Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kotor takıldım

_Phoebus_

Öne çıkan mesajlar

said:
Spartan, 18 December 2003 13:06 tarihinde demiş ki:
kapının dışında içinde bomba olan yiyecek gibi bişey bulacan..içeri girince yerdeki cesetlere tıkla ve give item i sec. daha sonra o bombalı yiyecegi içine koy. sonra kaç. o dev yaratık gelip onu yiycek..herşeyi yiyor ya hani:) sonra bommm[hline]

Ehem, yiyecek bombalı değil, patlamaya yol açan şeyler daha önceden döşenmiş olan mayınlar. Hatta o yiyecekler Sand Peoples tarafından kutsal sayıldığı için saldırıya uğruyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben sith academy ye girdim şimdi dark mı oldum? Bi de su dark lord valley de baya ilerledim bi adam wardı baştaki master onu filan da öldürdüm. ilk başta sagdaki tomb da da baya ilerledim icinde bi yere geldim sagda 4 robot war 1 i mavi 1 i kırmızı ısıkla cevrili diger ikisinde tık yok onnarla işim ne napacam? [hline]Ne faşizm , ne komunizm
Yaşasın Erotizm

[Bu mesaj bravecik tarafından 18 December 2003 18:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O robotların önünde bir duvar var.
soldan devam edicen.
Bi duvar daha çıkıo o duvara tıklayınca give item deyip frag grenade koyacan.
Sen koyunca direk otomatiğe geçio kaçıo adamların ve duvar patlıo. O anda yandaki robotlar uyanıo ve ateş etmeye başlıo. Robotları sallama ilerde bir LEVER var. Ona yaklaş ve tıkla. Robotları imha edio. Sonra kapıdan devam et. Şu en sondaki 3 direk ve tekinin üstünde 4 farklı renkte dairesel elektrik akımlı odaya gelince haber ver.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 18 December 2003 18:10 tarihinde demiş ki:
Şu en sondaki 3 direk ve tekinin üstünde 4 farklı renkte dairesel elektrik akımlı odaya gelince haber ver.[hline]This Cat Scratches Free.

orayi yapmak zorunda degil
sagdan devam edip terentarekleri(terentaket yada unuttum) kesmek yeterli[hline]The World is yours.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...