Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tek bitane

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

a) 2 ay boyunca tek bi şarkı dinneyebiliceeniz. Hankısı?
b) 1 yıl boyunca tek bi albüm dinneyebiliceeniz. Hankısı?
c) 2 yıl boyunca tek bi grup dinneyebiliceeniz. Hankısı?

a) A Change of Seasons, Dance of Eternity, Echoes, Shine on You Crazy Diamond arasında kararsız kaldım. Sonunda verdim bi karar. Pink Floyd-Echoes

b) Dream Theater-Metropolis Part 2
c) King Crimson[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

2 ay boyunca Marillion - Blind Curve
1 yıl boyunca Queensryche - Operation Mindcrime
2 yıl boyunca James Last (nası olsa herkesi yorumlamış adam :D)[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"

[Bu mesaj SadButcher tarafından 01 August 2003 14:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

a) zor bi soru ama metallica-sanitarium
b) yine zor :) dt-scenes from a memory veya metallica - mop
c) metallica[hline]Cyre2k, 22 July 2003 01:17 tarihinde demiş ki:
Dolay1s1yla sizinde 50 tane kar1n1z olsa 103 cocuk pek zor deil!
Sly-One, 22 July 2003 01:18 tarihinde demiş ki:
ı ya basmak yerine 1 e basmak daha mı kolay yoksa çok mu k3nk birisin
Sosyal ağlarda paylaş

hocam çok zor sormuşsun yahu, nasıl yapıcaz?
deneyelim bakalım:

a) 2 ay boyunca:
sanırım The Sisters Of Mercy - Temple Of Love bu iş için uygun. hem yeteri kadar gaz, hem sözler nefis, hem da derin bi parça. uzun süre idare eder. hani bööle değişik modlara da gelir. olur yani...

hmmmm... 1 yıl çok uzun be. ne fırtınalar kopar yüreciğimde o kadar zamanda, her yola gelecek albümlerden ne var ki? eeeee.... öööö... ehe buldum. compilation olsa da olur di mi?
The Black Bible
4 cdlik danalar gibi toplama albüm, içinde bi ben eksiğim. yoxa hile mi oldu böyle olunca?

üwe... gittikçe zorlaşıyor be. sular kesikti çalışamadım ben. bilmiyorum valla. 2 sene çok uzun tek grupla geçirmek için be...
The Sİsters Of Mercy diycem yine mecburen sanırım. pek hastasıyım, o bakımdan. ama yani, iki senede sisters babalardan bile sıkılabilirim, bilemiyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

a) 2 ay boyunca tek bi şarkı dinneyebiliceeniz. Hankısı?

a) Opeth - Black Rose Immortal
amcalarin bu sarkisinda hersey var, yavas hizli, brutal, clean
b) tabii ki dunyanin en iyi dizayn edilmis, en iyi birbirine baglanmis albumu, Pink Floyd - The Wall
c) 2 yil... Anathema derim 2 yil bana yeter hatta daha cok, yeni album de cikartacaklar...[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end
Sosyal ağlarda paylaş

oha cok zor...

1) Uzun bir sarki olsun hemde icinde cesitli kisimlar olsun derim o zaman... Opeth - Black Rose Immortal veya Dream Theater - A Change of Seasons... buyuk ihtimalle BRI

2) Bu feci zor bi soru hehe dusununce 3 albume kadar inebildim... ya Demons & Wizards - Demons & Wizards her moda uyan bi album oldugundan, ya Queensryche - Operation: Mindcrime kanimca metal tarihinin en iyi konsept albumu oldugundan, ya da Blind Guardian - Nightfall in Middle Earth BG dinlemeden olmayacagindan (aslinda albumde emin degilim ama konsept album daha cekilir 1 yil boyunca :P) hehe... Du bu 3u arasinda karar weremiorum.... Yazi tura atacam ama "dik" gelirse dinleyecegim albume haksizlik oluyo

3) Blind Guardian diecem ama yuh yani boyle soru mu olur hehe[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

[Bu mesaj HellHound tarafından 01 August 2003 22:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 01 August 2003 22:15 tarihinde demiş ki:
Jankis ten a) ve c) ye de cevap bekliyor muyuz? Ben kendi adıma bekliyom valla.[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.

pardon hocam yeni görmüşüm kusura bakma ;)

şarkı seçimim filmin manyaklığından gelmekte mazur görün değil 2 ay 2 asır da dinlerim
a)Gary Jules - Mad World
c)yine dream theater tabe[hline]things you own end up owning you
(tyler durden)
Sosyal ağlarda paylaş

a) 2 ay boyunca Pink Floyd - Comfortably Numbs
b) 1 yıl boyunca Pink Floyd - The Wall (lan yoksa Darkside of the Moon mu deseydim, olmadı ya yok wall daha iyi hayır hayır darkside ya bak wall diyorum hiçbiri işte en iyisi wish...abi hayır değil işte bariz Echoes yok hoca darkside ofthe moon iyidir değildir abi ne iyisi bak bence ....) (delirir !)
c) 2 yıl boyunca Pink Floyd

Deli miym ?!?[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Babam gençlik yıllarında dinlermiş bayada severmiş Pink Floyd'u. Sağolsun ondam bana kalan hoş bir zevk oldu. Bu arada bir düşünüyorumda Scorpions ve Gun N' Rosses ıda bana babam aşılamışdı vaybe gençliğinde iyiymiş benim babam :) [hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...