Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rezillik

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Sen birak bu düsme olayini da benim anlatcagima bakin :D REZILLIGIN SON NOKTASI :)

Lise 2 deyim...Siniflararasi futbol maci var ve bizim sinifla baska bi güclü sinif oynuyor...Okulun bahcesi ana-baba günü gibi full dolu yani bütün okul bahcenin etrafina dizilmis takimini destekliyo deli gibi...Bende benim arkadaslarla en önde maci seyrediyorum tezaurat yaparak...Bizim durdugumuz yer yerden 1,5 metre yüksekte bu arada.

Hersey son dakikaya kadar 0-0 giden macin son dakikasinda bizim takimin gol atmasiyla basladi...Bizim taraf costu deli gibi tepiniyoruz...Yanimda da Cenk diye iri bi arkadas var...O da tepinirken "NIHAHAHA KAZANDIK" dedi ve sirtima vurdu bi tane, ama asasi 1,5 metre bende dengemi kaybettim...Yapisicam yüzüstü yani öyle bi sarsti herif beni artik biraktim kendimi ne olcaksa olsun dedim ama gider ayak son bi cabayla ne yakalarsan kar dedim asildim birinin pantolonununa...HAHAHAHA ....Caaaaaaaaaaaaarrrrrt!!! diye bises geldi...Ben sasgsalim yere indim yana ayaklarim üstüne son anda ama elimde bi pantolon vardi yere indigimde...Daha dogrusu bir pantolonun ön yarisi...Adamin pantolonu yan dikislerden yirtilmis bütün pantolon 2 parca olmus ve ön parca benim elimde....

Ben yere indigimde okul bahcesini bi sessizlik kapladi...Bütün gözler benim arkadasa bakiyordu...Bahcede donla duran bi adam ve ne olduguna anlam veremiyodu oda...Sonra öyle bir kahkaha koptu ki adamin ne hissettigini düsünmek cok zor...Son hatirladigim sey elimde pantolon varken adamin beni donla kovaladigiydi...Offf ya ne gülmüstük :D[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 11 December 2003 12:57 tarihinde demiş ki:
said:
Black1ce, 10 December 2003 23:13 tarihinde demiş ki:
said:
Deli333, 10 December 2003 23:11 tarihinde demiş ki:Koştum kafasını pencereye yapıştırdım ensesinden acaıp sesler cıkardım. sınıfa ibret oldu . hiç bir şey diyemediler :)

Sanırım daha uzun yıllar boyunca şunu yapamayacağım.. :)[hline][Mix]Reborn

Sebep? :) Kafası dışarı camdan yani bahçeden cok komik gözükuyormuş cocugun dışardakıler kopmustu :)

Fiziksel yapım elvermez sanırım.. :)[hline][Mix]Reborn
Blackicé a.k.a Kevin, Vista, Anderson
I Love Nemo! / Summer Jam!.. / Messenger

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Black1ce, 10 December 2003 22:38 tarihinde demiş ki:
Okuldan çıktım arkadaşımla beraber yürüyorum..
Şöyle bir yana baktım arkadaşım sesleniyo gidiyim konuşayım dedim .. Çopoşfhh!.. Öyle bir yapışmışım ki yere avucum içinde birsürü delikler oluştu ve sağ kalçamı elimle baskı yaptıgımda ölecek gibi oluyorum..

Yere düştüm bi de çok kalındım hani böyle küçük çocukar koşarken çopof diye yapışlırlar ya anneleri giydirmiştir hatta aynen öyle yapıştım yere.. Allahıma çok şükür pek kişi görmemişti ve de hoşlandıgım kız da görmemişti.. (oheloy)

Fakat o gülen bakışları gördüm ya o anda kafama bi magnum dayayıp tetiği çekmek geldi içimden ama artık yapılacak bişey yoktu..Ve oradan kalan tek şey :

"Olm nası düştün ya puahahah"
"Düştük işte olm ne var.."
(Nasıl giderim okula ben yarın :P)[hline][Mix]Reborn
Blackicé a.k.a Kevin, Vista, Anderson
I Love Nemo! / Summer Jam!.. / Messenger

