Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

R.Soc vs GS .....Juve vs Olymp

chagy

Öne çıkan mesajlar

rezillik ya
gol atsaydık acırdım heralde
haksızlık olurdu diğer adam gibi oynayıp elenen takımlara
çünkü ilk organize atağımızı 91.dakikada gerçekleştirdik

ne diyim artık ne diyim ya takımı bu hallere düşürenler utansın
bu arada tamas bi tane orta sahadan kaleye şut çekti ya
düştüm direk koltuktan eauh

güntekin onay da (oydu di mi) ilk yarıda gol gelince: fatih terim tamas'la hep ilgilendi. hakkını verelim harika oynuyo
yaa bekle harika oynuyo lol be
gelen topu taca attı adam

neyse sinirimden saçmalıyorum
iyi oldu ama uefa[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

hele ümiti 87 de aldı ya kafayı çakacaktım
bence herif bilerek takımı bozuyo .. tek potansiyeli olan oyuncu hasandı gitti onu çıkarıp arifi aldı
be adam forvete top mu gidiyo da sen arifi alıyosun
töbe töbeee[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

tamas ın şutunda tribundeki bir simitçi yaralanmış
bu arada maçı satan isim sabriydi.hiç bişi yapamadı bi tane pas atamadı.prates olmayınca bole oluomuş demek
[hline]Nanee nanee nanee nanee
Nane şekeri
Bu ne bahaneeeee
Şahaneyim şahane
Bundan sananeeee

[Bu mesaj Diablo tarafından 10 December 2003 23:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Jankis röportajları dinledin mi bilmiyorum ...
Soruları soran adam siz ileri dediniz gitmediler dedi
doğrusu şu olucaktı 2 pası bir araya sokup çıkamadılar olucaktı
berbat bir oyun yani risk almayan fatih değil elindeki takım bu...

Maç kötüye gidiyor yedek klubesine bakıyorum lam kim girse maç değişir diye kimse diye cevap veriyorum.Bjkye bakıyorum kim girse oyunu değiştirir en az 4 adam sayıyorum...

Arifi neden aldı ümiti neden orda aldı bunlar boş kimi alsa aynı soruyu sorucaksın çünkü klubenin değeri sıfır direk aslında sahadakilerinde çoğunun değeri sıfır...

Yalnız kimse bu futbolcuları fatih terim aldı demesin ,
Fatihin kimi istediği Undead başkanımızın kimi aldığı belli..
Sosyal ağlarda paylaş

istediğim oldu valla, nebiçim istek bu denebilir ama şampiyonlar ligine gidip ilk turda eleneceğimize, uefa'ya gidip en azından ilerleme şansımızı arttırabiliriz

4 takımımız var ayrıca uefa'da, umarım hepsi yarı finale çıkar birbiriyle hiç maç oynamadan'da, gerçekten garip bir görüntü oluşur uefa'da :)[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

vala fistan orta sahaya gayet sağlam 2 adam alsın, defanstada boer ve bulenti beraber oynatmasın biz gol yemeyi.z
Orhan ak var misgbi, suat usta yı sağa alır orhan solda. Satsınlar hakan ünsal ı geri almaları hataydı zaten o şahsiyeti.
1 ileri çıkıp orta yapacak diye otoyola çevirtti kanadını sahada yok herif.
Hakan Şükür benim için GS nin forvetini karşılayacak adam değil. Biliyorum itiraz edeceksiniz ama Ümit Karan bu kadar şans bulsa daha iyi olurdu diyesim geliyor. Beraber oynasınlarda görelim birde Necati Ateş geliyor, bakacağız artık.
Ama orta saha boş, Ayhanda yan topçu ileriye çıksa işe yarıyor ama o da 1/10 ileri çıkıyor gerisi yana filan oynuyor.
Yediğimiz gol o kadar pozisyon içinde yenecek en aptal gollerden biriydi. Bülent in kazma adam tutmasından kaynaklanıyor . Boer aynı hatayı yapmazdı orda.

Neyse şu devre arasına asgari kayıpla girelimde 2. yarı neler olacak izleyelim.[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...