Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

converse, cizgili corap, tozluk vb. modasi

melun

Öne çıkan mesajlar

Gecen sene özenti demesinler diye girmiyordum sonra bir baktım herkezin ayağında converse var böyle yeni modellerden almışlar alevli fln, zartlu zurtlu, bnde raftan cıkardım gene ama özenti deilim[hline]MKC
_-Sturm-_ 06.12.2003 19.36'ta icq'dan demiş ki;
ee ne var yatılıların g.tleri yok mu?

_-Sturm-_'un dier bombası(tarihi kayıtlara geçmedi);
Ayağımda ayak var
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 13 December 2003 20:34 tarihinde demiş ki:
evet head,o konu baya değişik,kimi görsem converse'leri pırıl pırıl,benimkiler dağılmış,sağı solu yırtık,rengi bozulmuş hala giyiyorum.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Demekki siz pis,onlar temiz.. ;)[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 13 December 2003 20:31 tarihinde demiş ki:
Converse de ayrı bir özentiliktir. "Ben punkum ben tikky deilim" ama bütün punklar aynıdır. COnverse rulaz insanı

"bütün punklar aynıdır" hariç, tamamıyla katılıyorum, daha öncede forumlarda belirtildiği gibi bez conversi eskiden punkların ayağında görmemizin sebebi fiyatının ucuz oluşuydu..
o tipler ayrıcana punk değildir, marjinallik akımına kapılmış birbirlerine benzemelerinin sonucunda çok komik bir yere gelen bir gruptur.. "Converse insanı" benzetmenide çok sevdim yahu size baba diyebilir miyim? :P[hline]My poor firend me..
Sosyal ağlarda paylaş

bütün genellemeler yanlıştır, buda bir genelleme öyleyse bu da yanlış..
2. sayfadaki mesajımda belirttim istisnaların varlığını ama zaten bahsedilen grup o kadarda tasviri zor olan bir grup değil, her converse giyene bok atmıyorum, atmak haddime düşmez kesinlikle yok öyle bişi..

geçemeden edemeyeceğim " istisnaların varlığı " nedir ya allah iyiliğimi versin..
[hline]My poor firend me..

[Bu mesaj -xception- tarafından 13 December 2003 21:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

moda nedir yaw bence insan ne isterse edep yerlerını gostermedıgı surece gıymelıdır kılık kıyafetın lımıtı olmaz yanı mesela ben bugun ıstıyorsam sokaga plate maıl gıyıp cıkabılmelıyım yada etilerdeki yumusaklar istiyorlarsa etek giyip sokaga cıkabılmelıler kımse kımseye neden oyle gıyındın gıbı tuhaf tuhaf bakmamalı ozentı sıfatı kullanılmamalı eger herkes kafasına gore gıyınırse ozgurluk cesıtlılık olur dedıgım gıbı dırek plate gıyıp cıkarım sokaga eheh :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

son yuzyilin en talihsiz olaylarindan biri tikilerin benim yillardir giydigim converse i kesfetmesi oldu. satis fiyatlari %150 artti.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 15 December 2003 16:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence modaya uymak hoş birşey, kendine bakmak, bakımlı olmak gibi bişi...
Yani güzel giyinen, kılığına özen gösteren insanları görmekte bence insanları da mutlu eder.
Bir insanın kıyafetinden de bir ön kişilik analizi de yapılabilir ayrıca...Ne tarz birinsan olduğu, ne tür şeylerden hoşlandığı, hayata pozitifmi negatifmi yaklaştığını...
Güzel giyinmek pahalı giyinmek anlamına da gelmiyor ayrıca.
Bence her insanın bir tarzı olmalı, tarzı olan insanlar da genelde ruh hallerine göre de giyinirler.
İnsanları punk, tikki, copcop, rockçu vs diye sınıflandırılması da aslından bir nevi o sıralar takıldığı arklarının, dinlediği müziğin, hayat felsefesinin giyimine yansımasıdır.
Tozluk meselesine gelince, ben senelerdir kullanıyorum, ve daha yeni yeni bashka kızlarda gördüm... bunu bir şekilde ele düşmesi beni rahatsız etmedi açıkçası... Zamanında kimsede yok bende var vay be ne tarz hatunum diye takılırken, şimdi is ya ne güzel demek zevkliymişim ki başkaları da giyiyor demek gelior içimden =o)
Yani belki bu yaşla ilgilidir bilmiyorum, ama başkalarında benim beğendim şeyleri görmek hoş gelior.
Kısacası kopyalama gibi gelmior.

