Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA: Los Angeles Lakers vs. Dallas Mavericks

HellHound

Öne çıkan mesajlar

asıl nbatvde orlando-nest maçı var..bence daha iyi..çünkü orlanda üst üste 19 maçı kaybettikten sonra gaza geldiş herkesi yenio..karşılarındada jason kid var.bakalım ne olacak[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Sosyal ağlarda paylaş

once deaven george biraz bos bir technical yedi, payton bunun uzerine hakeme laf atti ilk technical'i yedi, sonra da topu biraz sert bi sekilde yolladi hakeme ikinci technicali yedi ve atildi normal olarak...

ilk ceyrek feci gerildi ortam ama ikinci ceyrek duzeldi durum, su ana kadar yedekler sayesinde oyuna asili kalmayi basarabildi Lakers[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

ben yukardaki mesaji attim Lakers goctu hehe

Mac Sonucu:

Mavericks: 110
Lakers: 93[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Ben koyu bi Lakers taraftarı olarak yenilmesini istedim bu maçta lakers ın:D
Neden derseniz.Ligin anlamı kalmıycaktı.Lakersın yenilmesi için ya birinin sakat olması yada oyundan atılması lazım.Yani bi aksilik olması lazım.
Vede lakers ı yenebilecek tek takım maverics.Ve olduda.Payton atılmasaydı lakers yine fark atacaktı tabi o da var.Ama tahminimce şimdi takım gaz yapıcak.O rahat tavrından kurtulacak.Lakersın rakibi olmak istemezdim açıkçası....
Sosyal ağlarda paylaş

Dallas'da Steve Nash ve Walker yine döktürdü takımı sırtladılar. Dirk Nowitzki ise son period'larda kendini gösteremedi mactan sogudu. Dallas'ın yenmesıne bende sevındım acıkcası.
Payton atılmasaydı yenecegını sanmıyordum ama.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

yok abi lakers dağıldı. konsantre yok takımda, gaz yok. zaten bryant aptalı maçın bitmesine 5 dk var adamlar 15 sayı önde, sayı yediler, başlatı bryant shaq pota altında bomboş bekliyo rahat pozisyonu var, şahsi pich geldi tek başına yüklendi sonrada atamadı aptal faul yaptirim dedi hucüm faul yapıyoduda top dışarı çıktı. zamsalak. ordan sora kapadım tv yi ben zaten

lakers fan iydik sözde halimize bak. maçta jack nicholson feci gaz oldu zaten heha öldürcekti yanındakileri[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...