Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reality vs Uo

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

öle aşmış bir olayım yoktur ama evden okula yürüyorum normalde bi gün gate açmak aklıma gelmedi de değil ama sonra herkes bizim eve dalardı :D[hline]KinGpiN the striked sazan
Dön bakim 70'li yıllara ne modaydı ? Murat 124, böl ikiye 62 , 62 den ne yaparsın sen ? tavşan , böl ikiye şan , tersten oku naş hadi bakim naş anladın sen anladın...
Sosyal ağlarda paylaş

Aşırı salak bi olay ama yinede anlatacam,
Bizim bir arkadaşın babası ölmüştü,biz hepimiz üzüntüdeyken arkadaşın biri gelip kulağıma,
'An Corp yapacak kimse yokmuymuş'demişti bende ona dumur olmuş bi şekilde bakınca ne dediğinin farkına vardı.[hline]Feeling a bit strange now,
Feeling like,something burns my soul and
puts darkness in it,pure darkness
And now,that darkness is my everything

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BaziL, 23 December 2003 18:33 tarihinde demiş ki:
Aşırı salak bi olay ama yinede anlatacam,
Bizim bir arkadaşın babası ölmüştü,biz hepimiz üzüntüdeyken arkadaşın biri gelip kulağıma,
'An Corp yapacak kimse yokmuymuş'demişti bende ona dumur olmuş bi şekilde bakınca ne dediğinin farkına vardı.[hline]Feeling a bit strange now,
Feeling like,something burns my soul and
puts darkness in it,pure darkness
And now,that darkness is my everything

Amma yazdın lan öle bişi bitek ben sölerim ortamdada ben yoktum :)[hline]
-Abi minoka gate açarmısın
-Evlat gördüğün gibi büyü yapıyorum konsantrasyonumu bozma
-Oba bab büyü fizel mı oluyo artık konusunca
*Cevap vermeden uzaklaşır*
-Aasdasdkachbvasdjha hani oluyodu abi abi cevap ver....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AMO, 21 December 2003 20:32 tarihinde demiş ki:
ekranda cross aır ı sınek ın oldugu yere getırıp oldurmeye calısmıstım yanı[hline]Salla Bakarızzzzz :D
Sana demedim ben onu bi senden önceki mesaja cevap verdiydim neyse :)[hline]
-Abi minoka gate açarmısın
-Evlat gördüğün gibi büyü yapıyorum konsantrasyonumu bozma
-Oba bab büyü fizel mı oluyo artık konusunca
*Cevap vermeden uzaklaşır*
-Aasdasdkachbvasdjha hani oluyodu abi abi cevap ver....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AMO, 21 December 2003 19:03 tarihinde demiş ki:
Bır keresınde cs oynarken ekrana sınek konmustu onu m4 le oldurmeye kasmıstım olayın vahametını anladıktan sonra ekrana kafa atmak suretıyle sınek ten kurtulmustum :D[hline]Salla Bakarızzzzz :D

ovvv o cok feci ya, ben de odaya girenlere cevirmeye cali$tigimi hatirladim $imdi crosshair i huaha felaket .[hline]Uncle Sam wants you to stop thinking and start killing!!
Sosyal ağlarda paylaş

Baldur's Gate'in zararı

BG serisini tekrar oynamak istemiştim, geçen seniydi sanırım. BG serisinin tüm cd'lerini hazırladım. İlk önce baldur's gate'i bitirdim, sonra baldur's gate 2'yi oynuyordum. Günlerce bütün gün boyunca oynadım. Artık rüyalarıma giriyordu. Sonunda kaç gün sürdüğünü hatırlamıyorum ama bitti.

Ertesi gün biraz CS oynayayım dedim. Girdim silahları aldım gidiyorum, adamı gördüğümde space'e bastım. Yanımda bir arkadaşım vardı, düştü sandalyeden. Hiç unutmayacağım sanırım. ;)[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Uo oynarken kız arkım aramıştı ozamanlar manyaktan öte oynuyorduk.Kız arkta geldim seni şurda bekliyorum dedi bende uo ya yazıcagımı kız arka soylemıstım

Ustad bende recalluk reg kalmamıs sende varmı?Kız dırek ne ha?
Ben yarılmıştım :D[hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...