Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2/Handed bir kac soru.

Cute_X

Öne çıkan mesajlar

Daoc ara vermiştim yeniden aktif oldu accountum bir şey sormak istiyorum 2 handed pala fantezim vardı ama çok zorlanıyordum acaba yenilik geldimi 2 handed silahlara gelmediyse.Yeni bir char la başlıcam sizce ne açayım ¿[hline]

Morfein Nightwish 38 Paladin
Kutsal Bakirenin Koruyucusu

[Bu mesaj Cute_X tarafından 22 December 2003 11:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cute_X, 22 December 2003 11:06 tarihinde demiş ki:
Daoc ara vermiştim yeniden aktif oldu accountum bir şey sormak istiyorum 2 handed pala fantezim vardı ama çok zorlanıyordum acaba yenilik geldimi 2 handed silahlara gelmediyse.Yeni bir char la başlıcam sizce ne açayım ¿
* 2 handed silah kullanırken parry verdiğim her puan kaç uzde ekliyor parry skillına ?
* Stun olmak istemiyorum :)
[hline]

Morfein Nightwish 38 Paladin

[Bu mesaj Cute_X tarafından 22 December 2003 11:07 tarihinde değiştirilmiştir]
[hline]Morfein Nightwish 38 Paladin

Sosyal ağlarda paylaş

lvl 50 bile olsan bence 2 hand olma oyunda aktif rvr yapan bi guildin varsa once onlara bi danıs bence cunku artık cogu char rvr da guilde ne lazimsa ona gore yapılandırılıyor yuksek bi rr lvl ulastınmı "minimum rr 6" respec edersin dusuk rr larda biseye yaramiyor hatta secenekleri varsa exp kasarken gruba bile alinmiyor su an cogu paly 50 shield yapior yinede sen bilirsin benden sana kucuk bi tavsiye :)[hline]Konhart 50 Bucuk Necro
Mosqi 50 İnfil
Sosyal ağlarda paylaş

2h pally lerle yaptıgım duel lardan biliyorum, can yakıyorlar eyer bilmek istediğinse[hline]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.
Sosyal ağlarda paylaş

evet vurdularmi okuz gibi vuryolar ama benim anlatmak istdigim artık eskisi gibi kafana gore bi paly yapıp direk hoba rvr diyemiosoun ha diyosun kendi guildin iyi bu guildse seni almıyor senin yerine shield bazli defans ozellikleri on planda olan yeri geldi mi slam'leri ile hayat kurtaracak paly armsman yada reaver i tercih ediyor ama yuksek rr lvl na ulastinmi olay deisoyor o zaman gruba almamk diye bisey soz konusu olmaya biliyor burasi albiyon hersey olabilir :)[hline]Konhart 50 Bucuk Necro
Mosqi 50 İnfil
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moss, 23 December 2003 20:54 tarihinde demiş ki:
evet vurdularmi okuz gibi vuryolar ama benim anlatmak istdigim artık eskisi gibi kafana gore bi paly yapıp direk hoba rvr diyemiosoun ha diyosun kendi guildin iyi bu guildse seni almıyor senin yerine shield bazli defans ozellikleri on planda olan yeri geldi mi slam'leri ile hayat kurtaracak paly armsman yada reaver i tercih ediyor ama yuksek rr lvl na ulastinmi olay deisoyor o zaman gruba almamk diye bisey soz konusu olmaya biliyor burasi albiyon hersey olabilir :)[hline]Konhart 50 Bucuk Necro
Mosqi 50 İnfil

Evt ama KOnarrtt bi rvr yüzü goremedi garibim..Elvis'im benim.[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Evt ama KOnarrtt bi rvr yüzü goremedi garibim..Elvis'im benim.[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:

Sus irenc yakında lvl 21 oluyom 3 buble kaldı gına geldi plden gınaaaaaaaaaaaaaa[hline]Konhart 50 Bucuk Necro
Mosqi 50 İnfil
Sosyal ağlarda paylaş

xp grubu bulamama gibi bir durum soz konusu degil benim 2h armsmanim war ve end chant gibi onemli bir seyim olmamasina ragmen rahat grp buluyorum. Cok guzel aggro saklayabiliyorsunuz taunt style ile bu sebeplede herhangi bir s/s in yapabilecegi seyin daha fazlasini yapmis oluyorsunuz. Rvr ye gelince oradada bircok 2h pally arms gordum hepside grp bulabiliyor. Alb lerin bence daha cok dmg er tank a ihtiyaclari var. Ayrica 2h pally yerine arms onerirdim stone questten hizi cok iyi olan full end proclu bir silah alabiliyoruz.[hline]Magent lvl 50 ice wiz
Mordoskull lvl 31 arms

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spectacular, 24 December 2003 20:35 tarihinde demiş ki:
xp grubu bulamama gibi bir durum soz konusu degil benim 2h armsmanim war ve end chant gibi onemli bir seyim olmamasina ragmen rahat grp buluyorum. Cok guzel aggro saklayabiliyorsunuz taunt style ile bu sebeplede herhangi bir s/s in yapabilecegi seyin daha fazlasini yapmis oluyorsunuz. Rvr ye gelince oradada bircok 2h pally arms gordum hepside grp bulabiliyor. Alb lerin bence daha cok dmg er tank a ihtiyaclari var. Ayrica 2h pally yerine arms onerirdim stone questten hizi cok iyi olan full end proclu bir silah alabiliyoruz.[hline]Magent lvl 50 ice wiz
Mordoskull lvl 31 arms

Ya armsmen icin sorun yak ama 2 hand play cok tutulan bi spec deil cunku gereginden fazla damage aliyor ee paly dedigin tas gibi ayakta durmalidir :P[hline]Konhart 50 Bucuk Necro
Mosqi 50 İnfil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...