Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DERBİ MAÇ TS-BJK

Sum41

Öne çıkan mesajlar

Muhahah koptum Ben Trabzonlu olarak GEnçlerden sonra BJK ye rahat bi 3 gol atarız çünkü en iyi adamları Kırmızı kart gördü BJK nin Eh bizim kalecide Yerli Yerinde
PETKOVİÇ
TRABZON şak şak şak
TRABZON şak şak şak
TRABZON şak şak şak
TRABZON şak şak şak
LA lara la la la la la la la AHHH TRABZONNNNNNNNN

TRABZON AŞKINA HERKEZ AYAĞA
DİŞE DİŞ KANA KAN İNTİKAM İNTİKAN
TRABZON UM BENIM MİNİCİK SEVGİLİM SÖLE SENDEN BAŞKA KİMİM VAR BENİM
KARADENİZ KAPLANLARIIIIIIIII WARRTTTTTTTTT YIRTARIMMMM :) çok çoştum herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

bana ligdeki ilk yengilgimizi alacagız gibi geliyor ama belli olmaz tabi genclerle trabzon arasında cok fark var. bi de ankarada gencler-trabzon macında gencler istanbuldaki macın 4 de birini oynamadı ama hakeme ragmen yendi trabzonu o acıdan da umutluyum.

ama dedigim gibi puan kaybını cok büyük ihtimal olarak görüyorum. zaten su macı atlatırsak ısıga ulascaz ehuae sakatlar iyilescek cezalar geccek eheh. oyun kurucu olmadan bu kadar gol attıgımızı düsünüyorum da eheh tümer biran önce dönse süper olcak :)[hline]Nice 100 yıllara Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sum41, 07 Mart 2003 18:45 tarihinde demiş ki:
Siz Kordobanıza bakın Ne bu be arabamı zuhahahah
ARtislik yapcam diye uzaktan toplam 3 gol yeedi naberrrrrrrr

komik gerçekten hele konuşan trabzon gibi bi takımın taraftarı ya bu çok komik ligin en üstünde kim war bu sana ik cevap olsun ikincisi ligde en az golü kim yedi yawrum bu ikinci cevabım
Sosyal ağlarda paylaş

valla korkuyorum ben eksik cok takım yorgun bi de akıllar lazio macında oh. gerci trabzon abartıldıgı kadar iyi takım degil ama iste bizim dezavantajlarımız yüzünden korkuyorum. insallah ilhan gününde olur da tek basına alır macı[hline]Nice 100 yıllara Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

olsun Ya warya Bizde ALi Erdinc Yeni Oyuncular War Sizi zorluoz Ya bide ortega falan olsa bizde onu düşünün bide?

Biz Gercek AS larla cıkmıoz yaaa (Gerçi bi gökdeniz war) :)

Zuhha ,Yenecez Maç Bu gün bakın bakalım kim kimi ynece

TRABZONSPOR eski günlerine geri dönecek merak etmeyin
AYrıca Türkiyedeki En iyi Kaleci Bizde Bunu diyem yane[hline]We Are The Champions
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...