Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tatto

Smeal

Öne çıkan mesajlar

iyidew ben gosterıs ıcınd emıyorum benım baktıgımda hosuma gıdıcek bana ılham verıcek benı simgeleyecek birsey ıstıyorum anladınmı vede bacagımın hepsını kaplamıyacak ayak tarafı dız kapagının 10 cm assası yanı sol taraf tam oraya güzel bir dövme yaptırmak istiyorumda renkli olarak ne cesitler var diye güzel bi site istiyorum söyle acıom admalar full kaplatmıs vede salak salak dovmeler beyenmedım yanı
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.tattoodesign.com/gallery/index.php
Bu adresten bakip beyenebilirsin farkli kategoriler altinda toplanmis...
Ancak sana tavsiyem yaptirmadan once iyi dusun cikarttirtiginda bile iz birakiyor birrrrrrr

Cok gec iyilesiyor uzun zaman gunese cikamiyorsun o yuzden kis aylarinda yaptirmanda fayda var cunku bazilari 6 ayda bazilari 8-9 ayda iyilesiyor....[hline]ELLA ES UNA HERMOSA MUJER...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNk, 17 December 2003 21:57 tarihinde demiş ki:
Ancak sana tavsiyem yaptirmadan once iyi dusun cikarttirtiginda bile iz birakiyor birrrrrrr

Cok gec iyilesiyor uzun zaman gunese cikamiyorsun o yuzden kis aylarinda yaptirmanda fayda var cunku bazilari 6 ayda bazilari 8-9 ayda iyilesiyor....ikiiiiii
[hline]ELLA ES UNA HERMOSA MUJER...
[hline]ELLA ES UNA HERMOSA MUJER...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiNk, 17 December 2003 21:57 tarihinde demiş ki:

Cok gec iyilesiyor uzun zaman gunese cikamiyorsun o yuzden kis aylarinda yaptirmanda fayda var cunku bazilari 6 ayda bazilari 8-9 ayda iyilesiyor....[hline]ELLA ES UNA HERMOSA MUJER...

e tabi bi bayanın görüşlerini daha fazla dikkate almalı :P
Sosyal ağlarda paylaş

fakat intar etme nedenini hic bilmiyorsun galiba o kadar baskı ıcınde kım olsa intar eder hatta ben gecen sene ıntar gırısımınde bulundum fakat beceremedım neyse.. her insanın dayanma kapasıtesı vardır bu süreyı aşarsan neler oldugunu iyi biliyorsunuz yanı kontrolsuz guc engellenemez hatta astaroth 2 yıl once heryerıne faça atmıstı hatırlarsanız nebuladan buda onun gıbı bısey
Sosyal ağlarda paylaş

6. katta oturuyorum,aman allah göstermesin intahr fln etmeye kalksam 20 saniye sonra kaldırıma yapışırım,üf,dövme içinde yaş önemli,yani gidip 16yaşında dövme yaptırırsan sonra 2-3 yıl sonra boyun uzadığında o dövmenin şekli şemali çok dandiklerişr.bu arada merak ettiğ,m bir şey,kıllı insanlar nasıl dövme yaptırıyor?dövme yapılırken ordaki kıllarımı alıyolar?ehe,ben gelecek yıl kıçımın üstüne "your name here" yazdırmyı düşünüyorum.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...