Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Peynirli Tombi!!

SilverSurfer

Öne çıkan mesajlar

Sanirim bu kokulu cipsleri sevmeyen yoktur.zaten o igrenc kokusu olmazsa bir anlami kalmaz.lisedeyken tenefuslerde en cok yedigimiz ve sinifa getirip siranin altina sakladigimiz icin sinifa giren hocalar dan az laf yemedik....

burasi yine igrenc kokmus.. kim yedi bu pis seyleri!!!!![hline]ELLA ES UNA HERMOSA MUJER...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 15 December 2003 01:10 tarihinde demiş ki:
Ya Horace'ın demek istedigi sanırım "Pamko" :)
Severim ya güzeldir.
Ama favorim Baharatlı yeşil Doritos.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

HAH! o işte. pamko! süper :)[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

Vay be tombi he ben onlarla büyüdüm ben 4-5 yaşlarında iken Tombi en başarılı dönemini yaşıyor olacaktı herhalde ananem hala anlatır sen bize gelince dedeeeeeeeeeee tombi diyodun deden hemen alıyodu diyor.Yada ortak isim o kaldı o zaman ki markalar farklıydı çünkü 15 yıl olmuş şunun surasında 2 yıl önce vardı tombi dimi arkadaşlar.
*Yinede Tombi bir devre damgasını vurmuştur!*[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...

[Bu mesaj hasansemre tarafından 18 December 2003 14:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...