Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şampiyonlar Ligi

MoMo

Öne çıkan mesajlar

Beşiktas g.saray kadar olmasada kader maclarını oynuyucaklar su ana kadar hıc gelemedıklerı kadar fınale yaklasıcaklar.
Beşiktaş-Chelsea :)
G.Saray onunda avrupadakı eskı gucunu kazanması ve genclere guvenın gelmesı belkı emrelı okanlı hagı lı kadar olmasa da bu kadronun da ılerıde hatırlanması ıcın onemlı bır hafta...
Tüm takımlarımıza avrupada başarılar dilerim.[hline]Kargalar sürüyle Kartallar Yanlız Uçar!
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş tarihinin en önemli maçına çıkacak nasıl gs kadar kader maçı değil anlamadım?

galiba türk futbol tarihinde ilk kez oluyor bu 2 takımımız birden avrupada başarıyı yakalarlarsa hem uefaya cevabımızı yapıştırırız hem de türkiyeyi ülke puanı olarak üstelere taşırız

eğer başarılı olunursa şampiyonumuz seneye de doğrudan aktılabilir yine çok takımla katılabiliriz avrupaya. seneye eufanın da para getireceğini düşünürsek bu gayet önemli diğer takımlar açısından da

hadi bakalım. bu arada turu geçersek tarihimizin en büyük başarısını yakalayacağız bunun yanında chelseayi yenerek geçersek cl 1. turda türk takımı olark ilk kez 1. çıakcağız.

bizim maç zor ama prag-lazio maçının berabere biteceğinden çok umutluyum ben. bunun yanında bizim maç da belli olmaz tabi
Sosyal ağlarda paylaş

bjk chelsea i yenerse cidden çok zor 1 grupta 1. olp çıkçak ki avrupa için süpriz olcak bu.
gs nin grubu ztn kolaydı bi bjk li olarak gs nin eski günlerinden sora şimdiki durumuna üzülüorm nerden nereye olayı.
gs çıkarsa ileri gidemez ama bjk nin şansı war herzaman için
tecrübesizlk de olmasa...[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 06 December 2003 02:27 tarihinde demiş ki:
uefaya cevap niteliğinde bi galibiyet almasını diliyorum beşiktaşın da galatasarayın da.

ve alabilirler de ikisi inanıyorum.[hline]yalnızlık ömür boyu..

Evet katılıyorum.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
beşiktaş yenilirse işler kötüye gidebilir, ligde batmaları için bunu isteyebilirdim, ama uefaya cevap niteliğinde bi galibiyet almasını diliyorum beşiktaşın da galatasarayın da.

ya fizban bizim batmamız için şöle bi kaç maç kaybetmemiz lazım, hadi kaybettik sizin kazanacağınız ne malüm :p[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 05 December 2003 23:55 tarihinde demiş ki:
beşiktaş tarihinin en önemli maçına çıkacak nasıl gs kadar kader maçı değil anlamadım?

ben g.s buraya bırkez daha cıkmıstı ama besıktas ıcın bır ılk o acıdan solemıstım ama tabı sen yanlıs anlamıssın.
besıktasın avrupadakı en onemlı basarısı olacak o yuzden dedım yoksa ıkı TAKIMIMIZ içinde onemlı bır hafta![hline]Kargalar sürüyle Kartallar Yanlız Uçar!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 06 December 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
said:
beşiktaş yenilirse işler kötüye gidebilir, ligde batmaları için bunu isteyebilirdim, ama uefaya cevap niteliğinde bi galibiyet almasını diliyorum beşiktaşın da galatasarayın da.

ya fizban bizim batmamız için şöle bi kaç maç kaybetmemiz lazım, hadi kaybettik sizin kazanacağınız ne malüm :p[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..

+1 :))
Sosyal ağlarda paylaş

Yıllardır Gs'liler Fb'lileri Fb'lilerde Gs'lileri avrupada bile desteklemezler ama olay klüp olarak değil Irk olarak bakmalıyız yani Türklerin birlik ve bütünlüğü böyle günlerde belli olmalı Bu akşam sonuna kadar Beşiktaşlıyız yarın akşam ise sonuna kadar Galatasaray'lıyız.
Ben bir Beşiktaşlı olmama rağmen Gs uefa kupasını aldığında sabahlara kadar bende tur attım sesim kısılana kadar bende bağırdım.Bu bütünlüğü tüm konularda sağladığımızda ülkemize zarar vermeye çalışan düğer güçler hedeflerine ulaşamayacaktır.
Hepbareber hedeflerine ulaşmalarını engelleyelim![hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 09 December 2003 17:57 tarihinde demiş ki:
gs yi avrupa takımları karşısında desteklememi gerektirmiyor.[hline]i love this game!
Yatay kuvvetlerin,düşey bileşimi...

Hmm enteresan ilk defa böyle bir düşünceyle karşılaştım. Bizde bundan sora Fener maçlarında karşı takımın lehine alkış tutalım feneri yuhalıyalım. ne dersiniz hoş olmazmı? LoL.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

spor kardeşlik ve barıştır, taaki içine politika ve entrika girene kadar. uefa nın GS'ye ve bjk'ye uyguladığı politika Türklerin her alanda her şekilde avrupadan dışlandığının ayrı bir göstergesidir. böyle bir durumda tutupta gs yi avrupa maçında desteklemem demenin mantığı nedir? olay sadece spor olsa yani sıradan bi real-gs maçı olsa bende belki real'i tutardım (nihat oynadığı için) ama oynanacak bu maç yapılan bir haksızlığa/entrikaya cevap niteliğini taşıyan bir müsabaka olacak o yüzden kıskançlığı ve ezikliği bir kenara bırakıp tek bir bütün olarak türk takımlarını avrupadaki rakiplerine karşı desteklemeliyiz diye düşünüyorum. bu gs içinde böyle gaziantep spor içinde, GB içinde bjk içinde...

[Bu mesaj Castigater tarafından 09 December 2003 19:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...