Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Chelsea

Llama

Öne çıkan mesajlar

Bu arada o arapaslarından sadece biri Pancu yada İbo yerine Sergen'e gelseydi şu an forumda aslan luçe, kontra ataklarla arapaslarıyla işi bitirdi, yürü be grup lideri kartal diye konuşulcaktı. Adamın hatası beraberliğe oynamak değil, formda tümer yerine Yasin le, okan koç yerine kaan dobrayla (ki bu tartışılır, bence okan koç) başlamasıydı.[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

6 aydır forma görmeyen Yasin'İn ne işi var sahada çok formdaki Okan ve Tümer'in kulubede olmaları ne alaka 90dk hiç bişiy yapmayan İlhan'ın sahada kalması Luce hatası değilmiydi.Bu bir değil iki değil kaç oldu bilmiyorum Luce karşısındaki rakip biraz iyi olunca korkuyor dün akşam BJK saldırsaydı gol atamıcakmıydı atardı kapanarak futbol oynamak zor sürekli baskı altındasınız rakip futbolcular rahatlıyor ve kendine güvenip daha iyi saldırıyor.Şenol Güneş ile Luce'ninde maaşına zam işine son versinler.[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Ewt bakınız ilk maç 2 pozisyon var 2 gol var bu maç tek pozisyon var oda kaçtı.
Her saldıran gol atmasa da atma ihtimali çok yüksek çünkü Gudicini gerçek bir yetenek yani Recep'e 5 basar hata konusunda .[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Turkiye en kolay sah edip en kolay sahbaz eden bir zihniyete sahip. Sadece futbolda degil, eglence dunyasi, politika... neredeyse her yerde boyle. Dolayisiyla butun tepkiler yuzeysel. Temelsiz. Besiktas o maci ka za na maz di! Atak oynasada, amuda kalksada alamazdi. Pancu atsaydi 2 degil 3 yerdi belki. Dun Chelsea'nin gunuydu ve oyle bir takima karsi dun oynananin disinda bir oyun sadece daha fazla fark getirirdi kanimca. Besiktas 2 sene once neydi? Simdi nasil? Ve bunun ustune Lucescu ya nasil laf ediliyor anlamiyorum... Besiktasin bugun turkiyedeki rakipsiz ustunlugu ve avrupa basarilari konusuluyorsa gecmisten kopmus ve degismis bir sey var demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 10 December 2003 14:07 tarihinde demiş ki:
Lucescu ile Beşiktaş TÜrkiye liginde şampiyon olur ama avrupada asla bu lucescuya kendimcec verdiğim 3. şanstı sen kimsin ki luceye şans veriyosun derseniz ilk Bjk'ya geldiğinde ben dedim bu adam gidene kadar ben takım tutmam sonra vazgeçtim BJK aşkı geçende de bi topic açmıştı Luce ile ilgili orda Luce'ye iyi ne yazdıysam hepsi için herkesten özür diliyorum.
Lucescu = Dilenci Kılıklı = Titrek tospa
Lucenin bu maçtaki hataları yaz yaz bitmez onun için yazmıyorum :([hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...

Dunyanın en iyi teknik direktoru bence lucescu..
Sence kim ?[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 10 December 2003 14:10 tarihinde demiş ki:
Bu arada o arapaslarından sadece biri Pancu yada İbo yerine Sergen'e gelseydi şu an forumda aslan luçe, kontra ataklarla arapaslarıyla işi bitirdi, yürü be grup lideri kartal diye konuşulcaktı. Adamın hatası beraberliğe oynamak değil, formda tümer yerine Yasin le, okan koç yerine kaan dobrayla (ki bu tartışılır, bence okan koç) başlamasıydı.[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

Hepsine katıLıyorum..[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

3 ihtimalden 2si beşiktaştan yana ama olmadı işte.
Peruzzi nasıl yedi o golu son dakkada.
Pancu o golu atsa çok farklı olurdu.
Yada lazio mçında ilhan hayvanlık yapmasa her şey cok cok daha farklı olurdu[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

