Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arandım! Hemi de Kablo'dan!

HalbadaR

Öne çıkan mesajlar

Bilindiği üzre AktifKablo Bahçelievler'den gitti ve yerine Siemens geldi. Bugün beni aradılar ve 1-2 numara sordular. Neyse işin güzel tarafı kablonetimle sorunum olup olmadığını fln sordular,düzenli çalışıp çalışmadığını fln sordular.. Üstüne Aktifin fazladan aldığı 30 milyonu da artık vermemize gerek yok!
Kablodan uzun zamandır aldığım ilk güzel haber..[hline]VATAN SAĞOLSUN!

http://www.harbici.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Benim okadar iyi diil pinglerde sıçramalar oluyor.
Örnegin paticige veya kablo.nete ping atıyorum 15-20-60-20 seklınde. Gıcık bi durum.

Kablonet 128k[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

Bakırköy'e de Teknotel diye bir firma bakıyor artık. Gerçi henüz arayıp sormadılar, hep ben aradım, hatta evime bile geldiler acaba altyapıda mı bi sorun var diye ama hızda bi değişiklik yok sonuçta.
Hala kablonet bağlantım sorunlu ve en erken Ocak'ta çözülebileceğini söylüyor Teknotel'dekiler.

Bakırköy civarında ADSL kullanan birileri varsa ve performansını yazabilirse sevinirim. Kabloyu bırakmayı düşünüyorum çünkü.

Teknotel'e devredilen bölgelere dahilseniz belki ilgilenirsiniz. Teknotel'in iletişim adresleri:

web: www.teknotel-ere.com
tel: 480 04 37
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EarS, 22 December 2003 22:37 tarihinde demiş ki:
aktifi siemens almış ha.
demek doğruymuş yuppii.
bu arada bana aktife ödeme yapmamam için aramışlardı.bahsettiğin 30 milyon aktife ödenilen 30 milyon mu?[hline]-Oh my God,I found a penny.
-You bastard.
Cicio Bor-Eclipse

Evet Aktif'ten gelen 30 milyon. Ayrıca TT'dan da "Aktif'ten gelen faturaları ödemeyin" şeklinde bi mektup gelmişti. Neyse ya ii oldu.

saygılar ii geceler[hline]VATAN SAĞOLSUN!

http://www.harbici.com
Sosyal ağlarda paylaş

kahrolsunlar ne diyim ehaha
adamlara pingler yuksek diyoruz, aylik ping raporu istiyolar bizden, neymi$ bole arka planda cali$ip ping atan proglar varmi$, onlardan log alip bole bi aylik felan yollicakmi$iz degerlendiricekmi$ler ahah komediye bakin .[hline]Uncle Sam wants you to stop thinking and start killing!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...