Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reality vs Uo

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

said:
Moncain, 19 December 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
Birkeresinde bir kazak almak için mağazaya girmiştim görevli direk yanıma geldi bende bu kazak kaç k demiştim adam bir an tereddütte kalarak çevresine bakarak "eee-eefendim" demişti.Aklıma geldikçe gülerim.
Bazen banada oluyor, dilimin ucuna kadar geliyor "tost kaç k?" diyesim geliyor, son anda tutuyorum kendimi. :)[hline]A! Elbereth Gilthoniel!
silivren penna míriel
o menel aglar elenath
Gilthoniel, A! Elbereth!
Sosyal ağlarda paylaş

A:Olm alkollü araç kullanıyorsun şimdi yakalanırsak kötü olacak.
B: bişi olmaz 2 biradan.. ya kim ceza yazacakki birisi gardlamadıkça?
C: Guards!

Polis: *WOOOOOOAAA* (siren) 34 xxx xxx lütfen aracınızı sağa çekiniz.

Arabadan kahkaha sesleri yükselir..[hline]Çirkin kadın yoktur, az vodka vardır.

[Bu mesaj -coLdwind- tarafından 19 December 2003 23:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dragonun daçok iiymiş,
bnm de çok var hem uo kaynaklı hem cs,
hem de save load kaynaklı,
aklımdan bi arlar ya şu kıza gidip çıkma teklif etsem kötü bişi olurmu acaba, neyse save load ederim bişi olmaz veya sınavda yaw şimdi b'yi işaretliyim olmazsa sonra load yapğar c derim dediğimi hatırlıorum..
veya arkadaşın iğrenç esprisine yüksek sesle asedeasede demem,
veya cs oynarken öldükten sonra freelookmoddeda kısa birsüre healer aramam[hline]a.k.a wicked
Alexi_Septimus, 11 December 2003 10:22 tarihinde Ghost1989'la iletişim kurmaya çalışır:
H4XX0R3D?
H4XX0R DUD3?
B@B TH3 K3NK?
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim Cafede UO actıonları ve cafe sahıbı ıle beraber cok super geçerdi. Zaten cafede bır tek biz olurduk. Bazen hostadan yemek alırdık. yine bir öglen zamanı, actıon yok fazla, acıktık normal olarak. Bizim Efsanevi Speedci FENİX XANTE ,Drop xante(kardeşler) Emre git de recal regi al acıktım ölücem .Moonglowa gitmem lazım. Ne gulmüştük ona ya :)[hline]"keko içiysen kendinden geçiysen"
sdasweqr ea
$aban matrix Revolutions
Sosyal ağlarda paylaş

hepsi yalandır çorabını googleda aratmadıktan masaya kahve dökünce ctrl+z yapmadan freak olunmaz. ikisini de yaptım.[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

(öbür gün bodruma gidiceimiz için sabahlıodum arabada uyuma amaçlı) gecenin 5inde sersemlemiş halde tv kumandasını ararken startup nereye gitti ya demiştim (search butonu olayı)[hline]Gitar Nubisi
------------
Birlikte yasayabilecegin biriyle degil,
Onsuz yasayamayacagin biriyle ol!
Geldigi zaman bosluk dolduranlardan degil,
Gittiginde yeri doldurulamayanlardan olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

shapsal aynı şeyi bende yapardım ama uyku düzenine sıcmak haricinde bi işe yaramıyor + arabada uyuyamıyorum ablam saolsun dürtüo uyandırıo[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kere arkadaşa bi kaset vermiştim dinlesin diye o sıralardada daha osi ye başlamamıştım server her gün geri alınıyo arkadaş kasedi çantama koymus aksam minibuste bi baktım kaset bende bağırarak ***** zokam yinemi geri alındı ya demiştim herkes bön bön bakmıştı :)
Bi keresindede köpeği dolaştırıyodum ama tasması yoktu bi an uzaklaştı benimde ağzımdan istemsiz olarak all come sözcükleri çıkmıştı 1 saat gülmüştüm :)[hline]Xestar Soulforge
Efsane Topic
. (11:36 PM) :
aa yeter ama sakla samanı yeter zamanı be!!!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...