Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir program ararım adını siz koyun...


umutsavaci

Öne çıkan mesajlar

bir program ararım adını siz koyun şöle sesleri değiştiren mesela normal konuşma sesini filan komik,robo,çocuk vs tonlara çevircek ve bu özelliği bilşgisayarda kayıtlı *.wave ve *.mp3 formatındaki ses dosyalarının tonlamasını değiştirebilcek ....
bu özelliğe sahip program(lar) aramaktayım[hline]...:::Married With Children:::...
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

www.cuncur.com adresine gidiyorsun ses veya müzik ile ilgili kategoriye giriyorsun orda açıklamaları var oku oku download et freeware olanları tercih et shareware'lerde de crack konusunda elimden gelen yardımı yaparım:)[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Fuity Loops
kazaa da var bu dediğin şeyi +100 tane katını + 100 tane enstrüman sesini kullanabiliyorsun notalarıyla yada istediğin şekilde ses kartında 2 çıkış var (5.1 ise ) 2 tane ayrı çıkış bağlayabiliyorsun (birini kulaklığa birini hoparlöre dj hesabi geçişlerde ritm tutmak falan için mesela)[hline] İsmet web programcılığına çok yeni bir kişidir. Çeşitli web sayfaları yapmakta, ancak sayfalarının başlığı hiçbir zaman değişmeyip New Page 1,New Page 2, New Page 3 vs şeklinde kalmaktadır. O halde İsmet hangi html kodundan habersizdir?
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...