Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sıkıldım ben hep aynı topic leri görmekten yaa ...

kavel

Öne çıkan mesajlar

Paticik forumlarında genelde ilgilendiğim iki forum internet ve yazılım & donanım forumları... ara sırada konu dışına takılıyorum. ama şu son zamanlarda pek bi tek düze gidiyor paticik. şimdi diceksiniz ki internet ile ne ilgisi var. çok ilgisi var arkadaşlar. çünkü hep aynı şeyler yazılıp çiziliyor burda ve donanım forumunda. ve ben hep aynı şeyleri görüp aynı cevapları yazmaktan sıkıldım ... haksızmıyım bi söyleyiverin ????[hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 25 December 2003 21:44 tarihinde demiş ki:
insanlarda "arama" denen olay yok... armut piş ağzıma düş... her kafana bişiy takıldığında aramadan "hödöy de hödöy bıybıybıy" diye topic açıyolar[hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau

"hödöy de hödöy bıybıybıy" :) ehueuh süper .. ehueuhe[hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
zoom ayarlarını 50yerde yazdım hala çıkıp bulamadım yok diyen çıktıktan sonra dencek pek birşeyde yok zaten.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Bir çok kişi benimle aynı fikirde olduğuna göre yöneticilerden rica etmekten başka bir çaremiz kalmıo gibi. Acıyın bize : )[hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Grafiker ( Corel Draw & Photoshop ).
Autocad öğrenmek zorunda kalmış olan kişi.
Fizik okumayı bilinçli olarak seçen bilgisayar manyağı ve ruh sağlığı yerinde olmayan biri.
Sosyal ağlarda paylaş

internet bolumunde insanlarin "adsl aldim" , "baglantim sicti" vs. demesinden dogal ne olabilir? burda ne gibi bisey ariyosun? veya donanimda "yeni pc alicam" , "pcmin hedesi bozuldu" gibi basliklardan baska ne bekliyosun? anlamiyorum yani...[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Qoiw Deadsoul
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

internet'de sadece ADSL'den ibaret değilki..

Çok önemli değişiklikler oluyor, gerek internet alanında gerek iletişim alanında, bunlar ile ilgili adam gibi topic yok, ama sürekli olarak adsl var.. internet sadece adsl'den ibaret değilki..

Yani sorun burda adsl'de değil foruma katılanların araştırma yapmaktan çekinmesi.. yukarıda arama var.. zoom adsl modemi configure edemediysen açarsın arama kısmını zoom adsl yazarsın gelir cevaplar..

Neyse, açık bir forum tabiiiki insanlar istediği konuda konuşur. bize de poh yemek düşer ;)[hline]
MS / Linux System Admin, Backbone Administrator, VoIP Technician, NooBie C# Developer , ex pisikopat
MCSE,MCSA,MCDBA,CCNA

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Fistan forumlarda olan 133245kere yazılmış birşeyi tekrar tekrar yazmak koyuyor yetkililer ne yapabilir sorusunada stick diyorum en azından konunun populer oldugu zamanlarında şu geçen 2 ay ve bu aylarda adsl populer olacak dogal olarak çünkü yeni gelişmeler oluyor yeni portlar açılıyor fiyat çıkıyor düşüyor.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Son yazılan cevaplardan sonra ayrıca bir cevap yazmak gereksiz gibi görünüyor Fistan. Hatta bu yazdığım bile fazla ama soruyu direk bana yöneltmişsin. Şimdi anladın mı neden sıkıldığımı ? Bu arada bu bile yazdığım bile fazla derken yanlış anlaşılmasın sakın. Yazılan zaten yazılmış bir şey kalmamış anlamında söylüyorum. Hep aynı yerde dönüp duruyoruz. Kaçıncı turumuz bilmiyorum ama bilginini paylaşıldığı yer olmaktan çıkıyor yavaş yavaş. Bilinen şeylerin tekrar edildiği bir yer halini alıyor. Bu durumdan rahatsızım ben. Ha şu da olabilirdi. Başka forumlara takılırdım yada kendi forumu mu açıp insanları oraya çekmeye çalışırdım. Ama ne yalan söyleyeyim paticik'i sevdim ben. Biraz bencilce olsada hep sevdiğim bir yer olarak kalmasını istiyorum buranın.[hline]Uniyasam.Com Admin / ICQ#85889898
Grafiker ( Corel Draw & Photoshop ).
Autocad öğrenmek zorunda kalmış olan kişi.
Fizik okumayı bilinçli olarak seçen bilgisayar manyağı ve ruh sağlığı yerinde olmayan biri.
Sosyal ağlarda paylaş

evet benimde takildi kafama. bin kere "kablo-nette gene sorun var sikayet edicem" falan yada "adsl nedir nereye sokulur" diye topic acildi. yada vizyondaki reklam topicleri. benim gibi turk kanallarini izliyemiyen birinin (bir cok kisi daha var yani forumda) hic bir ilgisini cekicegini sanmiyorumki. reklam ve turk dizisi dolu vizyonda.

[Bu mesaj Draven tarafından 26 December 2003 17:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...