Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ihanet...

coronius

Öne çıkan mesajlar

dogus universitesi 1. sınıftayım...
turkce hocası senenin basında 5dk lık bir sunum hazırlayın 13. haftada tahtaya kalkıp ezbere anlatacaksınız dedi.hafta da 2 saat cuma gunu dersi var kadının.7. haftada hazırladım ama ezberlemedim.gelecek cuma okuyacaktık cunku.persembe gunu bilgisayar dersinde cuma gununun tatil oldugunu ogrendik.ohh be sunumdan sıyırdım diye sevinirken olanlar oldu...
ogle saatinde yemekhanedeyiz arkadasımla.mantıyla,corba vardı.begenmedik cıktık,bakkala gittik ekmek arası kofte yiyecez.2. sınıftan bir kız geldi yanımıza.
-ayy siz turkcede benimle aynı gruptansınız degil mi?tamam hoca yarın sunumları istiyor.
-bak kızım sen bizi ne gördun ne duydun ne de konustun ok?yarın sınavımız var zaten.
-...
sınıfca kararlastırdık herkes duymamıs gibi yapacak.
ertesi gun oldu.kızlar,erkekler ust sınıflardan cocuklar güya hazırlanmamıslar yanlarında sunumları bile yok!!
hoca geldi.asık ve donuk bir ifadesi var suratında.
-sunumları cıkarın cocuklar
herkes sunumları masaya koyar.ben şookk.
-hadi numara sırasına göre baslayalım.
atlasam terbiyesizlik olacak ama sıfır alıcam...
-hocam ne sunumu ben duymadım.kendi kendinize karar vermissiniz.bize hic sormadınız ki...
hocanın yuzu iyice burusur ve bagırarak...
-ogrenciler yapar bunu hep zaten.nasıl duymazsın yalancı...hem 13. haftadayız.bayram tatili sayılır mı hic!!sen bana ne soylediginin farkında mısın?sınavlarınız oldugunu biliyordum ertelicektim zaten ama sen bunu soyleyince vazgectim.
yakın bir arkadasım atlar arada...
-hocam bir kisinin hatasını tum sınıfa mal edemezsiniz.
kendisi ezberlemis halbuki...
-iyi tamam oyleyse haftaya bos saatlerinizde yapalım.

hocayla orda diyaloga girsem kesin bırakacak beni.sakinlestim sustum ama bir kelime daha etse cok kotu bozucaktım.

lise yıllarının yerini yalakalara ve burs alma telasındaki kıt beyinlilere bıraktıgını o an anladım...[hline]Unutmayın hikayeler ikiye ayrılır;gerçek olanlar ve gerçek olması gerekenler...
Sosyal ağlarda paylaş

siniftaki o diger adamlarla daha sonra nasil rahat konusabilirsin ki? cok kotu birsey ya[hline]CsnFrp
Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
daha fazla uzatmamanın anlamı yok

Infernal, 06 December 2003 14:15 tarihinde,csnfrp forumlarında demiş ki:Regulus sen önce nickimi doğru yaz bonepart kesildin başımıza
Sosyal ağlarda paylaş

senin saflığın daha yenisin tabi olayı yakında kavrarsın üniversitede arkadaş eş dost yoktur leşin kadar iş bulursun hadi iyi avlar[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EagleEye, 27 December 2003 20:15 tarihinde demiş ki:
bizim ünide öyle bi olay yok yaw
belkide ben pek uğramıyorum ondan farkedemedim :P

He walla bizimkinde de yok .. Ben de mutlu mesut gecinip gidiyorum ehhe[hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...