Tabi öyle durumlarda böyle davranırsan dalga geçer millet bu duruma düşersin işte. Utanıp sıkılmayacan. Bozuntuya vermeyecen,gülecen sende canın acısa bile böyle yapacan "aaaggh kolum gitti lan eheuehe".[hline]Buna İnanamazsınız!
Sosyal ağlarda paylaş

hehe ortaokuldayken akşam eve dönüyoduk 3 arkadaş 1 kız geçti yanımızdan ona bakarken direge toslamıştım kafayı :-)

okulun çıkış saati oldugundan etrafta tanıdıkta boldu ehe neyse ki akşam karanlıgı tipimizi seçemedilerde ertesi gün okulda milletin agzına düşmedik heh[hline]dark-dr, 14 May 2001 05:10 tarihinde demiş ki:
osi de rp=soytarılık diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bıshop, 10 December 2003 22:49 tarihinde demiş ki:
ben ilk okulda arkadaşımı camura itmiştim
niahhah 1000 kişilik tören alanında bütün okul gülmüştü[hline]madır fakır
takır takır

bole adi olmayın arkadaslar.[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 10 December 2003 23:11 tarihinde demiş ki:
Ehehe bişey olmaz. Benım okulda saçlar uzundu. Kestirmezdim . en sonunda müdür yardımcısı kafayı yedı bır hafta okula fılan almadı. Kestirdim kötü oldu. sınıfa gittim bir tane veled güldü. Koştum kafasını pencereye yapıştırdım ensesinden acaıp sesler cıkardım. sınıfa ibret oldu . hiç bir şey diyemediler :)

Keskin sirke kupune zarar ama iyi yapmışsın :D[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 11 December 2003 01:16 tarihinde demiş ki:
İzmir caddesinde düşmek bir yana takla atmıştım basamagı gormedigim için. :) Bütüm esnaf resmen puan vermişti akrobatik hareketlerime ama malum kalkıp hemen saate bakarak seri adımlarla uzaklaşmıştım.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

ahuaha :D[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wacky, 11 December 2003 04:14 tarihinde demiş ki:
Wu Shu veya akrobasi tarzı bişey öğrenin,

yere düştüğünüz zaman o karizmatik kalkış hareketini yaparsınız millet "zuhahh.. oha!" olur :p

İnanın hep düşmek istersiniz o zaman... :p[hline]Madem herkes bigün ölecek, o zaman ben niye ölüyorum abi ya!?

ahsduah güzel. sen bilio musun peki ?

Hatırlar mısın bir aralar OSI'de etrafa para saçan Wacky diye onurlu bi mage vardı... Verin lan paraları geri!
[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

Sosyal ağlarda paylaş

Ya siz ne diyorsunuz ben bütün plajın önünde (çıplak, turist,bolca kız) bütün arkadaşlarımın arasında deniz bisikletine bineyim derken kayıpta dizime kadar gelen suda kafa üstü giren adamım.Öyle bir olay olduğunda direk espriye vurun , gülün 10 dk sonra falan kimse sallamıyor ama bozulursanız ve kendinizi kötü hissettiğinizi gösterirseniz sizinle uğraşmaya devam edeceklerdir.(Test edilip olaylanmış).En iyisi hiç olmamış gibi davranmak.[hline]
Don't panic
No fırfır
This is Turkish Technology
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vampire, 11 December 2003 14:29 tarihinde demiş ki:
Sen birak bu düsme olayini da benim anlatcagima bakin :D REZILLIGIN SON NOKTASI :)

Lise 2 deyim...Siniflararasi futbol maci var ve bizim sinifla baska bi güclü sinif oynuyor...Okulun bahcesi ana-baba günü gibi full dolu yani bütün okul bahcenin etrafina dizilmis takimini destekliyo deli gibi...Bende benim arkadaslarla en önde maci seyrediyorum tezaurat yaparak...Bizim durdugumuz yer yerden 1,5 metre yüksekte bu arada.

Hersey son dakikaya kadar 0-0 giden macin son dakikasinda bizim takimin gol atmasiyla basladi...Bizim taraf costu deli gibi tepiniyoruz...Yanimda da Cenk diye iri bi arkadas var...O da tepinirken "NIHAHAHA KAZANDIK" dedi ve sirtima vurdu bi tane, ama asasi 1,5 metre bende dengemi kaybettim...Yapisicam yüzüstü yani öyle bi sarsti herif beni artik biraktim kendimi ne olcaksa olsun dedim ama gider ayak son bi cabayla ne yakalarsan kar dedim asildim birinin pantolonununa...HAHAHAHA ....Caaaaaaaaaaaaarrrrrt!!! diye bises geldi...Ben sasgsalim yere indim yana ayaklarim üstüne son anda ama elimde bi pantolon vardi yere indigimde...Daha dogrusu bir pantolonun ön yarisi...Adamin pantolonu yan dikislerden yirtilmis bütün pantolon 2 parca olmus ve ön parca benim elimde....

