Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir tek tane konser görme hakkınız kaldı...

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

said:
Emaleth, 11 December 2003 18:25 tarihinde demiş ki:
edi: ben gördüm dynamo! hem de efsane sene 97'de... sentenced'den entombed'a, COF'dan marilyn manson'a, tiamat'tan type'0'negative'e kadar bissürü grubu görüp aradan çıkarmış oldum, şahane oldu ayıptır söylemesi. hatta korn da vardı da üşenip çadırda dinlenmiştim, o derece...
ne süperim di mi?
*!çatlatır*

*catlar*
biliyorum, yazmistiniz o zamanlar Laneth'te (ya da non serviam'da mi, hmm yok yok Laneh olmasi lazim) biz de okumustuk agzimizdan sular akarak :)
Sosyal ağlarda paylaş

nası yaptım bu hatayı diye internet kafeye koştum o derece.,
Lan KİNG CRİMSON tabi ki de!!
Tony Levinle yolları ayırdılar ama olsun. LAN! ÖLÜSÜ YETER BE!!![hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

Staaarlıssseeeend BAYBIIILBEEEEEK!
*!vürüvüİt vüüRİdüüü | viyüüüvidüüüü....*
oooold frennnnn çeeeerıııtiii. Kruul tviiiistıd smayl..

HOROROOOO. Gelsenize lan dombililer..[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
edi, 11 December 2003 19:59 tarihinde demiş ki:
...yazmistiniz o zamanlar Laneth'te (ya da non serviam'da mi, hmm yok yok Laneh olmasi lazim) biz de okumustuk agzimizdan sular akarak :)

ehe, o zaman laneth yoktu, cenabeth'te yazmıştı çağlan (cenabeth=non serviam'dan bi nesil önceki fotokopi fanzin), ehe bi de blue jean'de.. bi de bana ordan laf atmıştı eşek herif çadırı ters kurdu diye :P
non serviam'da yazdıkları ise 98'den itibarenkilerdi, onlarda ben yoktum. ama onlar zaten çirkindi, peh!

durun ben bi buliim dynamo yazımı tozlu arşivlerimden. post ederim belki bi ara...

horace: easy d0od! :P
Sosyal ağlarda paylaş

Sting!
kesinlikle Sting!

son konserim ve bir daha kimseyi canlı dinlemeyeceğim şu anki ruh halimle anca bunu diyebiliyorum[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Nereye, nereye? Şokoleti yemeye!

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak
Sosyal ağlarda paylaş

eööööeh... kink krimsın laaayn
seviyorum üleeyynnn!!
cama çık kızz! isteticem seni ahmet san'dan!![hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 11 December 2003 22:13 tarihinde demiş ki:

ehe, o zaman laneth yoktu, cenabeth'te yazmıştı çağlan (cenabeth=non serviam'dan bi nesil önceki fotokopi fanzin), ehe bi de blue jean'de.. bi de bana ordan laf atmıştı eşek herif çadırı ters kurdu diye :P
non serviam'da yazdıkları ise 98'den itibarenkilerdi, onlarda ben yoktum. ama onlar zaten çirkindi, peh!

horace: easy d0od! :P

evet dogru cenabet olacakti, o siralar laneth cikmiyodu, bi de galiba Go da yazmisti Caglan dynamo festivalini, evde olsam acar bakardim hemen arsivlerden :)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet..... işte benim Topic'im. Emaleth sana teşekkür ediyorum, güzel topic. Ben tabiki de herkezin tahmin edebileceği gibi Iron Maiden hayranı olarak Son konserimde onları görmek isterdim. Nedenini de belirteyim hemen.
1. Hayatımda dinlediğim müzikler dahilinde (ki fazla müzik dinlemem...) Konser çekimlerinin stüdyo kayıtlarında KAT KAT daha güzel olduğu bir grup dinlemedim. Iron Maiden'ın bu özelliği beni konsere götürecek yegane nedendir!
2. Ayrıca bayağı yaşlı olduklarından finali Ancient Maiden la yapmak güzel olurdu...
3. Ayrıca zaten 250 bin küsürlük konser rekoru sanırım onlarda, eh... biraz tecrübeli adamlar.
4. Ayrıca Sahne uzunluğu ve dekoru, ses düzeni, ve Bruce'un sesinin bir daha biraz zor bir araya geleceğini düşünürsek Maiden'ı tek geçerim...

Up The Irons!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Rammstein,Linkin park olmadı;Saves The Day
Kesinlikle...
Almancadan hiç çakmasamda Ramşinin Seeman parçasını şöyle bir yavaş yavaş hüzünlü şekilde dinlemek isterdim canlı olarak..

Caaaaminn maa booghtt...

Sora Linkin Parkın İn the end ini yada MY decemberını..

Saves The Day den de,Rock Juice magic(kesinlikle yanlış yazdım ismi böle değil :P) ..

Sora Survivor gelebilir :P[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 11 December 2003 18:34 tarihinde demiş ki:
metallica. (özenti diyeni vururum)[hline]I wish you were rain, then i could go out and drown myself in you!

bende.... bence de MetallicA.....hatta konusu bilem var...[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock:obEy yOUr mastEr!¡:rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...