Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük ayaklılara...

can

Öne çıkan mesajlar

kucuk ayak ta kotu cok, 35 giyiyorum ben ama artik cogu ayakkabicida modeller 36 dan basliyo, hadi bot aliniyo icine iki taban falan koyulup idare ediliyo ama sandalet abiye ayakkabi falan mumkun deil
koca ayaklilarin onu acik tabi, talep arttikca bu tur magazalar falan da artacaz, biz napcaz peki :(
Sosyal ağlarda paylaş

4 aydır ankarada Puma nın süet mavi cizgili ayakkabısını arıyorum! 44 ve üzeri numara bulamadım bıktım bu meretten ! benım ayaklar 45 numara. Valla bugun en son büyük migrosa gittim ordada bulamadım. Adam çarşamba gunu gelır dedi. Çarşamba gunude alamazsam harley alıcam bır şerefsızım .
Eger gıydıgınız kot yada pantolonun paacası dar ise palyaco ayagı gıbı oluyor. onun ıcın 34 beden ve uzerı kot gıyıceksınız .

boy da 1.84
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 14 December 2003 01:24 tarihinde demiş ki:
önümüzdeki haziran'da 16'ma basacam.
ayağım 46-47 arası.
boy 1.84
o kadar da büyük değil be ayağım :D[hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!

bak bende 17 yasındayım . ve ayagım 45 numara 46 ya dogru gıdıyor . cok kotu bır sey abı ya :) kucukken yüzücüydüm ondan olmasın a.k ya
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 14 December 2003 01:52 tarihinde demiş ki:
kardesım 14 yasında 40 numara gıyor kız bırde bakalım ılerde erkek kısmında ayakkabı alıcaz galıba ona[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault

cabuk önlem alın . hele bırde boyu kısa ıse hıc durmayın . spor ayakkabı fılan gıydırmeyın. bak benım yasım 17 45-46 gıyıyorum ve cok rahatsızım . 3-4 sene onceden onlem alsam boyle olmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 13 December 2003 23:56 tarihinde demiş ki:
adamlar bir de garbage diyorlar ya.
ne kadar insan var bu problemi çeken sen biliyor musun?
istanbul'da imkansız ya ayakkabı bulmak.[hline][b]Fly

İstanbul ,Ankara farketmıyor kardes. Ayakkabı alıcaksan bak ciddi ciddi soyleyım en assa 2 ay onceden arıycaksın. Ben sahsen 4 aydır arıyorum ve bulamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

onlem monlem alinmaz ayak buyumesin diye, ileride ortopedik sorunlar yasanir kesinlikle.

Cinde kadinlar ayaklarini sikica sariyor kumaslarla, kucuk kalsin guzel gorunsun diye. oradakilerin hepsi neredeyse yurume yetisini kaybetmis, kocalarina cocuklarina bagimli bir yere gitmek icin. nasilsa Talep arttigina gore uretici firmalar da arz i artiracaktir equilibrium a gelene kadar.[hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...