Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pop-idol [Ingiltere Popstar]

Vodan

Öne çıkan mesajlar

Adamın söylediği çok ünlü bi şarkı duysan kesin tanırsın ama bundan duyunca biraz zor oluyo anlamak =)

Konuşmalarda da
Şarkıyı söyleyen gülen adamın tepkisine beklediğim tepki değil fln diyo.
Haklı adam gayette güzel söyledi niye gülüyoki jüriler

Gri li adamın tepki süper bakakalıyo =)))[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

aman abi ne şekeri.korkulur böylelerinden.bi konusmaya basladı mı susmak bilmezler..kendilerini sınıf, kantin gibi yerlerde rastlanır..ders hakkında konu acılır ve kapanmaz..asla
ilk dinlediğimde güldüm..ikincisinde koptum, üçüncüsünde karnıma sancı girdi..sadece dinlemek de degil..jürinin surat ifadeleri bitirdi olayı..beyaz saclı amcanın bakışı aşmış mauahahha dur bi daha izliyem.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bunu ilk olarak bizim ajdar yeni elendiğinde izlemiştim. Ama ajdarı falan bilmiyorumdum, buradaki adamcağızı da gavur ajdarı adıyla izledim

aradan geçen sürede (bu ajdar beyaz show da çıkana kadar demek oluyor) ajdar kim? ajdar diye biri varmış duydun mu? gibi sorular sordum herkese. Şimdi ikisini de biliyorum ve

ing. popstardaki adam sadece kötü söylüyor, en azından alçak gönüllü --> ilk baştaki ve en sondaki sözlerinden anlaşılıyor

ajdar ise elenince şarkısını söyleye söyleye gitmiş ve şu anki hali de malum[hline]
^._.^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...