Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 saat icinde kaderini ogrenecek olan cocuk...

Volfied

Öne çıkan mesajlar

said:
Volfied, 14 December 2003 14:11 tarihinde demiş ki:
cakalci (:P) frmu yarin okulda teslim edicem zaen, o kolay[hline]Lights out,
. As you hit the ground...

aaaaah genclik aah. biz de bi zamanlar genctik. bize de cakal derlerdi ah ah.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

aa eski koçlulardan birileri varmış
ya turn hala var hatat yüzsüz herif ofisini filan da büyüttü 100b koridornun sol tarafının yarısını ele geçirdi..
hatta füsun da hala başımızada kazmi de gidemediler bi türlü...

bu early dnemi hakkaten bereketli geçti, zırt pırt tahataya birileri kabul edildi yazıp duruyorlar...

valla 2 yılda bakiim ne değişti, piramit iyice değişti, revirin boyutları değişti, lokal değişti ama ne Revir teyze ne Ayfer teyze değişti. Yaşar amca hakkın rahmetine kavuştu...
hala yerli yerinde okul üç aşağı beş yukarı
Sosyal ağlarda paylaş

deli333, nasil bi aielden geldin hic bi bilgim yok
ama benim babam bana sirketler evler falan birakmiyacak.
Benim babamin babasi da oole biri degildi. BIz de her cocuk daima kendi gelecegini kedni kurdu.
Ben amerikada okuduktan sonra tukiyeye donmicem, ve yurt disinda calismadan bi bok olamazsin bunu da unutma. TUrkyie de evet belki insanlari kandirarak dolandiricilik yaparak cok yukselebilirsin, kisme de bisi diyemez. Ama benim yasayacagim hayatta boole seyler olmayacak. Bunu biliyorum ve soyluyorum. Lise hayatim hayatimin en guzel seneleridir, beni ben yapan senelerdir, ilk kez tamamiyla asik oldugum, ilk defa olum gercegini yasadigim, ilk defa gercek arkadasligin, ilk defa tatilin, ilk defa durustlugun onemini anladigim senelr olmustur. Ve daima ozliyecem. Cunku ben senemin degerini bilerek derslerde bana ogretilen seyleri gereksiz bilgi diye degil de, bu insanlar bana bir sey ogretmek istiyorlar diye dusunerek aldigim icin boyle konusuyorum. Basarisiz bir ogrenciymissin, hic bir sey diyemem bu yuzden. AMa ben basarili bir ogrenci olarak hayatimda basarili olucam.[hline]Lights out,
Sosyal ağlarda paylaş

sen ikisini de yapamyacak kadar kapasitesizdin galiba?
ben su anda IB High Level matematik aliyorum, calculus, lise caginda bir cougun alabilecegi en zor matematik. Ayni amanda COmputer Science alip programlama da ogreniyorum, ve 6 tane IB dersinin yani sira tum diger aktivitelerimi, unveirsite olaylarimi ve sosyal hayatimi basariyla goturebiliyorum.

BIrazcik da zeka meselesi tabi gercekci olmak gerekirse...
Ve universitem de ogrendigim tum o denklemler isime yarayacak, benden onceki insanlarla surekli konusuyorum cunku.[hline]Lights out,
Sosyal ağlarda paylaş

zaten basarisiz insanlarin mottosudur, ise yaramayan seyler ogretiyorlar, ogreniyoruz. Universitede `mantiksiz` denklem olmadan ne kadar ilerleyebilecegini dusunuyorsun ki? Ayrica denklem olmadan nasil bir programci olmayi planliyorsun?

Yani cidden merak ediyorum, hayatinizi sikayet ederek mi gecireceksiniz? yani surekli haksizliga ugrayan zavalli insan modunda? Disarda binlercesi var bunun gibi dusunen. Sikayet etmeyi birakip biseylerin ucundan tuttugunuz gun basarili olunacaginin farkinda degilmisiniz? Bi sikayet edenler bide cozum uretenler klisesi vardir ya. Ben objektif bakinca hangisinden olmak istedigimi cok net goruyorum. Biktim bunlar ne isime yarayacak lafindan ben..

Umarim cok basarili ve mutlu olursun volfied.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler ben biraz daa kimya calisip yaticam. yarin sabah ogrenirsem buraya postlarim, ogrenemezsem aksama artik.

hepiniz esen kalin, dojorel in dedigi gibi ikiye ayrilan insan kitlesi icinde daima bir seye tuitunan ve o tuttugunu koparanlar icinde olun.

Iyi geceler.[hline]Lights out,
Sosyal ağlarda paylaş

Herkesın yaşam mantıgı ve cızdıgı yol baskadır. Benım ıcın Selamet burdaydı. Mutluluk da burdaydı. Ben burayı sectım.

Ama Okul ıcın Hayatını karartan RESMEN kaderım budur dıyen ınsanlar gordukce sizin icin üzülüyorum.

Sımdı sen o ekran arkasında dıyorsunki ZUHAHUAhu Deli333 ye yazık. Okumuyan Insanın Kaderi belırlenmıstır. ZHUAUHahu iptal olur. HEHEHEHE HIC De oyle degıl . Emın ol su an yaptıgım her şey Allah'a Şükür cok iyi gidiyor onumde acık . Liseyi bitirdikten sonra 2 sene de. Gİdicem unıversiteyede coKKK daha ıyı olucak .
Sosyal ağlarda paylaş

Deli yazmıyacağım dedim dedim ama yazmadan duramayacağım.

Bende orta 1 deyken 2 deyken derdim senin giib bunlar mantıksız gereksiz vs vs. Ama zaman geçtikçe sistemdeki çapıklıkları görmekle beraber bunu düzeltmenin tek yolunun da önce o sistemde güçlü konumda olmak gerektiğini gördüm. Bütün bu idealist oalyları siktiret dersen::

Aynen volfi gibi bende çok özleyceğim lise yıllarımı, hatat alt dönemlere sürekli keyfimni sürün diyorum.. AŞık oluyorsun insanlara bağlanıyorsun, kkazık yiyorsun kısacası "YAŞIYORSUN" öyle okul sadece derslere gir-çık değil..

Ben de isterdim gezgin olmayı hatta tabnıyanlar bilirler en büyük iki hayalimden biridir çantamı alıp gezmek, dünyayı dolaşmak ama bana da ailemden hanlar hamamlar kalmıyor ama ben şunu biliyorum bu dönemlerde - özellikle şu öss - döneminde bazı şeylerden fedakarlık etmem gerekecek belki bunalıcam belki sevdiklerimi kırıcam istemeden

ama

üniversite eğitimi ilerde bana bir şans sağlıyacak, bu yolla oğluma/kızıma kendi önümdeki seçeneklerden çok dha fazlasını koyabileceğim ve koymalıyım...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...