Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Chelsea

Llama

Öne çıkan mesajlar

said:
Llama, 11 December 2003 14:49 tarihinde demiş ki:
bu sene sampıyonluk garantı o doyurmaz kı[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault

aynı kelimeleri haziran ayının sonunda da beklerim senden.
bir de sen şu an böyle düşünebilirsin. Ama o kadar dar açıyla bakan insan var ki. şampiyon olununca çok büyük bir şey olmuş zannediyorlar. bjk için şampiyonluk hiç önemli değil, olmamalı.
gençlerbirliği için olsa, tamam önemli olur. çünkü hiç şampiyon olmamış bir takım. ya da denizli, malatya vb.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 10 December 2003 15:08 tarihinde demiş ki:
yok nukem yok, onlar aşmış, chelsea ye saldırıp ezerler..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

Maç bitti Lucescu söyledi. Beşiktaş bu kadar. Gücü bu kadar diye. Ki doğru. Adamların 6 tane oyuncusu Beşiktaştan pahalı. Ben de mantıklı bulmuyorum kontrolsüz bir futbol'u.

Maç zor maçtı, kazanmaya çalışırsak daha kolay kaybedebilirdik. Ama şimdi maç bireysel bir hataya kadar dengede gitmişti. Yani Luce bir risk aldı. Oyunu kitlemeye ve kontra atak düşünmeye çalıştı. Maçtan önce sorsalar bu taktik yanlış derdim, maçtan sonra ilk 5 dk içindeki mutsuzlukla bu taktik çok hatalıydı dedim. Ama şimdi ekonomi sınavına hazırlanırken baktım ki alınacak en mantıklı risk italyanların yenememesi üzerine oyunu kurmaktı.

Yasin o hatayı yapmasa, veya pancu lucescu'nun düşündüğü ender ataklardan bir tanesini yakaladığında harcamasa veya diğer maç 93. dakika da 1-0 a dönmese bence bu kadar eleştirilmezdi bu adam.[hline]teyyare

[Bu mesaj nbl_silencer tarafından 12 December 2003 16:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nbl_silencer, 12 December 2003 16:28 tarihinde demiş ki:
said:
bLaQ, 10 December 2003 15:08 tarihinde demiş ki:
yok nukem yok, onlar aşmış, chelsea ye saldırıp ezerler..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

Yasin o hatayı yapmasa, veya pancu lucescu'nun düşündüğü ender ataklardan bir tanesini yakaladığında harcamasa veya diğer maç 93. dakika da 1-0 a dönmese bence bu kadar eleştirilmezdi bu adam.[hline]teyyare

sen olmasan böyle bir post olmucaktı? :P[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...