Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Küçük bir trick'le iMesh için DivX preview yapmak.


Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Önceki topiclerde bu yazılmamış yardımım olursa insanlara ne ala diye yazıyorum. Kazaa'nın bildiğimiz üzere Kazaa Preview Extractor diye bir programı var... Kazaa'dan indirdiğimiz DivX'leri yarısındayken izlemeye yarıyor böylece fake film çekip çekmediğimizi anlıyoruz. Bu program yoksa bir kere www.download.com sitesinden indirin. Şimdi ama diyeceksiniz iMesh kullanıcıları burdan nasıl preview yapabilir? Biliyorum çok akıl yormak gereken bir şey değil ama yine de yazayım: iMesh'in download klasöründeki yarım file'ı alıp kazaa'nın shared folder'ına atıyorsunuz. Programı çalıştırınca kazaa'dan indirdiğinizi sanıyor program ve istediğiniz gibi preview yapabiliyorsunuz. Biliniyor mudur patide, düşünülmüş müdür bilmem ama yardımım dokunduysa ne ala.[hline]Some people are born with tragedy in their blood.
UIN: 2060306
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 26 December 2003 11:17 tarihinde demiş ki:
baba hiç gereği yok ki
imesh in shared folderında olsa bile avipreview la izleyebilirsin sonuçta bi .dat dosyası
avipreviewın özelliği sırf kazaanın içindeki yüklenmekte olan vidyoları izletmek deil .dat dosyalarının hepsini izletebilmek[hline]a.k.a "bay bomba"

Yooo programı çalıştırdım direk kazaa'nın shared folder'ını açtı... başka folder'a da giremiyorsun. Neyse yani yararlı olduysa iyi =)[hline]Some people are born with tragedy in their blood.
UIN: 2060306
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...