Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bunlar Mutluluk Gözyaşları... ADSL HATTIM AÇILMIŞ!

Eno

Öne çıkan mesajlar

Açılmış hattım dostlar...

Ciddi ciddi gözümden yaşlar süzüldü... Nasıl bir mutluluktur bu.. İnsanlar sevinçten ağladıklarını söylerdi de inanmazdım. Gerçekmiş...

ADSL bayramı hepimize kutlu olsun. Darısı hattı açılmayanların başına... :)
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun Enocan sonunda sende ha!
=)

O hat bir dakika boş kalırsa yalancı şerefsizsin ama tamammı? =)

Bu arada bağlantı hızın nasıl kaça dl yapıyo neler indirdin şimdiye kadar bakalım bu ahret sorularını sorarken iyi düşünücektin hepsinin sana geri dönüceğini tahmin edemedin tabi dimi ;)[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vodan, 08 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
Bizim bağlantılar 105k fln telekom bizi dolandırıyo aslında
Ciddiyim bak kendi web sitelerinden hız testi yapın öyle yazıyo 104.4 fln çıkıyo

bana mı söylüyosun :-p walla isteseler herkese 1 mbit hat verebilirler. gördüm (ya da kokladım mı desem), bayram boyunca da kullandım.

bu arada hayırlı olsun eno...[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher

[Bu mesaj Grudge tarafından 09 December 2003 02:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok kimseye söylemiyorum ortaya karışık yaptım =)

Evet tabikide biz dediğim yani
Telekomdaki kayıta göre 128k kullanıcıları. Ama speedtest e göre biz sadece 104 küsür k lık kullnıcıyız =)

Tabiki canım istedikleri gibi bağlantı verirler herkese ama telekomda haklı yüzyılllardır! altyapı çalışması yapılmadığı için şu an ki altyapı bukadar çok kullanıcıya ve bukadar yüksek bantgenişliğine dayanamaz yada yeterli değil.
Altyapı çalışması yapıldıkça ve fiberoptiğe geçildikçe ve bu tür bağlantılar arttıkça bizde (Türkiye) avrupadakiler gibi çok daha geniş bantlara geçicez ama zamanla malesef =([hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

bugun tt ye gıttım kadın wardı acaıp pozıtıf elektırık aldım zaten gırınce :p kadına dedım sımdı basvuru yapsam dedım o dedı sen basvuru yap ıstedıgın zaman baslatırız dedı woow oldum hem tuzladayım kımsede yok ondan baga ılgılıler dedı yarın acıbademden buraya yetkılerde gelcekler dedı falan fılan ayrıca 49 mılyon dedı yanı ındırımlı fıyatı soledı[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 09 December 2003 17:54 tarihinde demiş ki:
bugun tt ye gıttım kadın wardı acaıp pozıtıf elektırık aldım zaten gırınce :p kadına dedım sımdı basvuru yapsam dedım o dedı sen basvuru yap ıstedıgın zaman baslatırız dedı woow oldum hem tuzladayım kımsede yok ondan baga ılgılıler dedı yarın acıbademden buraya yetkılerde gelcekler dedı falan fılan ayrıca 49 mılyon dedı yanı ındırımlı fıyatı soledı[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Jacabo az gezele sen. BAnada 128k aylık 15 mılyon dedıler cok yawas die almadım 2 mbit alıcam 60 mılyon aylıgı.

-,-[hline]Türk Replay sitesi
Sandwaves
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çok mutluyum acayip hızlı ya uçuyorum şu an yuppi =P (yeni bağladım) eheh yanlız şunuda sölemeden edemicem bu ZyXEL modemleri gibi topununun belasını versin 2 gündür uğraşıyorum artık delirmek üzereydim eheh .. ancak süper dl hızını falan kontrol ettim gayet düzgün birde oyunlardaki ping oranı iyiyse çok güzel olur.. öpüyorum sizleri :lol:[hline]KinGpiN the striked sazan
Dön bakim 70'li yıllara ne modaydı ? Murat 124, böl ikiye 62 , 62 den ne yaparsın sen ? tavşan , böl ikiye şan , tersten oku naş hadi bakim naş anladın sen anladın...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...