Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[shadowbane] Shadowbane oynanabilitesi ?

Rott

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar şu sıralar yeni bi mmorpg oyunla uğraşmayı istiyorum shadowbane hakkında bi kaç sorum olucak sizlere
-oynanabilitesi yetenek sistemi nasıldır?
-aylık ücreti nedir?
-Türksayısı ne orandadır ?
-Oynanabilirlik pvp açısından vakit harcamaya değer mi ?

Sorularımı cevaplarsanız mutlu olucam.. Kemal Çakır[hline] Massive ownz the world
Sosyal ağlarda paylaş

1 - Level sistemi var level aldıkça kazandıgın stat ve skill pointleri karekter özelliklerine dağıtarak karekter geliştiriyorsun
Bu oyundaki karekter yaratımı hiçbir oyunda yok her karekter birbirinden farklı oluyor en büyük artısı bu
2 - 12 dolar aylık
3 - PvP çok iyi zaten herşey PvP üstüne
4 - Grafikler vasat
5 - Son 2 gündür kabloyla oynayanlarda lag berbat ötesi
6 - Solo hiçbirşey yapılmıyor herşey grupla birlikte
7 - 10 civari turk var
Sosyal ağlarda paylaş

4-grafikler vasat değil high-end oynarsan gayet güzel roc alırsan dahada güzel
5-çıkışlar bozuldu gene umarım düzelir
6-çok rahat solo takılınabilir fakt bunun için oynadığın karakteri çok iyi bilmen gerek birazda yetenek işi
7-10 dan fazla türk var[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

valla sadece yeteneksizler ortak template kullanır büyük oyuncuların templateleri her zaman gizlidir[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...