Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu yaz Istanbulda Iron Maiden Konseri Olsa Kaç Kişi Gelir ?

Mendoza

Öne çıkan mesajlar

Bu yaz Istanbulda Iron Maiden Konseri Olsa Kaç Kişi Gelir ?
Nerde olmasını istersiniz, gidermisiniz ?

Merak ettim acaba kaç kişi gelir. Bir arkadaşım 30 bin dedi, diğer bir arkadaşım 5 bin dedi. Ben Minimum 10 bin diyorum...
Siz ne diyeceksiniz acaba...

Not: 2001 Rock In Rio konserine tam 250 bin kişi gelmiş.Türkiye de ne olur acep.
Sosyal ağlarda paylaş

abi
1-iron maiden yavaş gelsin:D
2-Rock In Rio yu örnwek gösterme ban..zaten orası sırf o kadar adam toplamak için yapılmış..bir grubun iyi olup olmadığı orda verdiği konsere bakar..bence gelecek sayısı 5bin i geçmez çünkü bir kere o kadar adam alıcak yer yok.[hline]shapshal, 16 November 2003 19:36 tarihinde demiş ki:
Grupta gitar nasıl çalınır? Biri akor çalar diğeri nota çalar falan mı veya ne biliim herkes aynı akora mı basar...bilgi lütfen!
Sosyal ağlarda paylaş

bizim evin arka bahçesindeki arazide bedava olsa bütün antalya gelir heralde. yarısı gelse bile 500 bin

ama istanbulda kaç kişi gider bilemem ben burdan kalkıp gitmem mesela metal dinlememe ragmen.
ama min 10 bin kişi olur.[hline]i love this game!
Yatay kuvvetlerin,düşey bileşimi...

[Bu mesaj Fistan tarafından 17 November 2003 19:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solonor, 18 November 2003 21:01 tarihinde demiş ki:
ben tabiki 10 kişiyle gelirim en az.

Benim orda kaç kişiyle birlikte olacağımı söylememe gerek yok sanırım... Güruhlar halinde gidiyoruz konserlere. Ya ağzımdan sular akmaya başladı. Düşünüyorum da Iron Maiden konser kuyruğundayız böyle.... oof of[hline]Selamon, 06 October 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
"cem uzan ın ipiyle kuyuya inilmez"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...