Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok acil yardım

Peka

Öne çıkan mesajlar

Bi telsim cep numarasını biliyorsam
bunun kime kayıtlı olduğunu öğrenmem için bi yol yoldam warmıdır ?
öyle gerzekçe kız ismi falan arayıp sapıklık yapacak değilim
dolandırıldım galiba bi salaklıkla
adamın cep numarası war kim olduğu nası bulacam ?
versa bilen birileri
0544 XXX XX XX
numarasının kime kayıtlı olduğunu bulabilirmi
yada birisi arasa
"alo mahmutla mı görüşüyorum "
"yok ben ..." diye bi olay yapılsa
ben arıyınca açmıyor şerefsiz[hline] İsmet web programcılığına çok yeni bir kişidir. Çeşitli web sayfaları yapmakta, ancak sayfalarının başlığı hiçbir zaman değişmeyip New Page 1,New Page 2, New Page 3 vs şeklinde kalmaktadır. O halde İsmet hangi html kodundan habersizdir?

[Bu mesaj Nefr tarafından 10 December 2003 10:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ismi alamadım ama neyse dolandırılmamışız zaten :)
gerekte kalmamıştı yani yinede çok saolunuz efenim

şimdi ben donanımhaber.com dan ikinci el bölümünden bu adamla konuştum forumlardan anakartımı satıcaktım 130milyona anlaştık adresini telefonunu aldım ev telefonu ve cep telefonu ev telefonundan aradım Batuhan la görüşebilirmiyim diye buyrun benim dedi ben dh forumlarından konuşmuştuk hani anakart için dedim ha evet meraba dedi konuştuk anakartı yollayım adresini ver dedim pakede 30 milyon da tl koyarım sen ankaradasın mavibilgisayardan bana yeni şu şu anakartı alır yollarsın o zaman dedim
adam 30 yaşında zaten seside koca adam sesiydi çocuk olsa güvenip yollmazdım bile de işte koydum pakedi yolladım cuma dedi ben kartı alırım cumartesi takarım denerim sorunsuzsa gider o akşam üstü alır senin kartını yollarım geçer eline pazartesi dedi ok dedim bende
bekliyorum pazartesi oldu gelmedi kart
akşam telefon açtım cep numarsından gece 11:00 gibi suratıma kapadı sonra teli tamamen kapadı :)
neyse dedim dolandırdı herif bizi adresini madresini bulayım ankaraya gider evini basarım :)
salı günü oldu icq dan mesaj atıyorum yok dedim bi daha arayım evden aradım cevap veren olmadı
tam bitti gitti kart dolandırıldık derken dün sabah kargo çaldı kapıyı bi baktım kartım gelmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...