Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

haydaaa

zugu

Öne çıkan mesajlar

ya şerefsiz adam yüzünden yine atıldık iyi mi?
ama rkadaşlar bu sefer benim bilgisayarımı kullanmadıki...
tabi siz sadece bi ip görüyosunuz ama sizin gördüğünüz ip dışında benim bilgisayarın ip si 10.101.4.183mesela...
sizin gördüğünüz ise 193.140.147.131 gibi bi sey olmasi lazim..bizim oulun forumunun sahibine sordum bunları...ı,onun dediğine göre sizin de görebilmeniz gerekiyomuş aslında...
ayrıca adam gidip başka bilgisayardan yapıyo istediğini:(((
ben ne yapaiblirim ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Bak şimdi uyurken eterle bayıltıcaksın sora bi koltuğa bağlıcaksın sora uyandırıp yapıcanmı lan bidaha paticikle uğraşıcanmı lan diceksin evet derse sandalyeyi duvara çevirip bırakıcaksın:) öle beklesin kapıyıda kapa ışıklarıda[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

Konuyu şööle anlatayım...
Öncelikle benim asıl nickin OhtarNall
Bu foruma bilindiği gibi değişik ismlerle saldırı düzenlendi.Hatta birinin yeni üye baloncuğunun yanında 5000 mesaj madalyası varmış. Bunu yapan zat benim bilgisayarımı kullanarak yaptı bunu.Oysa ben buraya girmek adam gibi muhabbet etmek istiyorum.Tabi bu adam ilk olarak benim bilgisyardan bu saldırıyı düzenlediği için adminler haklı olarak beni attılar.Ama durumu anlatınca saolsunlar geri aldılar...
Şimdi bu başlığı açmamdaki sebep ise aynı kişinin gidip başka bi bilgisayardan buraya yine saldırması.
Tabi çıkış sabit ip miymiy neymiş ondan dolayı bunun yine benim bilgisayardan düşünen admin ya da moderatorler beni(OhtarNall) yine attı.
Bense atılmamam gerektiğini düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

şart mı ohtarnal olman?

böle zuzu guzu bişi yap takıl kardeş.
sıkma canını.[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

terbiyesiz anlayışsız general master nefr demiş ki:

"Arkadaşını seninle aynı bilgisayarı kullanmamaya ikna edene kadar güle güle. Ayrıca beni de arkadaşının varlığına ikna etmen ve "iyi niyeti suistimal kötü birşeydir" diye 250 kere tahtayayazman lazım tek ayak üzerinde."[hline]unity100, 05 December 2003 19:06 tarihinde demiş ki:
dagilin lan ! avrupa birligi, humanistler, greenpeace, spiritualistler, hayvan haklari koruma dernekleri ve hititler adina bu foruma el koyuyorum. hepinizi kogusturacagim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...