Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yok böyle bir yılbaşı

Chemical

Öne çıkan mesajlar

Koskoca yıl bitti yılbaşı geldi herifler 1 gün tatil etti alt tarafı! nerde o yılbaşı tatili! nerde uludağa gitmeler! BİR GÜN LAN BİR GÜN! KESİN YILBAŞI Bİ ARA İSA NIN DOĞUMU FELAN DENİP KALDIRILICAKDI ONU DİYENLERE YAĞ OLSUN DİYE TATİL YAPMADILAR BENCE!
Çarşamba tam gün okul! sabah 7 de kalk git! yorul zıbar 10 saat eve gel yorgun akşam eylenebilirsen eylen! 1 de sızarsan iyidir! Varmı böyle bir saçmalık ya! ertesi gün uyku düzeni düzelmeden okula hadi naaaaş! sora hafta sonu! cumayı tatil etseler bari oda yok! okul var ya inanmıyorum çarşamba günü okulda azımıza zıctırıp öyle kutlucaz yeni yılı yorgun kutlucaz!

Ama meclis üyeleri 10 gün tatili alıyor ama!

E maillerine flood yapmalı siteleri göçertilmeli telefonlarını öttürmeli bu mantıklı insanların!

Yılbaşı geliyor 1 GÜN TATİL YAPIYORLAR TOPU TOPU ESKİDEN 3 GÜN İDİ[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

O Ecevit zamanıydı şimdi Tayyip erdoğan var bu arada öyle bi acıklı anlatmışsınki çok üzüldüm. :( olm zati sen her gün bu işi yapmıyomusun ben cuma günü ekcem başka türlü tadı çıkmaz...(bu bölümde sana hak veriyorum)[hline]quote oyunun hazin sonu
Happy is the one who says i'ma Turk!
Mana alassë equë inyë Turk!!!
Ne mutlu Türküm diyene!!!
K.S.D.M.P.A.L
Sosyal ağlarda paylaş

ya yok yazıyorlar :( ddevamsızlık 11 gün dersleri bırak zaten
dersi kaynatırım ben ama

Erdoğanıda patlatırım lan ben görür o konuşmalarına gidip megafonumla küfretcem! ERDOĞAN SENİN VARYA! TATİL YAPMADIĞIN BÜTÜN GÜNLERİ ALICAM SENİN... nese:)
[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !

[Bu mesaj Chemical tarafından 25 December 2003 18:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Okulu kaynatıcam ben hem çarşambayı hemde cumayı olmassa koridora ossuruk bombası atarım 20 tane var stok yaptım[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
Sosyal ağlarda paylaş

yarim gun olayini hic anlayamiyorum ya zaten okul 7 ders zaten sabahin 6:30 sunda kalktiktan okulda 4 saat kafa patlattiktan sonra 3 saat dersi kaldirsalar neolur kaldrimasalar neolur ..güzel olur gercide anlamsiz geldi bi an :)[hline]Daverc...WTF ?! --> ..Mandooo, 11 December 2003 16:52 tarihinde demiş ki:
kim ne derse desin en pis pislik şudur abi:
özellikle UEFA ve ŞAmpiyonlar ligi maçlarında Brezilya taraftarı uygulamaktadır bunu...

Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba Türkiye yani:) ne kadar saçmalık varsa ülkemizde oluyor
bi mantıklı herif yok koca ülkede
Varda bişi yapamıyorlar[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Şimdi aklımdakileri buraya yazarsam banlanırım o yüzden yazmıyorum şu anki hükümet hakkındaki görüşlerimi. Ben içimden ediyorum küfr... ehem laflarımı.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

Dünyanın sayılı En çok tatil yapan ülkesinde yaşıyorsunuz ve bir günlük tatili az görüyorsunuz.
Zamane gençliği işte.
Benimde okulum war ama çok tatil iyi değildir.[hline]these wounds won't seem to heal
this pain is just too real
there's just too much that time cannot erase

when you cried i'd wipe away all of your tears
when you'd scream i'd fight away all of your fears
and i've held your hand through all of these years
but you still have all of me
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...