Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cep telefonu önerisi

Phlox

Öne çıkan mesajlar

herkese merhaba

birkac hafta sonra yeni bir telefon almayı düşünüyorum ama aradığım özelliklerde bir telefona rastlamadım.
65000 renk entegre kamera bluetooth ve java destekli bir telefon arıyorum t610 dışında önerilerinizi bekliyorum. fiyatı 500milyonu geçmezse daha bi iyi olur[hline]the next time you feel like complaining to your chaplain or your lover about how miserable your life is, be thankful you are not cursed with the three terrible karmas - beauty, riches, and fame
Sosyal ağlarda paylaş

LG G5300 (sonunda bide "i" vardı galiba). Bluetooth yok sanırım ama çok güzel bir telefon. 400 milyon civarlarında. Eski telefonunu gidip Netcell'e verirsen 100milyonda indirim yapıyorlar. LG'nin hala piyasadan yer kapma mücadelesini düşünürsek sahip olduğu özellikleri en ucuza alabileceğin telefon..[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Weaponsmith/Architecth
Sosyal ağlarda paylaş

bluetooth olmasa da olur ama java 65k renk ve entegre kamera olması şart . bu arada t610 670 m civarı. evet caresizim oneri bekliyorum[hline]the next time you feel like complaining to your chaplain or your lover about how miserable your life is, be thankful you are not cursed with the three terrible karmas - beauty, riches, and fame
Sosyal ağlarda paylaş

motorolanın telefonu war yeni modelini bilmiyorum ama 450 milyon mu ne ama turkcell abone merkezindeki adam 6600dan bile daa ii kamerası demişti bana ama biraz yawaşmış galiba menüleri..[hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

[Bu mesaj Ainu tarafından 17 December 2003 17:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende lg7030 var da kamerası yok acaba daha sonradan kamera çıkar mı bunun için 65000 renk falan
çıkarsa ne kadar olru?[hline]CsnFrp
Mosquito, 08 December 2003 22:18 tarihinde demiş ki:
daha fazla uzatmamanın anlamı yok

Infernal, 06 December 2003 14:15 tarihinde,csnfrp forumlarında demiş ki:Regulus sen önce nickimi doğru yaz bonepart kesildin başımıza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...