]Ejderha Gibi Uçarım,

Sosyal ağlarda paylaş

ya onu bende biliom da nerden bulcam uv ışınını? sorun o zaten. Bi de hangi hayvana uygulasam? böceklerden karınca ilk aklıma gelen. Ya da sinek.[hline]Ejderha Gibi Uçarım,

Sosyal ağlarda paylaş

abartmayalım istiyosan yeni ninca turtle yarat ha, adam "ne yapmısın bu hayvancağıza" falan diye dalmasın sonra mutasyon ödevi yse yazı yaz ne yani ödevi radyoaktivite olan biri sınıfa uranyum mu getirsin?[hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Sosyal ağlarda paylaş

Bir hücre kültürü yap. Hücreler için toksik olan bişey ekle. Milyonlarcası ölürken geriye kalan birkaç tanesini tekrar çoğalt. Mutasyon geçirmiş bir sürü hücren olmuş oldu böylece!

Türkçesi;
Bir besi yeri hazırla böle şekerli mekerli, etsuyu fln kullan. Sonra orda küf üresin. Mantar ilaçlarını araştır, küf mantarlarının en kolay direnç geliştirdiği (prespektüste yazar) ilacı bul. Üzerine sür ilacı, hayatta kalan mutasyonlu olur.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Weaponsmith/Architecth
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.radikal.com.tr/veriler/2002/03/25/haber_32858.php
Cep telefonu, bilgisayar oyunu ve tuşlarla birlikte büyüyen 25 yaş altı gençlerin başparmakları, diğerlerinden 'farklı'!

öğretmenine bunu kanıt olarak sunup ben olmuşum mutasyon diyebilirsin.[hline]When arguing with a stupid person, make sure he's not doing the same.
Sosyal ağlarda paylaş

saol qui. Bu arada hayal falan kurmuyorum xmen falan da izlemem.(tamam izlerim:) ) sadece fikrinizi alayım dedim yapacam demedim. ama quinin fikri iyiye benziyo. bi deneyecem.[hline]Ejderha Gibi Uçarım,

Sosyal ağlarda paylaş

said:
NuKe, 27 December 2003 21:52 tarihinde demiş ki:
ya onu bende biliom da nerden bulcam uv ışınını? sorun o zaten. Bi de hangi hayvana uygulasam? böceklerden karınca ilk aklıma gelen. Ya da sinek.

şimdi bi adet böcek alıyosun en hamamböceğinden
atıyosun micro dalga fırının içine şöööle 2dk boyunca güzel bi haşlıyosun al sana ultraviole ışınına maruz bırakılmış hamamböceği
ha sorarsan ki "böle yapınca hamamböceğinde ne gibi değişmeler olur?" ben de bilmiyorum sen hele yap görürüz ondan sonra
ha baktın hayvanın dış görünümünde bi değişiklik yok hemen eline bi uhu bi de böle herangi bi yerden toplanmış bi kıl yumağı alıyosun (kendi bacağından fln kopar). hayvanın kanatlarını kaldırıp arasına uhu döküyosun ve kıl yumağını buraya yapıştırıyosun ve kanatlarını kapatıyosun. bölece elinde şöle bi hayvan oluyo: microdalga fırına girip ultraviyole ışınına maruz bırakılma suretiyle kıllanmış hamamböceği

madem hocan salak yer bunu[hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

Mutasyon demiş adam abi evrim dememiş. Aşmışsınız. Mutasyon anlık bir olaydır. Hepinizin gözdeki retinası her saniye binlerce mutasyon geçiriyor mesela şu anda.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Weaponsmith/Architecth
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...