Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Komedinin tarihini baştan yazan FIKRA!!

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

Evet konu başlığı biraz abartılı oldu sanmayın yazağım fıkra bütün gün beni güldürüp 2 sınavdan 0 almama neden olacak kadar komik bi fıkradır!!

Bi gün öğretmen rastgele bi öğrencityi kaldırıp:
--evladım bi ağaçta 3 kuş var.Birine taş atarsam kaç kuş kalır ?
Diye sorar öğrenci ile arasında geçen dialog şöledir:
Öğrenci:Hocam hiç kuş kalmaz çünkü biri uçarsa dierleride kaçarda ondan der
Öğretmen:Hayır sorunun cevabı 2 kuş olcaktı ama düşünce tarzını beğendim der.

Sonra öğrenci bu sempatik ortamdan cesaret alarak:
Öğrenci:Peki ben bi soru sorabilirmiyim der
Öğretmen:Sor yavrum
Öğrenci:Karşıdan karşıya geçen 3 kadın var.Hepsi dondurma yiyolar...biri ısırırarak yiyo ikincisi yalayarak üçüncüsü emerek yiyo.......bunlardan hangisi evlidir hocam?:P
Öğretmen:(azcık kızmış bi halde) Emerek yiyenmi diye sorar...
Öğrenci:Cevap yanlış parmağında yüzük olan ama düşünce tarzınızı beğendim der :)

zuhauhza yorumlarınızı bekliyorum[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

La la cevaplar karşısında inanmıyorum dumur oldum yaa off peki bu cevap verenlerden kaç tanesi simpsonları izleyip gülüyo??[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Sosyal ağlarda paylaş

alla alla o zaman lkesin gülmen lazm ya biz arklarla simpsonların hastasıyız ve deli gibi gülüyoz sen neden bu fıkraya gülmedin ya offf göt oldum tek kelimeyle asdasdasd[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Sosyal ağlarda paylaş

ya alın be bi tanede Şero fıkrtası anlatiym arttık buna gülersiniz...umarım.......

Bi kız anne-babasının yatak odasında prezervatif buluyo anne bu ne diyo...anneside babanın bi eşyası diye cevap veriyo...

kız peki babam bunla ne yapıyo diyo...anneside fareleri öldürüyo diye cevap veriyo...

kız aynen şöyle bi cevap veriyo:
WAY BE BABAM FARELERİ S.KEREKMİ ÖLDÜRÜYO???

artık buna gülmeyene bişi diyemicem...[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Sosyal ağlarda paylaş

Uy sevgili usagum!

Allah'in selami tabiidur. Mektubu cok yavas yazayrum, cunkim bilirum ki,
cabuk okuyamazsun.. Benden yana sual
edersen, Allahuma pin sukur iyiyum, yeni pir is puldum.. Emrimde yuze
yakin adam var, hepsi de sessuz sedasuz, kendi
hallerinde. Ne is puldugumu soraysan soyleyecegum patlama, mezarluk
pekcisi oldum..
Bacin Emine bir usak doguracak, daha erkek midur, kiz midur, pelli
degil. Hacan o yuzden saga dayi mi oldin, teyze mi oldin soyleyemeyrum..
Temel emicen de tukkan actu, o da otuza aldigini yirmipese verir, surumden kazaniyormus oyle dedi..
Bizim koye findukcularin Temel'i muhtar sectuk, akillu usak da. Gecen
gun hepimizu zelzeleye karsi asi etturdu. Temel akilludur, hemde durusttur.. Gecenlerde bir taksinin soforu koye varmis, muhtari arayu, meger yolda pir tavuk ezmus sahibini soraymus.. Muhtar Temel tavuga pakmis, hapu bizden degildur, pizum koyde yassu tavuk yoktur, demis..
Senin kucugun Memet cok akullu bir usak cikti. Gecen gun tepeye varmis,
elinde bir ip sallayup duriy.. Anan, uy usagim ne edeysun orada demis.. O da heva turumuna bakayrum demis. Cektum oni aksam karsuma, anlat bakayum su hava turumu isinu dedim. Anlatti, meger ip sallanunca havanin ruzgarli oldugunu, ip islaninca da yagmur yagdigunu anlaymis..
Cok akillu usak vesselam. Sen o yasta boyle akillu degildun!
Yaa iste boyle usagum.. Memlecetten saga pol pol havadis.. Yeni havadis olursa yine yazayrum.. Baki Hudaya emanet ol.
Baban
Not: Mektupa para koyacaktum, ama gec akluma geldu, zarfu kapatmisum

Not kısmı beni öldürdü puahah [hline]Sì man i yulman nin enquantuva?
Sosyal ağlarda paylaş

ok bab bana uyar...

Temel kamyon şoförü dür...

yokuş aşağı gidertken birden freni patlar...
yolun sonu duvar...sağa bakar b çocuk yol ortasında top oynamakta...sola bakar yolda pazar kurulu....düşünür artık pazar girsem yüzlerce insanı ezicem ama çocuğu ezsem 1 kişi ölücek.............

Ertesi gün gazetelerde büyük manşet..''MANYAK ŞOFÖR PAZARA GİRDİ 100 ÖLÜ''
Mahkeme çıkışı temele sorarlar kaza nasıl gerçekleşti diye...

Temel şu yanıtı verir: Herşey Çocuğun pazar doğru kaçan topun peşinden gitmesiyle başladı.......

bu fıkra benim fıkram beni ttanıyan herkese bunu anlatmıoşımdır artık bunada gülmezseniz bişi diyemicem ama bende fıkra çok tabi :)[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Sosyal ağlarda paylaş

yahu bende bi gariplik var galiba... çünkü bu fıkraların son yazılanı zaten çok anlatılan bir fıkra.. diğerlerindede gülmedim yani tebessüm bile etmedim, millet efekt falan yapmış kafam karıştı yani... bu kadar ucuz şeylere gülüyosanız ne mutlu size...

Not:Simpson ları izlerim arada tebessüm ederim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...