Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurdum Kazması

pokemon__RIZA

Öne çıkan mesajlar

• Admin
farkındaysanız adamın bilgisi kültürü hakkında birşey yazmadım ama 1 yazıylan adamın "kazma" oluşunu çözemedim adam zevkine ilan vermemiş birşeyler satmaya çalışıyor ve özelliklerine dokunmuş ucundan 99yapım hangi arabada airbag yok hepsinde var zaten bilse özelliklerde airbagli yazmaz babamın dedesi geçen sene yaşıyordu ona sorsam bana airbag yazarmısın diye oda aynen öyle yazardı ve taminimce burdaki birçok kişininkide.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lol bunun yanında milleti kazma diye nitelendiren kişi paticik gibi public bir forum altında ben nerde xxx videoları çekebilirim diye soran bir kişi zaten dahada dencek birşey yok.O zaman bende tek bu olayı baz alıp "sapık" diyebilirim.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 24 December 2003 19:10 tarihinde demiş ki:
lol bunun yanında milleti kazma diye nitelendiren kişi paticik gibi public bir forum altında ben nerde xxx videoları çekebilirim diye soran bir kişi zaten dahada dencek birşey yok.O zaman bende tek bu olayı baz alıp "sapık" diyebilirim.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
sapık diyebilirsin tabi dedilerde ama sacmalıyorsunuz suan utanmasanız adama yardım yapıcaksın yok adam arabasını satıyormus mahvolmus v.s tobe tobe belki satıp daha iyisini alıcak kardesim bide bilgisayarda yazdırmıs adamı kıl etmeyin hicmi kimse gormedi uyarmadı allahın krosu iste ohhh varmı.[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Kroyum ama para bende diyip arabanın arkasına yapıştıranları bıraktık adam yanlış yazı yazmış diye onu kro kazma ilan ediyorsun garip banada pokemon rıza nicki çok kıroca geliyor "gül ali erkek kuaförü"nden hiçbir farkı yokcasına.Ne olursa olsun ben kazma dedim kazma kalacak gibisinden konusmanda içindeki bastırılmış duyguların ancak dışa vurumu olabilir küçükken birileri sana çokmu kazma filan dedi?[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 24 December 2003 19:32 tarihinde demiş ki:
... Bakalim gulelim ne insanlar var deyip gecelim bence...

hah işte ben de onu diyorum, öle telefonla aramalar taciz etmeler filan noluyo ayıp denen bişi var.[hline]I look inside myself and
see my heart is black

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
En baştan beri söylemek istediğim bu zaten bir resimlen adamı nasıl kazma yapıldığı.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 24 December 2003 19:29 tarihinde demiş ki:
Kroyum ama para bende diyip arabanın arkasına yapıştıranları bıraktık adam yanlış yazı yazmış diye onu kro kazma ilan ediyorsun garip banada pokemon rıza nicki çok kıroca geliyor "gül ali erkek kuaförü"nden hiçbir farkı yokcasına.Ne olursa olsun ben kazma dedim kazma kalacak gibisinden konusmanda içindeki bastırılmış duyguların ancak dışa vurumu olabilir küçükken birileri sana çokmu kazma filan dedi?[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
cidden derdin nedir senin kimse bana kazma demedi ama san dendigini dusunuyorum allahım ya ben her gulen gibi sizinde gulmenizi istedigim icin bunu buraya post ettim allah kahretsin gine sinir oldum adama bak ya nerelere cekti konuyu :( yazık.[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Amacım kimseyi sinir etmek veya forumda agrasiv bir harekette bulunmak değil bir olaya gülünmesi için birine kazma ve kro denmesi gerekmez eğer konu başlığı gülelim eylenelim laylaylom tarzı birşey olsaydı resmi gördükten sonra "lol komik" diye post atardım sende muradına ermiş olurdun milleti güldürmeyi yani benim gibide birçok insan e güzel derdi geçerdi ama işin içine 1 resimden dolayı kazma kro deniyorsa en azından benim bakış açımdan olay değişiyor.İnsanları kırdıysak affola.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

[Bu mesaj Virus tarafından 24 December 2003 19:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 24 December 2003 19:43 tarihinde demiş ki:
Post etmekte hatan yok, adama kazma demen de de bir hata yok. Yani hekes seninle ayni dusunmemis yorumunu yazmis, ustune alinmana gerek yok. Burada herkesin sozu meclisten iceri ne de olsa, alinilacak kirilinacak bir sey de yok ortada. Diller biraz sert olabiliyor, allah kahretsin insan oglunun bu ozelligini, ama bazen ise yariyor. Burada her kim, ben dahil, sert konusursak konusalim, bu sadece kisisel gorusleri yansitir, kimseye saldirida bulunmaya yonelik degildir. (Ahh be benden nasil da moderator olurmus:) )[hline]Indian, Indian what did you die for?
Indian says, nothing at all.
hayır adamla sorunum yok ama xxx video adresi istiyen v.s sataşmalar kendisinin hic yapmadıgı birsey sanki neyse ben ozur dilemesinide bilirim hepinizden cok ozur diliyorum daha olumlu bir baslık bulabilirdim keske butun olumsuzluklara bukadar tepki veren bir toplum olsak.[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 24 December 2003 19:45 tarihinde demiş ki:
Amacım kimseyi sinir etmek veya forumda agrasiv bir harekette bulunmak değil bir olaya gülünmesi için birine kazma ve kro denmesi gerekmez eğer konu başlığı gülelim eylenelim laylaylom tarzı birşey olsaydı resmi gördükten sonra "lol komik" diye post atardım sende muradına ermiş olurdun milleti güldürmeyi yani benim gibide birçok insan e güzel derdi geçerdi ama işin içine 1 resimden dolayı kazma kro deniyorsa en azından benim bakış açımdan olay değişiyor.İnsanları kırdıysak affola.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

[Bu mesaj Virus tarafından 24 December 2003 19:47 tarihinde değiştirilmiştir]
kro lafını nezaman kullandım dikkatini cekerim kardeşim (kardeşim kelimesi yumuşak bir tarzda kullanılmıştır. :) )[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
pokemon__RIZA, 24 December 2003 19:16 tarihinde demiş ki:
kardesim bide bilgisayarda yazdırmıs adamı kıl etmeyin hicmi kimse gormedi uyarmadı allahın krosu iste ohhh varmı

Bir ara kendinden geçtin ne yazdıgını bilmiyon ehe neyse başlık hakkında yorumun doğru eğer kırdıysak affola.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

ya yapmayın yaa siz onu hava yastığı mı sandınız!
eğirbek abi bu duymadınız mı hiç,
şindi bak şöle bu "bek" avr ya bildiğimiz futbolda falan defansın sağ ve solunda bulunan adamlar mesela,
bunda da onun gibi arka yankapılar oluo bunlar,
bunlar eğilerek açılıo arabada yani kuş gibi böle,
teknoloji ürünü yai süper bişi aslında,
yaaaaaa......[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Düzgün başlık isteriz, arayınca bulmak isteriz!
Sosyal ağlarda paylaş

Black1ce o nedir öyle ya
Please Press Sifona
zuhahah

Sifon dese bi derece de Sifona yuhaha.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

[Bu mesaj BlaCk_DmC tarafından 25 December 2003 17:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...