Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[shadowbane] guild event: siege

slayer__

Öne çıkan mesajlar

350-400 player sadece treachery serverından gelicek

serverınızı alıcaz fln muhabbetleri yapiyorlar kendi forumlarinda ve fear politics forumlarinda

kisaca yeni mapin uygulancagi scorn ve özellikle treacheryden adam gelicek 800+ player olcak en buyuk serverlardan birisi olcak EL zamanindaki gibi
Sosyal ağlarda paylaş

yeni map gelicek scorn ve treachery birleşip ortak isim altında olcak ve eski scorn treachery serverlarindaki karakterler sadece üzerlerindeki jewel kalkan fasa fiso ile 4-5 serverdan birisne geçebilicek bunlardan biriside fear genelde feari tercih ediyorlar cw/ug v hing olduğu ve hingin o iki serverdan 1 ay önce başlattığı adam toplama çalışmasından dolayi

tabi varekai var agresive stancede sonra FA var hing yardakcisi fln o gecilcek serverlar icinde en cok hareketliligi olan server fear

kisaca fear eski günlerine döncek çok büyük ihtimal

ama yeni map ne zaman gelcek tam açıklamadılar
Sosyal ağlarda paylaş

r1, r2 ... r6 ne olursan ol siegelara katilip gormelisin. eblek eblek koşuştursan bile veya savaşın ortasinda rest etsen bile (yaptım bikaç kere :P) o ortami yakalamak izlemek çok super. You Have Died! msgini gordukten sonra " ok " e basmadan izlediğimi hatirliyorum 1 saat :). Sufer Sufer...
Sosyal ağlarda paylaş

hing birakti diolar serveri yenı servera gecmisler bisey istemisler galiba serverda yok falan demıs bunlarda uzulmus yenı serverda baslıcaz demısler bu ne geyıgı.....?[hline]tui lucent oculi
sicut solis radii
sicut splendor fulguris
lucem donat tenebris

Burt`Azmira`Denick level 0-Zalof- martial artiz of rubi-ka 1 clans
CLANS: YOUR FUTURE, YOU DECIDE

Sosyal ağlarda paylaş

sen hinge girmeye calisiyormussun bende hing hakkinda birseyler dedim natula

hing birakiyor feari yeni mapin aktif olcagi server gelince orada basliyacaklar tekrar

birakma nedenleri dusman sayisinin cok olmasi zerg yemeleri arada sirada ve bu yuzden iki sehir kaybetmeleri siegelerde ozellikle bazi sehirlere karsi cok yuksek sb.exe orani fln.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya duyduguma gore serverlardaki nufus cok azalmis oyunu cok kisi birakmis ama gerek expansion gerek server merge sanirim oyunun gelecegi icin olumlu olur.Yabanci forumlarda kotu seyler diolar bazilari iyi konusuo ben oyunu oynadim ve ock hoslandim yani bulundugu durumu pek haketmiyor isallah yakın zamanda tekrar toparlanır
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere fear bu ay 2 kati nufusa sahip olcak

treachery ve scorndaki buyuk guildler feara gececek

mesela mourning war chaos serverlari 1k+ adam oynadigi icin surekli gayet hos yer

fearda ebonlore gittikten sonra adam dususu basladi devam ediyor ama artacak exp pack ve serverlarin birlesmesi ile
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...