Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir soru?

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

Bugün braveheartı izlerken aklıma geldide ben hazırlıktaykenmi ne bir braveheart oyunu vardı hatta oynamıştım bayada güzeldi o oyunu bilen varmı hiç? Mantık açısından mediavala baya benziyodu ama savaş haritasında adamlar daha büyüktü ve daha az adam alabiliyodun 400mü ne belki daha az. Heralde artık o oyunu bulmak zordur biraz zaten fazlada ünlü olmamıştı...[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel oyun 1999 sonbaharı satılıyordu , elimde kopya var bir tane ama ilk korsanlardan ve bozuk malesef, kaç kere oyna baştan başladım. Direk windowsa filan dönüyordu oyun, müziklerde cızırtılıydı, aklıma gelmişken onuda yükleyeceğim oyunlara yazayım. Çok güzeldir hele mikro ekonomi kısmı süperdir.[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Braveheart, demosunu buldum ama umarım internet üzerinden satın alabileceğim bir yer bulabilirim... Adres bilen varsa bidaha soruyorum lütfen :([hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 14 December 2003 23:36 tarihinde demiş ki:
Legion bence[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic

IIh Bravheart ya legionda benziyo medieavala ama dediğim gibi adamlar braveheartda daha büyük (legionda ise daha küçük)[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

hö? kırmızı olan şifremi onu sağ taraftaki binadan gircen orada kırmızılı adam var hani dün şampiyon olmuştu hah ona 4 kere kurşunlarının yanıyla vurcan ama öldürmicen o zmn şifreler diye bi başlık çıkıyo sağ tarafındaki mor yapraklara tıklayınca ölümsüz oluon ama mavi adam gelebilir onu öldürmicen yaprakları vurcan öle yencen.[hline] Part metal, part bone and all death..

I trade for life with the insurgents. My resources, unlike theirs, are limitless.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz, 15 December 2003 18:18 tarihinde demiş ki:
max payne oyunundaki şifrelerden ölümsüzlük şifresi nedir[hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy
Yeni daha, gitmeyin üstüne çok.. :)

eagle_dnz, farklı bir topic altında bu sorunu sorarsan çok daha hoşgörüyle cevap verileceğinden eminim.Nitekim burada Braveheart'ın oyunuyla ilgili bir sohbet yapılıyor.[hline]Every man dies, not every man really lives.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında medieval kadar ünite vardı diye hatırlıyodum ben çünkü ünitelerini silah verip kendin yapıyodun en az bi 10 civarındada silah vardı. Medievalda güzel ama eskilerin tadı bir başkadır ayrıca iskoç ve braveheart havasını daha iyi yansıtmış oyun(e haliyle öyle olcak tabi oyunun tek konusu o)

Buarada medievalda şifre yazıp rebelleri aldığında bütün rebellerimi veriyo yoksa seçme gibi bi şansın varmı falan o şifreyi hiç kullanmadım kullanan varmı? Belki bida oynarsam (anca yazın:)) şifreyi yazıp iskoçlarla oynarım hehe.[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...