(Çok konuştum gine =oP)[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

arıca türkie de punk ım die dolaşan erkeklerin kişiliksiz oldugunu ve punk kızlarla haketmedikelri dercelerde münasebete girdikerli düşnüüorum
onun yerine punk ım die dolaşmayan adam olan insanlarla takılı p bişi öğrenseler diorum
bu modaadn deil ama modanın yarattıgı insanlardan rahatsızım ben kendi okulumda rahat bir '10. sınıf pnuk' gözlemlemesi yapıorum büyüdüler die eskinin şopar kızları bi hawaya girdikelr ben 84 lüden aşağısıyla çıkmama fln muahbbet dönüo (bunnar 87 li oluo)[hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 13 December 2003 20:32 tarihinde demiş ki:
bazen benim gözüme de çarpıyor yani.
tertemiz böyle parlak converse felan gülüyorum
ki benimkiler her zaman pistir ehah
yırtılmadı fakat daha çok güzel kullandım herhalde.
turuncu bide saçım renginde
sırf uyum oluyor diye giyiyorum zaten.[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic

yeni aldığında da pis miydi?

Böle dan dun yargılıyosunuz bende buna uyuz oluyorum.
Belki dün aldım converse? Ne biliyosun?

Bİlmiyosanız konuşmıcaksınız o zaman.
Bende sevmem tiki adam ama dövmek falan ne saçmalıyosunuz siz ya? Akıl fikir diliyorum[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

yaşının büyük olmasından ileri gelio olsa gerek abla
punk gibi giyinen kızlarımızın kendilerindeki punklık ruhunu sadece giysileriyle deil her yönden uyandırma ya çalışmalarının beraberinde gelen içme sıçma partileri gibi olaylara matah bişiymiş gibi dünden razıyım edasıyla dalıolar ve sonucu ne yazık ki kişiliksiz demiş oldugum punk gibi giyinenlerin maskulün bölümüne yansıo
çok güzel görünüolar herkes bölyle giyinse muhabbeti faln deil[hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

tikky'ler istediğini yapsın bize ne? ha ozaman savaş çıktı herkez bağardı savaşa hayır...işte insanlar ölüyoda blaa bla...bi ne biz mi ölecez...ıraktakiler ölücek.ozaman hiç bi şeye ses çıkarmıyalım her şey olsun bitsin bana ne kardeşim onlar istediğini yapsın beni ilgilendirmio diyelim...böle yaşanırmı?[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 15 December 2003 17:47 tarihinde demiş ki:
arıca türkie de punk ım die dolaşan erkeklerin kişiliksiz oldugunu ve punk kızlarla haketmedikelri dercelerde münasebete girdikerli düşnüüorum
onun yerine punk ım die dolaşmayan adam olan insanlarla takılı p bişi öğrenseler diorum
bu modaadn deil ama modanın yarattıgı insanlardan rahatsızım ben kendi okulumda rahat bir '10. sınıf pnuk' gözlemlemesi yapıorum büyüdüler die eskinin şopar kızları bi hawaya girdikelr ben 84 lüden aşağısıyla çıkmama fln muahbbet dönüo (bunnar 87 li oluo)[hline]bornozlu canavar

tam zit goruse mensup olduklarini soyledikleri tiki kizlarda ayni seyi soyluyor :D

ne kadar komik, degil mi :D

said:
Saeros, 15 December 2003 18:25 tarihinde demiş ki:
Natural_Jedi verdiğin örnekler pek alakasız olmuş

Bencede.

[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 15 December 2003 18:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 13 December 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
O kadar çok topic var ki bu konuda bana böeağghk geldi... En son laissez faire (bırakın yapsınlar) demiştik galiba....[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Estel fransızca öğreniyor...

Episode I...
Her şey forum için! Her şey forum için!
[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...