Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dısarı Cıkma Hastalıgı...

Llama

Öne çıkan mesajlar

Kendımı ıdare etmeye calısıyorum beden terbıyesı gıbı acayıp suan dısarı cıkmak ıstıyorum 4 den berı evdeyım ama bugun hıc cıkmıcam ama az kaldı delırcem sımdı acayıp gozum dısarda bakalım nasıl gecıcek vakıt[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

Evde durmayın ya. BEn butun gun evdeyim patlıorm bıktım bilgisayrda oylanmaktan.AMa başka yapcak şey yok . okul bilgisayar, ders çalışma. TUm gunum bu arkadaşlar.Kendimde ve bu monotonluktan nefret ediorm....[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 12 December 2003 21:57 tarihinde demiş ki:
o kadarda evde kalinmiycak bodrumlu arada disari cikican arada evde kalican ben sadece dengelemeye calisiyorum[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault

Hocam bence dışarda olmak iyidir.
Bakın bana benim gibi asosyal olursunuz sora :D.
Gerçi o kadar ileri boyutta deil ama olsun. Lama hocam sen izmirden misin ?[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

çok güsel bi topic aynı prob bende de var akşam eve geliyorum bu akşam çıkmıyım da şunu seyredeyim birazcık kod yazıyım falan ama banamısın demiyo 7.30 olunca bi anda kendimi dışarda buluyorum.[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya delirdim şuan
sen git haftanın 6 günü eve gidip rahat rahat oturmalıyım yayılmalıyım artık die kas, bugün rahatça evde oturacak imaknım varkende canım deli gibi dışarı çıkmak istesin!

Tam böle çıkacam dışarı, bi bkıom hava yağmurlu, soğuk, deli gibi trafik var vazgeçiom ama nasıl diyim iki arada bi derede kaldım tam...[hline]Avatar...:hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 13 December 2003 13:07 tarihinde demiş ki:
ızmırdenım bodrumlu[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault

hocam neresi izmirin hatay tarafı mı ?[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

Sosyal ağlarda paylaş

(bodrumlu bornovadayım)

kendımı eve alıstırıyım bır hafat dısarı cıkmama kararı aldım bakayım yapa bılecekmıyım ve bu arada bugun kalktıgımda bır cıktım dısarı sımdı geldım acayıp yorgunum dunun hıncınımı cıkardım acaba ne[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

Bornowa rule :P
Ya oturun evinizde dersinizi çalışın!.
Ne işiniz war dışarda.[hline]these wounds won't seem to heal
this pain is just too real
there's just too much that time cannot erase

when you cried i'd wipe away all of your tears
when you'd scream i'd fight away all of your fears
and i've held your hand through all of these years
but you still have all of me
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...