Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ergün Penbe

Gawain

Öne çıkan mesajlar

Konu ergun den acıldı ama sora takımların kısılıklerıne kadar uzandı.
Ergun kendı acıklamasında sol bekte oynadıgım ıcın kotu futbol oynuyorum neredeyse futbolu bırakıcam hala yerımde oynatılmıyorum dıye ısyan etti.
Ergunun yerı sol acıktır.[hline]Kargalar sürüyle Kartallar Yanlız Uçar!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 30 November 2003 16:18 tarihinde demiş ki:
yani tam olarak evet demesem de katılıyorum arkadaşa. ilhan gol atamıyınca direk hakeme bakıyor. kıl kapıyorum ilhan'a. gereksiz bir adam ve bence BJK gibi efendi bir takıma yakışmıyor.

iilhan'ın hakemle çoğu zaman gereksiz diyaloğa girdiği doğru ama bi gs linin çıkıpta yok bütün gs den daha çirkef demesi bence saçma sonuçta bülent in her maçta yaptığı şey bu yada hakan ünsal ın rakiplerini sakatlamak için neler yaptıklarını görmüyor gibisiniz.

Ali eren i hiç sevmiyordum kavgacılığı yüzünden o gitti emre aşık geldi şimdi ilhan da hiç olmazsa biraz düzelme var herneyse off topic oldu msj iyice.

[Bu mesaj Castigater tarafından 30 November 2003 17:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şu memlekette top koşturanların yarısı Ergün gibi olsaydı bu memleket dünya 3.'sü değil 2.'si bir gün mutlaka olurdu. 1.'si olurdu demiyorum çünkü Ergün gibi olmanın yanında teknik beceri de gerekli. Ergün de var tabi bu beceri ama yıldız olabilecek kadar değil. Ama 11 tane Ergün'den kurulu olsaydı bu takım işte o zaman bir yerlere koşardık, gurur duyardık.

Bülent Korkmaz'dan Emre Aşık'tan nefret ederim. İkisi de GS'li ve ben de. Ayhan gibi futbolcu da olmaz olsun. Oof oof. Her şey eğitimden geçiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız dikkatini çekerim beyefendiliğe puan vermiyolar
Futbol ne gerektiriyorsa yapıcak
Zamansa zaman geçiricen kıran kıranaysa kıran kırana mücadele edicen
Öyle al gülüm ver gülüm çok tekniğim beyefendiyim le olmuyo bu işler
Hani madem çok teknik çok beyefendi niye hiçbiyerden teklif gelmiyo ergünden
Gsli doğdu gsli ölücek ergün yada seneye falan 2.lig tkaımlarından birinde oynar
Sosyal ağlarda paylaş

Ergun hangı macta maglubıyete boyun egdı bana hatırlatırmsın arkadasım...
gerektıgı yerde gerektıgı kdar sertlık de yapar ama herzaman beyfendıdır ben daha herhangı bır hakeme turkıye ve avrupa dahıl kotu soz soyledıgını duymadım keske btun futbolcular bı ergun bı hakan sukur gıbı olsa...[hline]Kargalar sürüyle Kartallar Yanlız Uçar!
Sosyal ağlarda paylaş

Ergün gerçekten yıllar önce (2-3 yıl önce) çok iyi bi futbolcuydu ama herkes kabul etsin artık yetersiz bi kanat oyuncusunun yapması gerekenleri yerine getirmiyor.Bide Ergünün bir özelliği pasları keserek atar top arkadaşının ayağına dönerek gider bu da kontrolu zor paslardır halı saha dışında top oynuyanlar bunun zorluğunu bilir estetik olarak çok hoş ama arkadaşı için de bi okadar zor paslar atıyor ergün bunu galatasarayda yapınca hoşuma gidiyor çünkü gs'nin zararına ama milli takımda yapınca baya bi kızıyorum.[hline]Böle bişiyler olması gerekiyodu!
Sosyal ağlarda paylaş

MoMo'ya katılıyorum Ergün Gerçekten çok iyi bir kişiliğe sahip olmakla beraber çokda iyi bir futbolcu. istedigi Mevkii de oynıyamadıgı icin bazı problemler yasıyo olabilir ama genel olarak bakıldıgında çok iyi. Zaten kötü diyen birini tanımıyorum.

Babam hastasıdır Ergün'ün benden daha iyi bilir aslında o. çok sever.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 02 December 2003 09:32 tarihinde demiş ki:
bütün futbolcular ergün gibi olsun bişey demiyorumda allah kimseyi hakan şükür gibi bi insana benzetmesin
sen f.bahcede h.şükür gıbı bı adam gosterebılır mısın bana?
serhat mı?
umıt ozat mı? :)[hline]Kargalar sürüyle Kartallar Yanlız Uçar!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...