Ben yere indigimde okul bahcesini bi sessizlik kapladi...Bütün gözler benim arkadasa bakiyordu...Bahcede donla duran bi adam ve ne olduguna anlam veremiyodu oda...Sonra öyle bir kahkaha koptu ki adamin ne hissettigini düsünmek cok zor...Son hatirladigim sey elimde pantolon varken adamin beni donla kovaladigiydi...Offf ya ne gülmüstük :D[hline]Dont make me more aggressive than devil...

ausdhauh yerlerdeyim ben :D[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

Sosyal ağlarda paylaş

ABi Kendimden Geçtim Yerlere Yuvarlandım Ya Öldüm Öldüm Dirildim Peder Falan geldi nooluyo olm Demeye Yaklaşık 5 dk falan GülDÜM Hala da GülmEKTeyim ya Nası Bi olaydır o öyle Ya AUhzuhzuhzuhusahduasfdasdfa HAHahahahah
said:

[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

walla bnm de saysay bitmez,
uzun boyumdan ve dolayısıyla kafamdan çok çektim ben. Aklınızda bulunsun,
vapur kenarlarını, dolmuş kapılarını, merdiven tavanlarını, tabelaları çok alçak yapıolar bu ülkede dikkat :),
hatta bu yaz alamanyanın ortasında bi gruptuk ikiye ayrıldık birbirimizi kaybettik, ben yarı kızgın konuşurken telle(baş eğik yere bakıo), bi yandan da yürürken dannnn kafam bir yol tabelasında, öyle ki tabela titredi koca tabela benden uzun, sonra o sinile tabelaya tekme savurdum esas milletin güldüğü o olmuştu ya,

önemli olan kendin de gülecen ahaha çok komiktim falan die unutulur az sonra, karizma gider ama

said:

işte üstüne alınma ama aklı olan kıza yapışır :D[hline]a.k.a wicked
Bonecrusher, 05 December 2003 10:22 tarihinde demiş ki:
timberlake dansı yap tinerciler saldırcan sanır kaçarlar..
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 11 December 2003 01:16 tarihinde demiş ki:
İzmir caddesinde düşmek bir yana takla atmıştım basamagı gormedigim için. :) Bütüm esnaf resmen puan vermişti akrobatik hareketlerime ama malum kalkıp hemen saate bakarak seri adımlarla uzaklaşmıştım.

Abso bide böyle tripler vardır ya.. hiç bozmadan. Ben bilerek yaptım zaten. Atraksiyon olsun eglenin diye takla attım tribi vardır. o da bi ayrı komedidir. umursamadan devam aynen :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gilean, 11 December 2003 22:01 tarihinde demiş ki:
gereksiz topik..geçen bende merdievende sevdiğim kızın önünde kaydım uçtum ama ben her düştüğümde topic açmıyorum yani..[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine

Acar yada acmaz .Buraya üye olan herkesın topic acma özgürlüğü vardır kurallar dahilinde. Ve gordugun gibi gereksiz bir topic olsa bu kadar yanıt gelmezdi.
Sosyal ağlarda paylaş

yaşanmış bir olaydır
işte x yerinden y yerine gidiyorum minibüsle muavin arkadaşım işte bi tane amca inicek orta yaşlarda 50-60 arası işte durak ismini söledi ondan sonra kaptan yavaşlama aç kapıyı inerim ben dedi ondan sonra muavin abi heralde askerliğini paraşütçü olarak yaptın dedi ben güldüm falan neyse işte adam kapıyı açtı amcacım gazla atladı paldur küldür yerde sonra muavin dedi ben demiştim size bu adam askerliğini paraşütçü olarak yaptı diye bütün minibüs iptal...[hline]Unutmayınki asıl olan Hayattır...
Hayatta Beşiktaş!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gilean, 11 December 2003 22:01 tarihinde demiş ki:
gereksiz topik..geçen bende merdievende sevdiğim kızın önünde kaydım uçtum ama ben her düştüğümde topic açmıyorum yani..[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine

cevap vermek ,stemiorum cvp vermek istemiorum ccvp verme....
ulan dayanımıycam ne msg atıon o zaman begenmiosan begenmion[hline]a.k.a wicked
Bonecrusher, 05 December 2003 10:22 tarihinde demiş ki:
timberlake dansı yap tinerciler saldırcan sanır kaçarlar..
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...