Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Moralim bozuk, cereyan kesik, hele bir de sen yoksun ya... çok yazık...

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

Gitti biricik kardeşim, gitti kankam, gitti sağ kolum...
Almanya'ya yolcu ettik, okuyup öğrenecek diplomasını alıp gelecek ama ne zamana..

Daha bir kaç ay önce gazı vermiştim
-olum burada kalacan da nolcak git adam gibi almanyaya bak lisan da öğrenirsin bak benim fırsatım olsaydı direk giderdim durmazdım bir dakika
-sahi mi? gitsem fena olmayacak demek ki
-tabi lan, önce kendini kurtar biz bugün varız yarın yokuz kendin için en son sadece sen kalacan o yüzden hayatını kurtarmaya bak
-wallaha doğru söylüyorsun

işte böyle başladı almanya hazırlıklar, vize peşinde koşuldu, davetiye beklendi; uçak bileti alındığında daha 1 haftası kalmıştı işte o da bitti ve gitti... şu anda yoldadır daha varmamıştır sanırım

hayatımın son 2 senesi manyak eğlenceli geçti, geyiğin dibine vurduk, sarhoş olduk iran halılarına votka-şarap döktük, gün doğumunu çatılarda karşıladık, kah güldük kah yarıldık, içdiğimiz sçtığımız ayrı gitmedi, konsere çıktık (en iyi çaldığımız her ne kadar "one of us" olsa da), ortamlara yılanlar gibi aktık...

ve şimdi o yok... yaz aylarında görebileceğim onu artık... bir de monitörün soğuk camı. resmen piç gibi ortada kaldım ölece gitti adam arkasına son kez baktı ve el salladı

aslanım benim; almanca öğrenecek gelecek, yeni araba modifikasyonları planlayacak, modifiyeli arabaların resimlerini çekip gönderecek, en kral barlara takılacak, sevdiği kıza kavuşacak

kardeşim, kankam, sağ kolum, geyik tümörü, poset_cay, Sinan efendi tez zamanlarda gelesin özletmeyesin kendini, bak istanbul'da sonbahar çok güzel hâlâ teoman da öle diyor, hem daha doğanı adam gibi yanlatamadık.

Allah hakkında hayırlısını nasip etsin, sayılı gün çabuk geçermiş umarım öyle olur...

işte böyle bugün efkarlıyım arkadaşlar açmasın güller... akşamada amerikan arabeski dinleyecem bir yandan da biramı çekecem...

*!moralim bozuk, cereyan kesik hele bir de sen yoksun ya... çok yazık...*[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Nereye, nereye? Şokoleti yemeye!

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak

[Bu mesaj BabacumMostors tarafından 13 December 2003 11:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ulan bi de diyorduk öss bitsin gidecez akacaz jazz blues ortamalrına... bu akşam efespilsen blues fest e gidecez (Gimli dralnu, arcane) adam yok ortalıkda...
ulan satıcı hani gidecektik blues jazz festivallerine...[hline]Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

Nereye, nereye? Şokoleti yemeye!

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Allah kavuştursun ne diyelim.[hline]these wounds won't seem to heal
this pain is just too real
there's just too much that time cannot erase

when you cried i'd wipe away all of your tears
when you'd scream i'd fight away all of your fears
and i've held your hand through all of these years
but you still have all of me
Sosyal ağlarda paylaş

offf Babacum :'{
Aynısı bendede oldu be..Oluyor halende..
Ara sıra anca zarca zorca telefonla görüşme imkaanı olursa oluyor..

Böyle hayatın kuralı değiştiremiyorsun..Sabit..değişmez..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Allah kavuştursun babacum bak adam senin deişinle hayatını kurtardı sevin onun için üzünülcek gün mü be,
zaten orda yalnız olmuycak almanya türkiyesine gitti orda(berlin).[hline]a.k.a wicked
Bonecrusher, 05 December 2003 10:22 tarihinde demiş ki:
timberlake dansı yap tinerciler saldırcan sanır kaçarlar..
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

oluyor boyle seyler, benim de basima geldi birden fazla kere, en sonuncusunda giden ben oldum ama, alisiliyo, gerci eskisi kadar yakin iliski kuramiyosunuz mesafe geregi, ama tabi dostun her zaman dostun oluyo, beraber takildiginiz zamanlar ozleniyo falan, sonra yaz olup da mesela istanbul'a gelindiginde bulusulunuyo, ozlemis oluyosunuz birbirinizi, sevdiginiz mekana gidiyosunuz, konusacaginiz o kadar cok sey oluyo ki nerden baslayacaginizi bilememekten ilk gunun buyuk kismi sessizlikle geciyo
hayat babacum napcan, tek degismeyen kisi sensin kendi hayatinda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...