Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opeth, My Dying Bride, Anathema, Him gibi gruplar

Bone

Öne çıkan mesajlar

Bizim arkadaşlar barda uzun ısrarlarla cradle to enslave şarkısını çaldırdılar. 3-5 kişi hemen oradan ayrılmıştı. Hala aklıma gelince kopuyorum :D[hline]Whispering Banshee am I
Saygı güçlü olana verilir.
Est Sularus Oth Mithas; Otorite ya bilekle kazanılır yada yürekle
Sosyal ağlarda paylaş

[100 defa :: üslübuma dikkat edicem, üslubuma dikkat edicem........]

My Dying Bride ve Anathema bunaLımdayken kesinLikLe dinLenmeyecek grupLardır tawsiye ediorm..Ama dinlemezLik yapıLmaz :D Süper dir..Opeth e söLicek Laf yok dinne ruhundaki değişimi gör..[hline]I'm enbodyment of Antichrist
I'm living for my own Demise

[Bu mesaj Berk tarafından 16 December 2003 13:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Anathema mükemmel gruptur kessinlikle falandır filandır bi ton kişi yorum yapmış ztn :)
My Dying Bride ı tek geçerim vokalini çok yetenekli bulurum gerek davul gerek gitar kullanımı açısından çok iyi bi gruptuR YA BEN BU ARADA SÜZME TUŞLARI DİYE BİŞEY AÇTIM KAPATAMIYORUM....
oldu ya...
yeni tanıştığım EMPRYİUM İSE YA YİNE AÇILDI BU.....evet
yeni tanıştığım empryium a ise aşık oldum :) ODE DE MELANCHOLY MESELA BAYA GÜZEL ŞARKI
ALLAHIM YARABBİM![hline]I hold you in my arms dimmed by scarlet morning red
I whisper in your ear
Do you dream of me?
Sosyal ağlarda paylaş

kanimca bu gruplar (My Dying Bride hariç) , ergenlik çaği bunalim metalcileri için , müzik endüstrisinin yarattiği cilali gruplardir. hiç te öle değil diyip geçmeyin. Metal Müzik endüstrisi olduğunu iddia eden bu gruplar , pop kültür ü Heavy Metal e bulaştirmaktan başka birşey yapmamişlardir. eğer melankoli ve tekniği bir arada hissetmek isterseniz bunlar gibi gruplar yerine , Judas Priest yada Black Sabbath in balladlarina bakin.

My dying bride ı bu gruplardan ayri tutma nedenim , him yada anathema gibi Sahte olmamasidir. Asla "rockstar" havasinda değillerdir. anathema , him gibi sahte melankol havasi ve sahte sözler ihtiva etmez MDB.

opeth teknik olmasina tekniktir , ancak sürekli kendini tekrarlayan bir grup olmaktan öteye gidememiştir. average derecede müzisyen olan biri bunu anlayacaktir. dinleyici kaybetmeme kaygisi yüzünden , o akustik ağirlikli müziklerine 3-4 distortionlu brütal vokalli kisim serpistirirler -ki bu iğrenç duruyo -

sonuç olarak bunlari boşverin , eskileri dinleyin. ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksiniz.

not: rock the nations ta sahnede opeth varken isveç bayraği açan salak yurdum metalcilerine ateş açmayi arzuluyorum. bu kadar yalakalik yapmakla acaba kiçlari göğe erdi mi meraktayim.[hline]%108 alcoholocaust!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 11 December 2003 19:07 tarihinde demiş ki:
iddia ediorum hayyat hiç bir yere glemiceksin
ben gelicem demiorum ama senden bişi olmayacagından eminim[hline]bornozlu canavar

Hayatta aslına bakarsan bir yerlere varmak istemiyorum. Tanrı inancım var ve tanrım kendimi yok etmemi yasakladığı için yaşamak zorunda kalıyorum.

Bir yerlere gelebileceğimi biliyorum, onu da sırf yaşamak zorunda olduğumdan yapıyorum zaten.

Ha bunu sana kanıtlamak zorunda değilim ama dediğin lafı asla unutmayacağım ve sonucu karşılaştıracağım. Bakalım hangimiz haklı çıkmış..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 11 December 2003 19:16 tarihinde demiş ki:
Deedstyger laflarını biraz daha idreli sarf edersen iyi olucak, sonuçta insanlar eğer gerçekten bir müzik kültürne sahipse 60larda ya da 90larda doğmalarının pek bir farkı yoktur....Müzik konusunda polemiğe girme derim insanlarla çok emin olmadan...

Deamon bak sende laf atma sağa sola, evini biliyoruz yemeğe geliriz...

Benim ortalığı karıştırma niyetim pek yok dostum. Ortamda bu grupların belli bir azınlık dışında kimse tarafından dinlenmediğini anlamış bulunduğumdan öyle konuştum ve haklıyım da.

Hangi zamanda doğdukları konusuna gelince; insanlar öncelikle zamanının güncel müziklerini dinlerler. Ardından diğer zamanlara göz atarlar. O yüzden 15 yaşındaki bir bücür bugün Linkin Park dinler... Yani istisnalar var tabi. Ben sadece bunu söylemek istedim.

Hiphop tan falan bahsetmemin sebebiyse bilmeyenlere öneride bulunmaktı sadece.

Yani ortada bir saldırganlık yok.

Ha iki kez atılmış önceki mesajım, gitmedi diye. Onun için de pardö.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...