Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Drow

Batilc

Öne çıkan mesajlar

said:
horacegoesskiing, 15 October 2003 17:56 tarihinde demiş ki:
Evet birisi şöyle ölmüştü hatırladıım kadarıyla:
-Olum adam kılıçları bırakın bişe yapmıycam diyo Lawful Evillar sözünde durur.[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...

Ha ha ha. Nekadarda komik be[hline]Infernal_Reborn, 07 October 2003 17:28 tarihinde demiş ki :
bi garip hissediyorum walla kendimi
ne hayvani cazibem warmış yauw

turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
(olurya bir aksilik olmadi burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 15 October 2003 20:14 tarihinde demiş ki:
war of the spider queen'in -allahtan- drizztle ilgisi alakası yok :)

Lolth'un -görünüşte- primedan elini eteğini çekmesiyle gelişen olayları anlatıyo zannedersem.[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

hayır yani yazari kim, serinin ismi mi war of spider queen. sonra tek kitap mi? nerde bulabilirm alkım da yok.

Drizt in 8. kitabı cıkmıs.[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Deli Etmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

naptın be grudge abi. yaw 8i cıktı. Bi Kara elf uclemesi var bi İcewind dale uclemesi var simdide adını soylemeye bile utandıgım (bukadar mı kotu cevrilir ya) Drizzt in Maceralarinin 2.kitabı cıkmıs alacambugun cnr da gordum. zaten artık inkilisce alcam su turkiyedeki turkceleri bitirim baslıcam ingilizceye. adaların anglocaxoncasını kitaplarla örencez[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
We Are The Ones Who Are Saps
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

naptın derken oha dmek istedim yani e 6sı, 8 o 8 demek istedim[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

o 8 kitapla ilgimiz yok bizim.
war of the spider queen apayrı bi mevzuu...
daha 3. kitabı condemnation çıktı.
ve tabii ki türkçeye çevrilmedi henüz...
[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 16 October 2003 22:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tamam ya tekrar okuyunca anladım dedigini :p ya ben simdi internetten bulacam kitabı, ing olacak diyosun .. ofof hic kasamam ben oynarim halfelf druidimle :P[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

ya diyorum ta en başından beri war of the spider queen in konusuyla oynanılan bi senaryo var City Of the Spider Queen diye alın onu oynayın ne planlar yapılmış görün anlayın drowların hinliğini....[hline]Trust hurts, betrayel kills...
İn the Name of God, impure souls of The Living Dead shall be Banished into eternal Damnation. Amen.

Aket-Atum, 18 August 2003 16:54 tarihinde demiş ki:
ayrıca benim adım thomas disease bana komaz
Bonus 18 August 2003 18:36 tarihinde demiş ki:
İleriki levıllarda summon maganda, summon yeniçeri gibi büyülerde geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

grudge the city of spider queeni nerden bulabilirim? İnternetten mi siparis etmeliyim? Yoksa alabilecegim neresi var istanbulda. saklı kentte gerekli seylerde satilir mi?[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar

Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

istte bulamazsın sanırım. kimse bişi getirmiyo artık. bi ara ansalonda printout şeklinde vardı ama. onun dışında netten indirebilirsin de. ama oynatmayı düşünüyosan tabii elinin altında olması lazım bi kopyası ya da bişeyinin...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

bence yeni seyler geldikce eskiler kötüleniyo gibi gelio... herkes için demiorum ama raistlinle ilgili bölümleri agzı acık ayran güzeli gibi okuduktan sonra fr kitaplarını okuyunca yok raistlin için şöle böle diolar topmuş moduna giriolar... drizzt içinde aynı seyi düşünüorum sonuçta oturmuş bi karakter degişmez..yani okurlar için drizzt ertesi gün kesip biçmeye dünyayı turlayamaz..yada dostlarından vazgecemez bazen sevgisinden dolayı ahmaklasabiliodurda..

gerçi zaten kesip biçtiklerinin yeni bi plane'i doldurcak kadar oldugunu düşünenler yok degil :)

drizztten daha abartı karakterler oldugunu da unutmayalım.. wizard dan vazgeçmesemde elminster daha abartı ve itici gelio bana..

bi başka bişiy daha söyleyeyim bence herkes gercekten karakteriyle özdeşleşmeli..gücün yanı sıra ağır silahlar ve cok daha fazla ter dökmekten hoşlanmayan bi insan wizard secebilir..yada dilim dönmez öle şeylere dağıtırm huleyn diye düşünen biri half-orc yada dwarf oynayabilir.. illaki ilk attackta herkes gebericek diye bişi yok dimi..gerci öle olsa fena olmaz ama :p zaten sözleri silahlara tercih ettigim icin wizard oynuorum.. en nefret ettigim seyde spell resistance ve immunity :D[hline]gelmeyin yoksa sizi kurbaga yaparım!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bu davranışa bir sokak arasında Popüler bakış açısı deniyor.
Ben Gundam ın oyununu yapayım caflı caflı cızımler sunayım bak bakalım fr dı suydu buydu tutuyormu.Ozunden sevenlere lafım yokta laf olsun dıye frp ogrenmeye calısanlar cogalmaya basladı hah korkum su buda bır trend olursa sız gorun ozaman magzaları...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

soulbringer burda lafi kime taktın bilmiyorumda herneyse. ben istte oynuytcalk adam bulamıyorum oyle diyim dolayısı ile oynanmıo. gidip 20-22 yaslarında bırısıyşle tanıssan oda olmaz yas farkı var. yani yasit cok az demek istiorum her neyse city odf spider queenı almalıyım[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

ya merak ettim baslıkla pek alakası yok ama az da olsa bulunan dwarf buyuculer biraya duskun mudur?[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...