Sosyal ağlarda paylaş

lucescu dogru olani yapiyor , chelsea macinda hatalari olabilir ama takimin boyle oynamasi gerektigi gercek.azinlik bir bjk taraftari futbolundan zevk alsin diye 10m euro'dan vazgecip chelsea'ya saldirip maymun olmak yerine boyle bir sistemle oynamasida gayet mantikli.hatice icin oynanmiyor futbol sahada netice icin oynanir.[hline]fizban, 29 October 2003 21:02 tarihinde demiş ki:
in apex we trust
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu adamlara bak ya lucescuyu elestiriyorlar hala adam ne yapsın yahu 10 forvet 1 kalecimi cıksaydı o adamın taktiksel basarilari besiktasi o macta grup liderligine oynattı. Sanki 7 puani alan feyyaz ucar lucescu geldi son macta olayi batirdi gibi ne anlamsız konusuyorsunuz?

Ama neden yasini oynatti bende bunu anlamadim bence tek hatasi yasini oynatmak oldu bu macta YASİN top kaybi. Adamın soyadi bu olmali "yasin top kaybı" her macta spiker yasin der demez top kaybı diyor boyle kotu bir futbolcu gormedim. Son macla alakali degil gercekten berbat bir oyuncu.
Sosyal ağlarda paylaş

yok raidercım, luçesku dünyanın en kötü antrenörü, biz bu beşiktaşı bu eleştirenlere versek 6/6 çekerler 18 puanla çıkarlardı, onlar taktik dehası, chelsea ye saldırır presle boğar, ezerler yenerler, çıkarlar ama luçe naapsın hiç aklına gelmemiştir heralde chelsea maçını kazanmak e naapsın adam çömez daha yeni td olmuş..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş ilk maçta yendiğinde, İŞTE BEŞİKTAŞ süper şampiyon dendi..
sonra yenilince lucescu nun açıklaması :
"zaten chelsea çok büyük takım, pahallı oyuncuları var, hata yapmıolar mükemmeller süperler... biz hayal görmüştük.. seviyemizi bilemedik.."
bi gidip özür dilemediği kaldı
- "kusura bakmayın biz sizin gibi büyük bi takımla maça çıkma kabahatinde bulunduk" die

ee bu beşiktaş diilmiydi ingiltere liderini kendi evinde 2-0 deviren.. onun teknik direktörü de lucescu diilmiydi ?
bu bağlantıyı kuramıyorum bi türlü

lucescu nun kafasında "AVRUPA YOK" belki ucundan bi uefa ya katılmak istiodur.. ama yenilince yine karşı tarafın büyüklüğünü kabul eder.. döner türkiyeye şampiyon olur..
bu bağlantıyı kuramıyorum bi türlü
Sosyal ağlarda paylaş

adamın söylediklerini çarpıtma...

güntekin ile ropörtaj yaparken güntekin chelasea nin bu akdar eksiği varken neden rakibin üstüne gitmediniz (teker teker eksik futbolcuları saydı) dedi lucescu da bu takımın çok pahalı futbolcuları var yedekleride asları kadar iyi sadece bi jeremi 10milyon$, bu oyuncular hatayı affetmiyorlar diye bir açıklama yaptı.. yok öyle süperler mükemmeller falan demedi

[Bu mesaj Castigater tarafından 10 December 2003 19:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

luce kafasında planlarmıs kı uefaya gıtmeyı oyle bır mac oynattıkı ben besıktaslı oldugumdan utandım sankı ılk defa avrupa mac oynuyoruz taraftar taraftardı sahaya atılan beyaz kagıtları saymıyorum gercekten ellerınden gelenı yaptılar sınırlenıyorum hala hala artık kendını nasıl affettırcek luce cok merek edıyorum[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...